پمپ آب پنتاکس ایتالیا

پمپ آب پنتاکس ایتالیا

 

پمپ آب پنتاکس ایتالیا

“هرجا آب هست، Pentax هم هست” این شعار شرکت پمپ آب پنتاکس است.

پمپ آب پنتاکس ابتدا در کشور ایتالیا گسترش یافت و امروزه در سطح جهانی نامی آشنا در صنعت پمپ آب می باشد و جالب است بدانید از میان تمام پمپ هایی که از ایتالیا وارد می شوند پنتاکس از زیباترین، مدرنترین پمپهای آب ایتالیایی می باشد که مطابق نیازهای روز جهانی به بازار عرضه می شود.

امروزه شرکت پنتاکس یکی از چهار شرکت مهم و پیشرو در زمینه ساخت و تولید پمپ آب مرغوب می باشد.

در آینده ی نزدیک نیز شاهد مدل های جدید و متنوعی از پمپ آب پنتاکس خواهیم بود که برای رضایت هرچه بیشتر مشتری و طبق نیاز او طراحی شده است.

این پمپ های آب نه تنها از کیفیت فوق العاده برخوردار هستند بلکه گسترش این محصولات حرکتی مداوم و رو به جلو در نوآوری در بالابردن فروش و تقویت بازار سرمایه گذاری در صنعت پمپ آب می باشد.

پمپ آب پنتاکس PM

 

انواع پمپ آب پنتاکس ایتالیا:

پمپ آب شناور و لجن کش پنتاکس سری DH

پمپ آب لجن کش پنتاکس DCT و DC

پمپ آب سانتریفیوژی پنتاکس CM

پمپ آب سانتریفیوژی جریان بالا و فشار پایین پنتاکس سری CM و سری CR/T

پمپ آب پنتاکس PM 45 و سری  PMY 45

پمپ آب سانتریوفیوژی جتی خودمکش INOX 80

پمپ آب خودمکش CAB

پمپ آب سانتریفیوژی سری CAM، CB، MB، CH، CR، CS

پمپ آب پنتاکس Pentax CAB

انتخاب پمپ آب پنتاکس ایتالیا، گزینه ای مناسب برای مصرف خانگی و صنعتی

بازار پمپ آب به طور اعم و بازار موتور های الکتریکی به طور اخص به این مهم دست یافته اند که سالانه درخواست و نیاز مشتری تغییر می کند و هر سال تقاضا از سوی مشتریان متفاوت می باشد.

اگرچه موضوعی که اغلب برای مشتری مهم است انتخاب بهترین و مناسب ترین پمپ آب است.

سالها پیش مشتریان فقط به خدمات لوله کشی پمپ آب برای منزل و خانواده خود نیاز داشتند که هزینه چندانی نداشت اما امروزه شرکت پمپ آب پنتاکس با ارائه پمپ آب در جنس های متنوع استیل و چدن با لایه های ضدزنگ و در مدل های مختلف با کاربردهای متنوع، علاوه بر تامین آب برای امور آبیاری، کشاورزی و صنعتی، به طور روزانه آب تمیز در اختیار مصرف خانگی قرار می دهد.

بنابراین دقت کنید که با توجه به نیاز خود، از انواع پمپ آب پنتاکس انتخاب و خریداری نمایید

پمپهایی از قبیل پمپ آب شناور پنتاکس، پمپ آب لجن کش پنتاکس و پمپ آب سانتریفیوژی Pentax.

با پیشرفت اقتصادی هر روز تعداد کسانی که املاک و مستغلات می خرند رو به افزایش است اگر مشتریان بخواهند نیازهای روزانه خود را برطرف نمایند به تجهیزات مدرن و پیشرفته ای نیاز خواهند داشت.

 

مزایای خرید پمپ آب پنتاکس ایتالیا و تشخیص اصل و فرع بودن آن

همان طور که در بالا اشاره شد گرایش مردم امروزه به سمت پمپ آب های پیشرفته است و در این راستا تجربه نشان داده است پمپ آب پنتاکس ایتالیا قابل اطمینان ترین پمپ آب است زیرا هم از نظر اقتصادی و هم از نظر مصرف انرژی بسیار مقرون به صرفه است.

ممکن است امروزه پمپ آب هایی با نام پنتاکس عرضه شوند که تقلبی باشند و تشخیص این پمپ ها از پمپ آب پنتاکس اصل، مشکل باشد اما در عین حال راهکارهایی برای تشخیص پمپ آب پنتاکس اصل ایتالیا وجود دارد که عبارتند از:

  • کاسه ی پمپ آب
  • مهر پنتاکس
  • علامت پنتاکس

پمپ آب پنتاکس CBT

پمپ آب پنتاکس در انواع گوناگون، کیفیت های متنوع و پوسته و لیبل های مختلف عرضه می شوند اما تمام این پمپ ها لوگوی انحصاری پنتاکس ایتالیا را روی خود دارند همچنین پمپ های که اصل پنتاکس هستند نام و مدل محصول، شماره سریال، کشور سازنده پمپ و رسید پستی کارخانه را همراه با خود دارند.

 

عملکرد پمپ آب پنتاکس ایتالیا:

شاید این طور به نظر برسد که علیرغم اینکه علم، روز به روز پیشرفت می کند پمپ های آب همچنان جز پریز و دستگاه پمپاژ چیز دیگری نیستند اما پمپ ها آیتم های دیگری نیز دارند یکی از معمول ترین این ابزار ها حسگر الکتریکی دما پمپ آب است.

وقتی پمپ آب با دمای تعیین شده کار نکند حسگر به طور خودکار پمپ آب خاموش می کند و از خطر بروز انفجار جلوگیری می کند.

یکی دیگر از این ابزارها اینورتر است.

اینورتر دستگاهی است که به صورت دستی یا خودکار برای انتقال فرکانس موجود به فرکانس جایگزین استفاده می شود و موجب بهره وری در مصرف انرژی می شود.

اینورتر ها معمولا در سوپرشارژر ها استفاده می شوند در نتیجه به بوستر پمپ کمک می کنند همچنین به افزایش سرعت گردش موتور پمپ آب نیز کمک می کنند به این صورت که موتور پمپ سریعتر می چرخد در نتیجه آب بیشتری را پمپاژ می کند و همچنین برق کمتری مصرف می کند.

در اینورتر سرعت موتور بر حسب نیاز با کامپیوتر تنظیم می شود که می تواند در مصرف انرژی به طرز قابل توجهی صرفه جویی اعمال نماید.

 

گروه صنعتی و بازرگانی مستر در قبال خرید محصولات پنتاکس، فاکتور همراه با گارانتی معتبر یک ساله شرکت پنتاکس ایتالیا به مشتریان محترم ارائه می دهد. ضمنا به منظور اطمینان خاطر و جلب رضایت مشتریان محترم، عبارت “اصل ایتالیا” به عنوان سازنده در فاکتور قید می شود.

 

 

 

 

About the Author:

ثبت ديدگاه