بهترین پمپ آب موجود در بازار ایران

در بازار انواع مختلفی از پمپ آب با کاربردهای گوناگون وجود دارد اما انتخاب بهترین پمپ آب از میان همه برندها کاری سخت و حساس است، هرچند قیمت پمپ آب می تواند یکی از فاکتور های مهم باشد اما نیاز مصرف کننده شرط اصلی یک خرید درست می باشد.

در این مقاله قصد داریم پرطرفدارترین و بهترین پمپ آب از میان تمامی برند های معتبر موجود در بازار ایران را به شما معرفی نماییم.

 

بهترین پمپ آب گراندفوس (Grundfos CM و Grundfos CR)

 1. در ابتدا به بررسی بهترین پمپ آب گراندفوس مدل CM که از پمپ های طبقاتی افقی محسوب می شود، می پردازیم. این پمپ بسیار قابل اعتماد و کم صداست. بدنه پمپ CM معمولا از جنس چدن یا استیل و پروانه آن از استیل است. این پمپ بیشتر به منظور آبیاری، تصفیه آب، مصارف خانگی و کنترل دما به کار گرفته می شود.
 2. دمای محیط مجاز برای کارکرد آن 55 درجه سانتیگراد بوده و قادر است مایعاتی با دمای 20- تا 90 درجه سانتیگراد را منتقل نماید.بهترین پمپ آب
 3. پمپ آب گراندفوس مدل CR نیز جزو پمپ های با کیفیت موجود در بازار است. این پمپ آب از پمپ های طبقاتی و سانتریفیوژی محسوب می شود که جهت آبیاری، تقویت فشار، تامین و تصفیه آب کاربرد دارد. پمپ های CR نسبت به سایر پمپ های مشابه کم هزینه تر بوده و نصب آسانتری دارند. بدنه آنها از جنس چدن، استیل یا تیتانیوم می باشد.

بهترین پمپ آب

پمپ آب گراندفوس مدل CM یا CR ساخت دانمارک و با گارانتی 12 ماهه معتبر در ایران عرضه می شود.

بهترین پمپ آب ابارا (Ebara AGA و Ebara CMA)

 1. پمپ آب ابارا مدل AGA از پمپ های جتی و خودمکش است که برای انتقال آب بدون آلودگی ایده آل است. از ویژگی های این پمپ می توان به حمل آسان، وزن پایین و استفاده راحت اشاره نمود. جنس بدنه این پمپ آب از چدن و پروانه آن در برخی از مدل ها فایبر گلاس و در برخی دیگر برنجی است. حداکثر فشار کاری این مدل پمپ 10 بار می باشد.بهترین پمپ آب
 2. پمپ آب ابارا مدل CMA از پمپ های آب بشقابی است که جهت تقویت فشار آب در مصارف خانگی، آبیاری باغچه های کوچک و انتقال مایعات به کار گرفته می شود. موتور این پمپ در دو نوع تک فاز و سه فاز و بدنه آن از چدن ساخته شده است، جنس پروانه نیز با توجه به مدل از برنج، چدن یا فایبر گلاس است.بهترین پمپ آب

پمپ آب ابارا مدل AGA و CMA ساخت ایتالیا را با گارانتی 18 ماهه در ایران تهیه نمایید.

بهترین پمپ آب داب (DAB KP و DAB JET)

 1. پمپ آب داب KP از نوع پمپ های محیطی است که پمپ نیم اسب نیز نامیده می شود. این مدل به دلیل ارتفاع بالایی که تولید می کند اکثرا در مصارف خانگی استفاده می شود. جنس بدنه پمپ KP اغلب از چدن یا برنج و دارای پروانه برنجی است. حداکثر فشار کاری در این پمپ 12 بار بوده و به صورت تک فاز و سه فاز در بازار موجود است.بهترین پمپ آب
 2. پمپ آب جتی داب سری JET از پمپ های خودمکش بوده که برای مصارف خانگی و کشاورزی در مقیاس کوچک تولید شده اند. از کاربرد آنها مکش آب از چاه تا ارتفاع 9 متر می باشد. بدنه این پمپ از چدن، پروانه آن از تکنوپلیمر و مکانیکال سیل آن از کربن/سرامیک ساخته شده است. حداکثر فشار کاری این پمپ 8 بار است و در دونوع تک فاز و سه فاز ارائه می گردد.

بهترین پمپ آب

پمپ آب داب مدل KP وJET ساخت کشور ایتالیا و با گارانتی 12 ماهه در ایران قابل تهیه می باشد.

بهترین پمپ آب پنتاکس (Pentax CAM و Pentax PM)

 1. مدل CAM بهترین پمپ آب پنتاکس از میان پمپ های جتی خودمکش است که برای مصارف خانگی بکار برده می شود. بدنه ی این پمپ آب از چدن و پروانه آن از جنس نوریل یا برنج است وبازه قابل قبول دمای مایعات درآن بین 0 الی 50 درجه سانتی گراد می باشد. پمپ آب پنتاکس مدل CAM جهت انتقال آب خانه یا مزرعه ایده آل می باشد.

بهترین پمپ آب

 1. پمپ آب پنتاکس PM به منظور مکش آب تمیز و بدون آلودگی در مصارف خانگی کوچک به کار برده می شود. این پمپ دارای عملکرد و خروجی آب مناسبی است که با بدنه چدنی یا برنز/ پروانه برنجی /موتور دو پل /در دو نوع تک فاز و سه فاز طراحی شده است. دمای مجاز انتقال آب در پنتاکس مدل PM بین 0 تا 90 درجه سانتیگراد است.

بهترین پمپ آب

پمپ آب پنتاکس مدل CAM یا PM ساخت کشور ایتالیا و دارای 12 ماه گارانتی معتبر در ایران می باشد.

بهترین پمپ آب کالپدا (Calpeda CT و Calpeda NM)

 1. پمپ آب کالپدا مدل CT در جابجایی آب های تمیز به کار می رود. طراحی این پمپ به گونه ای است که از ورود آب به درون موتور پمپ جلوگیری میکند و به دلیل ابعاد کوچکی که دارد فضای زیادی را اشغال نمی کند. این پمپ جهت افزایش آب، مصارف خانگی کوچک، تهویه مطبوع و سیستم های خنک کننده به کار برده می شود. موتور این پمپ آب 2900 دور در دقیقه گردش دارد و به صورت تک فاز و سه فاز قابل تهیه می باشد.

  بهترین پمپ آب

 2. پمپ آب کالپدا مدل NM جزو پمپ های سانتریفیوژی است و جنس بدنه این مدل پمپ کالپدا از چدن و پروانه آن از برنز، برنج یا چدن می باشد. سرعت گردش موتور پمپ NMکالپدا 2900 دور در دقیقه است و در دو نوع تک فاز و سه فاز ارائه می شود. حداقل دمای مایعات در این پمپ 10- الی 90 درجه سانتیگراد و حداکثر دمای محیطی 40 درجه سانتیگراد است.

بهترین پمپ آب

پمپ آب کالپدا مدل CT یا NM ساخت کشور ایتالیا و دارای 12 ماه گارانتی معتبر در ایران می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سابقه طولانی

17 سال سابقه فروش و ارائه محصولات

پوشش سراسری

ارسال کالا به تهران و سراسر ایران

تنوع در خرید

فروش کلیه برندهای معتبر موجود در بازار

خرید مطمئن

کیفیت بالا / اصالت کالا / قیمت پایین

Call Now Button