پمپ آب ایتالیایی مرغوب و معتبر یکی از دغدغه های خریداران زمان خرید پمپ آب می باشد. فاکتور های بسیاری در انتخاب یک برند پمپ آب خوب می تواند دخیل باشد که خریدار با توجه به نیاز خود، باید به آنها توجه داشته باشد.

ازمهم ترین معیار های انتخاب یک پمپ آب خوب، مشخص نمودن نیازمندی خود، سایز پمپ مورد نیاز، کاربرد پمپ، هد و دبی پمپ، فاصله ی پمپ با مکان مورد نظر و جریان برق ورودی می باشد. باید به این نکته توجه داشت که عدم انتخاب یک پمپ مناسب، منجر به بروز خرابی و مشکل در پمپ، در مدت زمان کوتاهی خواهد شد. در حالیکه انتخاب یک پمپ مناسب می تواند صدها و یا هزاران دلار در طول عمر پمپ و خدمات پس از فروش آن صرفه جویی کند.

علاوه بر فاکتور های بالا بهتر است به مواردی مانند کیفیت و کارایی، خدمات پس از فروش و سرویس دهی شرکت ارائه دهنده پمپ نیز توجه داشت.

بعد از مشخص نمودن پمپ مناسب جهت نیاز خود، لازم است برند انتخابی خود را مشخص کنید. لازم به ذکر است، کشور ایتالیا جزو بهترین کشور ها در تولید پمپ آب می باشد که با توجه به تنوع برند در این کشور، می توان ایتالیا را در این حرفه پیشکسوت دانست.

امروزه برند های مختلفی در جهان موجود هستند که با استفاده از تکنولوژی های روز، اقدام به تغییر و بهبود ساختار پمپ های خود می نمایند.

 • پمپ آب ایتالیایی داب

شرکت داب با بیش از 40 سال سابقه درحوزه پمپ آب، یک از پیشکسوتان در عرصه فناوری های آب و فاضلاب و انتقال مایعات می باشد. داب با استفاده از تکنولوژی های روز، راه حل های بهینه و کارآمدی را در زمینه ی خدمات ساختمانی، مسکونی، کشاورزی و آبیاری ارائه می دهد.

پمپ آب ایتالیایی داب

پمپ آب داب از لحاظ فنی بسیار پیشرفته و در عین حال دارای نصبی آسان و کارایی بالایی می باشد و از لحاظ مصرف انرژی بسیار بهینه عمل می کند. این پمپ ها در زمینه های گرمایش و سیستم های تهویه، تامین آب و فشار، آبیاری و باغبانی، تخلیه و جمع و آوری آب باران، دفع پساب، گردش و فیلتراسیون آب استخر کاربرد دارند.

 

 • پمپ آب پنتاکس ایتالیا

شرکت پنتاکس با بیش از 25 سال سابقه در حوزه آب و فاضلاب، مایعات، منابع طبیعی و غیر طبیعی، همراه با محصولات با کیفیت و پرسنلی مجرب در حال فعالیت می باشد.

پمپ آب ایتالیایی پنتاکس

این شرکت سیاست خود را بر روی توسعه پایدار بر روی همه ی فرآیند ها مانند تولید، مدیریت و توزیع محصولات، قرار داده است و دارای گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت UNI EN ISO 9001 می باشد. این برند طیف وسیعی از بخش های خانگی، صنعتی و کشاورزی را تحت پوشش قرار می دهد و با توجه به درخواست و نیاز شما راهکار های مناسبی را ارائه می دهد.

 

 • پمپ آب لوارار ساخت ایتالیا

شرکت ایتالیایی لوارا وابسته به گروه صنعتی عظیم زایلم، در زمینه تولید پمپ والکتروپمپ های صنعتی و خانگی، سیرکولاتورها، لجن کش و کف کش و همچنین ارائه راه حل های اقتصادی، جهت پمپاژ و گردش آب تمیز و آلوده پیشتاز می باشد. از این پمپ ها می توان در صنایعی مانند موارد زیر استفاده کرد.

پمپ آب ایتالیایی لوارا

1.خدمات مسکونی و تجاری: ساختمان های مسکونی شامل هتل ها، مراکز خرید، مدارس، ساختمان های اداری و بیمارستان ها می باشد که در آنها افراد بسیاری به طور همزمان مصرف کننده می باشند. تقاضا برای دریافت راه حل های کارآمد و قابل اطمینان در حال افزایش می باشد که این شرکت می تواند بر حسب نیاز های مشتریان، این تقاضا ها را مدیریت و بررسی نماید.

2.خدمات عمومی: شرکت لوارا در زمینه ی مصرف آب و بهینه سازی فاضلاب ها دارای تخصص بالایی می باشد. در واقع این شرکت نوآوری و تجربه را ترکیب نموده تا بوسیله آن بتواند راهکارهایی اساسی برای تمام نیازهای مشتریان ارائه دهد.

3.صنایع کشاورزی: می دانیم که بخش صنعت حدود 70 درصد از منابع آبی جهان را مصرف می کند، لذا کیفیت و مدیریت در تحویل آب می تواند از نکات مهمی باشد که باید به آن توجه داشت. پمپ ها و سیستم های مدیریت آب لوارا، متناسب با نیاز های شما طراحی شده اند.این شرکت با توجه به اطلاعاتی که از محیط دریافت می کند، محصولاتی مطابق با نیاز شما طراحی و تولید می کند.

4.صنایع نفت و گاز: همان طور که می دانید وجود آب در استخراج نفت و گاز نقش مهمی را ایفا می کند که شرکت لوارا اهمیت و ارزش آن را درک کرده است و جهت جلوگیری از ایجاد فاضلاب نیز به آب توجه خاصی دارد. این شرکت همچنین در زمینه نفت و گاز رنج وسیعی از پمپ ها را عرضه کرده است.

 • پمپ آب ایتالیایی ابارا

شرکت پمپ آب ابارا در سال 1912 در ژاپن با هدف تولید پمپ های سانتریفیوژ تاسیس گردید. می توان این شرکت را در زمینه طراحی و تولید پمپ و صنایع پمپاژ، پیشکسوت دانست. ابارا تمرکز خود را بر روی تولید پمپ، سیستم های پمپاژ و کمپرسور ها قرار داده است که رنج وسیعی از نیازهای مشتریان را در بر می گیرد.

پمپ آب ایتالیایی ابارا

شرکت ابارای ایتالیا فعالیت خود را در سال 1989 آغاز کرد که در سال 1192 توانست محصولات خود را به طور کاملا اتوماتیک، توسط ربات تولید کند.

امروزه این دو شرکت در ایتالیا و ژاپن توانستند محصولات بسیار با کیفیتی را تولید کنند که اساس کار هر دو شرکت بر روی مدل های گروه ژاپنی است که این گروه بزرگترین و اصلی ترین تولید کننده پمپ در اروپا می باشد. پمپ های ساخته شده در این گروه ها، در هر مرحله ازفرآیند ساخت خود مورد آزمایش و تست قرار می گیرند.

شرکت ابارا با حدود 77 شرکت تابعه و 11 شرکت وابسته در 14 کشور مشغول به فعالیت می باشد که همه ی این شرکت ها زیر نظر سه گروه کسب و کار مهندسی محیط زیست، سیستم ها و ماشین آلات ابارا و تکنولوژی ماشین آلات دقیق قرارگرفته اند.

گروه مهندسی محیط زیست ابارا، رنج وسیع سرویس ها را از مهندسی و طراحی پروژه گرفته تا ساخت و تولید و نگهداری مایعات را عرضه می دارد. وظیفه گروه تجاری ماشین آلات دقیق،تولید تجهیزات نیمه رسانا می باشد که بدین وسیله موقعیت خود را در تولید پمپ های خشک و تکنولوژی های دقت بالا بهبود می بخشد.و در نهایت گروه سیستم ها و ماشین آلات ابارا که هسته ی اصلی این کمپانی می باشد، رنج وسیعی از سیرکولاتورها و هزاران نوع پمپ آب با قدرت اسب بالا را تولید می کند.

 

 • پمپ آب ایتالیایی سایر

 شرکت پمپ آب سایر در سال 1951 توسط کارلو فاوالا تاسیس گردید. ارائه تمام نیازمندی های بازار، درحالیکه همیشه تمام محصولات دارای کیفیت بالای قطعات می باشند انجام می گردد. درواقع تمام درخواست ها با دید یک فرصت ارزشمند، سنجیده می شوند.

پمپ آب ایتالیایی سایر

کاربرد پمپ های آب سایر

هرکدام از دسته بندی های پمپ آب سایر، مانند پمپ های شناور، زمینی و پمپ های الکتریکی، دارای محدوده وسیعی از کاربرد ها هستند اما در حالت کلی، تمام پمپ ها تقریبا دارای کاربرد های زیر می باشند:

 • صنایع ساختمانی
 • صنایع کشاورزی و آبیاری
 • خروج آب از زیر زمین
 • کار در معدن
 • استفاده در صنایع نفت و گاز

مواد سازنده پمپ های آب سایر:

یکی از مزایای شرکت پمپ آب سایر، استفاده از مواد سازنده و متریال با کیفیت در ساخت محصولات است. کربن استیل، برنج، چدن، تکنوپلیمر، انواع درجه های مختلف استنلس استیل و برنز در انواع مختلف محصولات این شرکت استفاده می شوند. این یکی از دلایلی است که این شرکت و محصولات آن توسط مهندسین و مشاوران پیشنهاد می گردد.

 • پمپ آب کالپدا اصل ایتالیا

کالپدا شرکتی متعهد در زمینه تولید و توسعه پمپ آب وسیستم های پمپاژ با سابقه ی 59 ساله می باشد. این شرکت توسط وینیسیو متیگو تاسیس شد. محصولات این شرکت درصنعت، سیستم های آبیاری، نیروگاه های آب، آتش نشانی، سیستم های دریایی و مصارف کشاورزی کاربرد دارد و تمامی این محصولات از فناوری های پیشرفته استفاده می گردند.

پمپ آب ایتالیایی کالپدا

هم اکنون 250 کارمند در فضای 30،000 متری این شرکت مشغول به فعالیت می باشند که در تولید حدود 2000 نوع پمپ در مدل های مختلف مشغول به کار می باشند.