پمپ آب پنتاکس

“هرجا آب هست، پنتاکس هم هست” این شعار شرکت پمپ آب پنتاکس است. شرکت پمپ آب پنتاکس ابتدا در کشور خود، ایتالیا، گسترش یافت و امروزه در سطح جهانی نامی آشنا در صنعت پمپ آب می باشد. اکنون شرکت پمپ آب پنتاکس یکی از چهار شرکت مهم و پیشرو در زمینه ی ساخت و تولید پمپ آب مرغوب می باشد.

در آینده ی نزدیک نیز، شاهد مدل های جدید و متنوعی از پمپ آب شرکت پنتاکس خواهیم بود که برای رضایت هرچه بیشتر مشتری و طبق نیاز او طراحی شده اند. این پمپ های آب نه تنها از کیفیت فوق العاده برخوردار هستند، که گسترش این محصولات حرکتی مداوم و رو به جلو در نوآوری و پژوهش در راه حل های پیشرو در بالابردن فروش و تقویت بازار سرمایه گذاری در صنعت پمپ آب می باشد.

 

انواع پمپ آب پنتاکس:

پمپ آب شناور و لجن کش پنتاکس سری DH

پمپ آب لجن کش پنتاکس سری DC و سری DCT

پمپ آب سانتریفیوژی پنتاکس سری CM

پمپ آب سانتریفیوژی جریان بالا و فشار پایین پنتاکس سری CM و سری CR/T

پمپ آب توربین جانبی پنتاکس سری PM 45 و سری  PMY 45

پمپ آب سانتریوفیوژی جتی خودمکش  سری INOX 80

پمپ آب سانتریفیوژی خودمکش سری CAB

پمپ آب سانتریفیوژی سری CAM، CB، MB، CH، CR، CS

انتخاب پمپ آب پنتاکس، گزینه ای مناسب برای مصرف خانگی و صنعتی

بازار پمپ آب به طور اعم و بازار موتور های الکتریکی به طور اخص به این مهم دست یافته اند که سالانه درخواست و نیاز مشتری تغییر می کند و هر سال تقاضا از سوی مشتری متفاوت می باشد. اگرچه موضوعی که اغلب برای مشتری مهم است، انتخاب بهترین و مناسب ترین پمپ آب است.

سالها پیش مشتریان فقط به خدمات لوله کشی پمپ آب برای منزل و خانواده ی خود نیاز داشتند که هزینه ی چندانی نداشت. اما امروزه شرکت پمپ آب پنتاکس با ارائه ی پمپ آب در جنس های متنوع استیل و چدن با لایه های ضدزنگ و در مدل های مختلف با کاربردهای متنوع، علاوه بر تامین آب برای امور آبیاری، کشاورزی و صنعتی مشتریان، به طور روزانه آب تمیز برای مصرف خانگی نیز تامین می کند. بنابراین دقت کنید که با توجه به نیاز خود، یکی از انواع پمپ آب های پنتاکس را خریداری کنید. از انواع پمپ آب پنتاکس می توان به پمپ آب شناور پنتاکس، پمپ آب لجن کش پنتاکس و پمپ آب سانتریفیوژی پنتاکس اشاره کرد.

با پیشرفت اقتصادی هر روز تعداد کسانی که املاک و مستغلات می خرند رو به افزایش است. اگر مشتریان بخواهند نیاز روزانه شان را افزایش دهند، به تجهیزات مدرن تر و پیشرفته تری نیاز خواهند داشت. در صورت داشتن شیر آبی با فشار ضعیف، استفاده از پمپ آب برای افزایش فشار آب ماشین لباسشویی، هیتر و دوش حمام توصیه می شود. در کنار تمام پمپ های پیشرفته ای که از ایتالیا وارد می شوند، پنتاکس پمپ های زیبا، مدرن و مطابق نیاز روز جهانی را به بازار عرضه می کند.

 

مزایای خرید پمپ آب پنتاکس و تشخیص اصل و فرع بودن آن

همان طور که در بالا اشاره شد، گرایش مردم امروزصنعتی و تشخیص اصل و فرع بودن آنه به سمت پمپ آب های پیشرفته است. تجربه نشان داده است پمپ آب پنتاکس ایتالیا قابل اطمینان ترین پمپ آب است زیرا هم از نظر اقتصادی و هم از نظر مصرف انرژی بسیار مقرون به صرفه است.

ممکن است امروزه پمپ آب هایی با نام پنتاکس عرضه شود که تقلبی باشند و تشخیص این پمپ ها از پمپ آب پنتاکس اصل، مشکل باشد، اما در عین حال راهکارهایی برای تشخیص پمپ آب پنتاکس اصل وجود دارد:

کاسه ی پمپ آب

مهر پنتاکس

علامت پنتاکس

پمپ آب پنتاکس در انواع گوناگون، کیفیت های متنوع، پوسته و لیبل های مختلف وجود دارد اما تمام این پمپ ها لوگوی انحصاری پنتاکس را روی خود دارند. به علاوه در پمپ آب هایی که اصل پنتاکس هستند، نام و مدل محصول، شماره سریال پمپ، کشور سازنده ی پمپ و رسید پستی کارخانه از مواردی هستند که یک پمپ آب پنتاکس اصل حتما دارد.

 

عملکرد پمپ آب پنتاکس

شاید این طور به نظر برسد که علیرغم اینکه علم روز به روز پیشرفت می کند، پمپ آب ها همچنان جز پریز و دستگاه پمپاژ چیز دیگری نیستند. اما پمپ ها آیتم های دیگری نیز دارند. یکی از معمول ترین این ابزار ها حسگر دما از طریق تراشه های الکتریکی است. وقتی پمپ آب با دمای تعیین شده کار کند، برق کلید به طور خودکار قطع می شود و پمپ آب را از خطر انفجار نجات می دهد.

یکی دیگر از این ابزارها اینورتر است. اینورتر دستگاهی است که به صورت دستی یا خودکار، برای انتقال فرکانس موجود به فرکانس جایگزین دیگری استفاده می شود. این امر موجب بهره وری در انرژی می شود. اینورتر ها معمولا در سوپرشارژر ها استفاده می شوند. در نتیجه اینورتر به بوستر پمپ کمک می کند. اینورتر همچنین به افزایش سرعت گردش موتور پمپ آب کمک می کند. به این صورت که موتور پمپ سریعتر می چرخد، در نتیجه آب بیشتری پمپاژ می کند و برق کمتری مصرف می کند. در اینورتر، سرعت موتور بر حسب نیاز با موتور کامپیوتری تنظیم می شود، بنابراین در مصرف انرژی به طرز قابل توجهی صرفه جویی می شود.

 

گروه صنعتی و بازرگانی مستر در قبال خرید محصولات پنتاکس، فاکتور همراه با گارانتی یک ساله ی شرکت پنتاکس ایتالیا به مشتریان محترم ارائه می دهد. ضمنا به منظور اطمینان خاطر و جلب رضایت مشتریان محترم، عبارت اصل بودن و نام کشور ایتالیا به عنوان سازنده در فاکتور قید می شود.

 

 

 

 

مطالب مرتبط با پمپ آب: