آشنایی با پمپ آب فشار قوی خانگی

پمپ های فشار قوی خانگی هنگامی که در یک مخزن آب باران را ذخیره کرده اید یا برای یک سیستم تغذیه گرانشی که فشار کافی را ندارد ، مورد نیاز و مناسب می باشد . پمپ های فشار قوی خانگی ، زمانی که شیر آب باز می شود را از طریق یک سوئیچ فشار اتوماتیک تشخیص می دهد و شروع به پمپاژ آب می کند.

پمپ های فشار DC  ، معمولا 1 یا 2 شیر آب را تامین می کنند و ممکن است نسبت به فشار آب منطقه ای که شما ساکن هستید ، کوچک باشند . پمپ های DC اگر به طور مرتب استفاده شوند ، اکثرا نیاز به جایگزینی دیافراگم دارند . بنابراین ، توصیه ما به شما خرید پمپ های خانگی 240 ولت خواهد بود .

بوستر پمپ تقویت کننده فشار گراندفوس CM

بوستر پمپ هایCM  ، پمپ های تقویت کننده سانترفیوژ افقی هستند که برای کاربردهای خانگی و صنعتی طراحی شده اند . این پمپ یکی از کم صدا ترین و قابل اطمینان ترین پمپ های فشار قوی در بازار است . جنس همه قطعات آن از استیل ضد زنگ 304 است و ساخت آن مطابق با استاندارد های استرالیا و نیوزلند ( برای محصولاتی که در تماس با آب هستند) می باشد . بوستر پمپ های CM می توانند با برق شبکه یا حتی خاموش کردن ژنراتور، همچنان به کارشان ادامه دهند.

جریان آب بوستر پمپ فشار قوی گراندفوس

ویژگی و امکانات بوستر پمپ های CM ، مدیریت فشار متراکم استPM) ). برنامه ی PM ، به ویژه برای پمپ های ذخیره آب داخلی و خانگی طراحی شده است . به علاوه ، PM  با سوئیچ جریان برای بهینه سازی جریان آب و تضمین حداکثر محافظت از پمپ ، ارائه می شود .

بسیاری از خانه ها و ویلاها مخزن آب دارند و در کف مخزن خروجی آب قرار دارد ، که می تواند آب به راحتی خارج شود ، مگر در مواقعی که فشار آب کم باشد و به قدرت بیشتری نیاز داشته باشد که در این مواقع از یک پمپ خود مکش استفاده می کنیم . اگر نیاز به فشار بیشتری برای آب دارید ( برای ارتفاع بیشتر )  توصیه ما به شما خرید بوستر پمپ CM است که می توانند از ارتفاع 3 تا 47 متر را پوشش دهند. پمپ های CMB تا 4000 لیتر در ساعت را پمپاژ می کنند و به اندازه ای قدرتمند هستند که یک ساختمان 4 طبقه را پاسخ گو باشند . اگر شما نیاز به آب بیشتری دارید و یک ساختمان یک طبقه دارید ، به شما CMB  را پیشنهاد می کنیم( مصرف برق آن برای ارتفاع بالا ، تنها 500 W است) .

بهترین انتخاب جهت تامین فشار ویلاهای مسکونی استفاده از پمپ های مدل جتی می باشد.

 

گروه بازرگانی مستر ، این محصول را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد . برای اطلاع از مشخصات و قیمت محصول ، اینجا کلیک کنید .