پمپ آب خانگی پنتاکس

پمپ آب خانگی پنتاکس

پمپ آب خانگی پنتاکس

پمپ آب خانگی پنتاکس که به پمپ بی صدا یا کم صدا هم معروف است، برای تقویت فشار آب در منازل استفاده می شوند. البته پمپ آب خانگی پنتاکس، اگرچه نام خانگی را یدک می کشد، تنها در مصارف خانگی کاربرد ندارد و کلا برای تقویت فشار در هر نوع مصرفی می توان از آن استفاده نمود.

برای استفاده ی بهتر و انتخاب مناسب تر نوع پمپ آب خانگی پنتاکس، داشتن اطلاعاتی کلی از انواع مدل های پنتاکس به مشتری کمک می کند. این تنوع در محصولات و مدل های مختلف پمپ آب خانگی پنتاکس به همین دلیل است که مشتری با توجه به نوع کاربرد خود انتخاب مناسبی در خرید پمپ آب موردنظر خود داشته باشد. در این مقاله به معرفی چند نوع از سری مدل های پمپ آب خانگی پنتاکس می پردازیم:

پمپ آب خانگی سری AP:  این پمپ آب سانتریفیوژ به صورت خودمکش بوده و جهت پمپاژ آب مخلوط شده با هوا از آن استفاده می شود. جنس پمپ آب از چدن می باشد. این نوع پمپ آب خانگی پنتاکس به دو صورت تکفاز و سه فاز موجود است. حداکثر دمای سیال قابل تحمل در آن 50 درجه سانتی گراد می باشد.

پمپ آب خانگی پنتاکس سری PM: این مدل پمپ آب محیطی پنتاکس برای افزایش فشار گرم و سرد با کاربرد خانگی مناسب می باشد. جنس این نوع پمپ آب از چدن و حداکثر دمای سیال در آن 90 درجه سانتی گراد می باشد. پمپ آب پنتاکس PM در دو صورت تکفاز و سه فاز موجود می باشد.

پمپ آب خانگی پنتاکس سری MB: این پمپ آب پنتاکس به صورت دوپروانه است و جنس آن از چدن می باشد. حداکثر دمای سیال در این پمپ به 50 درجه سانتی گراد می رسد. پمپ آب دوپروانه پنتاکس MB در دو مدل تکفاز و سه فاز موجود است.

پمپ آب خانگی پنتاکس سری MD: جنس این پمپ آب خانگی از چدن یا برنج است. پمپ آب پنتاکس سری MD در دو مدل تکفاز و سه فاز موجود است.

پمپ آب خانگی پنتاکس سری :CAB این نوع پمپ آب پنتاکس به صورت خود مکش می باشد و جنس آن از چدن است. پمپ آب خانگی پنتاکس CAB در مدل های تکفاز و سه فاز وجود دارد.

پمپ آب خانگی پنتاکس سری CAM: این پمپ آب پنتاکس به صورت خودمکش می باشد و برای پمپاژ آب مناسب می باشد. جنس پمپ آب خانگی پنتاکس CAM از چدن و حداکثر دمای سیال در آن 50 درجه سانتی گراد می باشد.

پمپ آب خانگی پنتاکس سری CB: این نوع پمپ آب پنتاکس به صورت بشقابی و دوپروانه است و از هد بالایی برخوردار است. جنس این پمپ آب خانگی پنتاکس از چدن و حداکثر دمای سیال در آن برای پروانه نوریل 90 درجه سانتی گراد و برای پروانه برنجی 50 درجه سانتی گراد می باشد.

پمپ آب خانگی پنتاکس سری CH: این پمپ آب پنتاکس به خاطر میزان آبدهی بالا و همچنین فشار بالا معروف است. جنس بدنه ی پمپ آب پنتاکس CH از چدن و حداکثر دمای سیال در آن 90 درجه سانتی گراد می باشد. این پمپ آب در مدل های تکفاز و سه فاز موجود است.

پمپ آب خانگی پنتاکس سری CM: این پمپ آب پنتاکس به صورت افقی می باشد و جنس آن از چدن می باشد. پمپ آب خانگی افقی پنتاکس در دو مدل تکفاز و سه فاز موجود است.

پمپ آب خانگی پنتاکس سری CP: پمپ آب سانتریفیوژ پنتاکس CP از جنس چدن است و حداکثر دمای سیال در آن 90 درجه سانتی  گراد می باشد. پمپ آب خانگی پنتاکس cp در مدل های تکفاز و سه فاز موجود است.

پمپ آب خانگی پنتاکس سری CR: جنس این پمپ آب سانتریفیوژ از چن است و حداکثر دمای سیال در آن 50 درجه سانتی گراد می باشد. پمپ آب خانگی پنتاکس در مد های تکفاز و سه فاز موجود است.

پمپ آب خانگی پنتاکس سری CS: این نوع پمپ آب سانتریفیوژی به آبدهی بالا معروف است. جنس این پمپ آب پنتاکس از چدن است و حداکثر دمای سیال در آن 90 درجه سانتی گراد می باشد. پمپ آب خانگی پنتاکس CS در مدل های تکفاز و سه فاز موجود است.

 

 

1397-1-31 23:47:13 +00:00 6 فروردین 1397|اخبار و مقالات|2 Comments

About the Author:

2 ديدگاه

 1. امیر 1397/02/22 در 3:17 بعد از ظهر - پاسخ دادن

  با سلام بنده در یک مجموعه سه واحدی زندگی می کنم که فقط شبها و صبح آب داریم . دارای لوله کشی تو کار هستیم و مشترک . بنده می خواهم یک پمپ و تانک را در داخل واحد خودمان تعبیه نمایم تا بتواانم آب را موقع آخر شب و یا نزدیک به صبح به داخل تانکری که بالای پشت بام قرا داد هدایت و در آنجا ذخیره و از این آب در طول روز استفاده نمایم . لطفا راهنمایی بفرمایی که چه نوع پمپی را استفاده نمایم . ممنون بابت سایت و راهنمایی های خوبتان

  • گروه مستر 1397/02/31 در 12:56 بعد از ظهر

   با سلام
   از پمپ 220 ولتی خودمکش با کلید اتومات سرخود

ثبت ديدگاه