پمپ آب کوچک

اگر به دنبال خرید پمپ آب کوچک ارزان هستید، ما خرید پمپ آب 12 ولت ارتفاع زیاد را به شما پیشنهاد می کنیم. برای استعلام قیمت پمپ آب کوچک 12 ولت می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان خرید پمپ آب می توانید با ما تماس بگیرید.

021-33997522 | 021-33997661 | 09121882140

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال خرید پمپ آب خانگی هستید، حتما برای انتخاب درست، مقاله پمپ آب برای ساختمان را مطالعه کنید.

در این مقاله به معرفی دو مدل پمپ خطی کوچک 12 ولت می پردازیم، توجه داشته باشید که پمپ های 12 ولت فقط برای انتقال آب کاربرد دارند.

پمپ آب ۱۲ ولت

پمپ آب کوچک پمپ آب خانگی بوده که در ابعاد کوچک در واحدهای مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.
پمپ آب ۱۲ ولت انواع پمپ آب کوچک می باشد که به دلیل آسان بودن طراحی داخلی و خارجی آن و همینطور سبک بودن نسبت به دیگر پمپ آب های خانگی از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.

پمپ آب کوچک معمولاً در سایزهای کوچک تری نسبت به دیگر پمپ های آب خانگی می باشند که توان دهی بالایی داشته و به منظور پمپاژ آب یخچال ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی مورد استفاده قرار می گیرد.

این دسته از پمپ آب ها از نظر ابعاد ظاهری دارای ابعاد کوچکی هستند و همین طور وزن کمتری را دارا می باشند توان این نوع پمپ ها یعنی پمپ آب ۱۲ ولت از یک اصل نیز بالاتر نمی رود عملکرد تمامی این نوع پمپ ها با استفاده از برق بوده و در جهت قطعی برق پمپاژ آب نیز کار نخواهد کرد و همین نیز یکی از معایب پمپ آب ۱۲ ولت می باشد همچنین باید در نظر داشته باشید که پمپ آب کوچک مکش ندارند و باید فشار حداقل آب هنگام ورودی به آنها بالا باشد.

بنا به دلیل کوچک بودن سایز این نوع پمپ آب ها و عملکرد بی صدای آنها پمپ آب کوچک برای قرار گرفتن داخل واحد آپارتمان بسیار مناسب می باشد.
پمپ آب کوچک وظیفه تامین فشار مورد نیاز برای روشن شدن آبگرمکن را بر عهده دارد همچنین پمپ آب کوچک می تواند به دلیل دارا بودن فلوسوئیچ جریان درون لوله پمپ را روشن کرده و در هنگام عدم استفاده از آب منجر به خاموش شدن آن گردد.
از جمله پمپ آب کوچک می توان پمپ آبگرمکن را نام برد که کاربرد اصلی پمپ آبگرمکن بالا بردن فشار آب آبگرمکن بوده که می توان از آن برای مصارف درون واحد استفاده نمود.

پمپ آب کوچک معمولاً صدای کمتری تولید می‌کند و می‌توان آن را پمپ آب بیصدا نیز نام برد لازم به ذکر است که هنگام عمل کرد صدای ریز و کوچکی تولید می کند که آنقدر هم گوش شما را اذیت نخواهد کرد.
فیلم معایب پمپ آب کوچک این است که از پمپ آب کوچک آبگرمکنی نمی‌توان برای بیش از یک واحد استفاده نمود و برای استفاده از پمپ آب کوچک آب گرم کنیم لازم از هر واحد به صورت مجزا را نصب کرده و از پمپ آب کوچک استفاده کند.

قیمت پمپ آب کوچک 12 ولت
قیمت پمپ آب کوچک 12 ولت

قیمت پمپ آب کوچک 12 ولت

در رابطه با قیمت پمپ آب کوچک ۱۲ ولت باید بگوییم معمولاً پمپ آب کوچک با توجه به عملکرد و قدرت نسبتاً پایین آن قیمت معقولی دارند و می توان آنها را جایگزین پمپ آب محیطی کوچک قرارداد.
اگر به دنبال قیمت پمپ آب کوچک هستید و نمی خواهید هزینه زیادی را برای خرید پمپ آب کوچک بپردازید باید بگوییم قیمت پمپ محیطی نیم اسب از پمپ های آب بی صدا ارزان تر می باشد اما یکی از معایب این نوع پمپ ها این است که نیازمند اتوماتیک پمپ آب بوده و نیازمند لوله کشی می باشند.

برای دانستن قیمت دقیق پمپ آب کوچک ۱۲ ولت با یکی از شماره های زیر تماس گرفته و با کارشناسان حرف های ما صحبت کنید تا اطلاعات لازم در رابطه با قیمت انواع پمپ آب کوچک و ویژگی های هر یک را برای شما عزیزان به صورت جامع توضیح دهند.
از آنجا که پمپ آب کوچک ۱۲ ولت یکی از پرفروش ترین تجهیزات آبرسانی می باشد در بازار میتوان انواع برند ها و قیمت های آن را مشاهده کرد چرا که هر ساله جدید ترین و به روز ترین مارک های پمپ آب کوچک خانگی برای بالا بردن فشار و جریان آب مورد نیاز ساختمان های مسکونی به بازار فروش ارائه می شود.

معمولاً در آپارتمان های بلند که در طبقه های آخر خر با مشکل نبودن آب مواجه هستند استفاده کردن از پمپ آب کوچک خانگی ۱۲ ولت گزینه بسیار مناسبی برای بالا بردن فشار و حجم آب مورد نیاز ساکنین واحد به حساب می آید.
به طور کلی پمپ آب خانگی کوچک ۱۲ ولت به دو دسته بورس قابی و محیطی طبقه بندی می شود که دارای ابعاد کوچک و قابل حمل می باشد.

پمپ آب پنتاکس دارای انواع مختلفی است که شناخت تک تک آنها برای استفاده هر چه بهتر و تامین نیاز هایی از قبیل کاهش هزینه و مصرف انرژی ضروری و مهم می باشد. بخش زیادی از تولیدات و پمپ های برند Pentax به عنوان پمپ آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت پمپ آب 12 ولت فشار قوی
قیمت پمپ آب 12 ولت فشار قوی

قیمت پمپ آب 12 ولت فشار قوی

پمپ آب کوچک معمولا محصولاتی هستند که مکش کافیه مورد نیاز را نداشته و باید فشار حداقل آب هنگام ورودی بهانه تمام وجود داشته باشد در غیر این صورت آب به واحد شما نخواهد رسید و با قطعی آب مواجه خواهید شد از این رو اغلب نمی توان از پمپ های کوچک استفاده نمود مگر اینکه پمپ آب ۱۲ ولت فشار قوی باشد پمپ آب ۱۲ ولت فشار قوی یکی از انواع پمپ آب کوچک می باشد که به دلیل وارد کردن آب با فشار زیاد مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است.

قیمت پمپ آب ۱۲ ولت فشار قوی نسبت به هزینه پمپ آب ۱۲ ولت کمی بیشتر بوده اما متناسب با کارایی آن می توان گفت این هزینه بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.
چرا چه به دنبال استعلام قیمت پمپ آب ۱۲ ولت فشار قوی هستید پیشنهاد می‌کنیم با مرکز فروش انواع پمپ آب مستریکو تماس گرفته و با کارشناسان مربوطه مشاوره نمایید.

خرید پمپ آب 12 ولت ارتفاع زیاد
خرید پمپ آب 12 ولت ارتفاع زیاد

خرید پمپ آب 12 ولت ارتفاع زیاد

خرید پمپ آب ۱۲ ولت ارتفاع زیاد ت که مخصوص آبیاری باغ ها و زمین های کشاورزی بوده یک محصول بسیار پر کاربرد به حساب می آید که نقش بسیار مهمی در صنعت کشاورزی دارد.

پمپ آب ۱۲ ولت ارتفاع زیاد برای سیستم هایی مانند سیستم آبیاری باغات و فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرد که کارکرد این نوع پمپ آب به سادگی و راحتی پمپ آب کوچک بوده و همینطور کارایی زیاد این نوع به آب در سیستم های کشاورزی به گونه ای می باشد که یک ورقه پلی پروپیلن که بسیار مقاوم در برابر خوردگی می باشد در واقع ظاهری پمپ نصب شده و سرعت جریان آب در این پمپ آب ۴.۳ لیتر میباشد.

از جمله ویژگی‌های مهم پمپ آب ۱۲ ولت ارتفاع زیاد نصب آسان آن و همچنین مصرف برق پایین این نوع پمپ می باشد.
برای خرید پمپ آب ۱۲ ولت اصفهان می توانید از کارشناسان ما راهنمایی های لازم را بگیرید.

پمپ آب پمپیران با دارا بودن گواهینامه سیستم مدیریت جامع IMS شامل سیستم مدیریت کیفیت ENISO 9001-2008 سیستم مدیریت زیست محیطی ENISO 14001-2004، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS 18001-2007 گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه ISO/IEC17025-2005، گواهینامه اروپایی CE و گواهینامه بین المللی ISO 10002-2004 محصولات خود را مطابق با استانداردهای بین المللی تولید نموده و مصرف کنندگان را از کیفیت محصولات خود مطمئن می سازد.

پمپ آب کوچک خانگی
پمپ آب کوچک خانگی

پمپ آب کوچک خانگی

امروزه با آمدن فصل گرما و همچنین کاهش فشار آب مخصوصاً در تابستان ها داشتن یک پمپ آب کوچک برای هر خانه‌ای ضروری می باشد.
چنانچه با افت فشار آب منزل خود مواجه شدید یکی از بهترین راه‌ها برای برطرف کردن این مشکل استفاده کردن از پمپ آب کوچک خانگی می باشد پمپ آب کوچک خانگی به آبگرمکن ها نیز معروف می باشند که وظیفه افزایش فشار آب در واحد مسکونی را دارند.
پمپ آب کوچک خانگی معمولاً بی صدا بوده و یا صدای بسیار کمی از خود تولید می کند و به همین دلیل یکی از محبوبترین پمپ آب ها در بین ساختمان ها و واحدهای مسکونی می باشد.

پمپ داب جهت تامین آب در مصارف خانگی در مقیاس کوچک به کار می رود و شامل پمپ آب تک پروانه، جتی، دوپروانه، طبقاتی افقی و طبقاتی عمودی می باشد.

چنانچه فشار آب در واحد شما صفر باشد و عملاً به آنجا آبی نرسد پمپ آب کوچک خانگی می‌تواند به کمک شما بیاید اگر در طبقات بالای ساختمان قرار دارید و میخواهید پمپ آب گرم کوچک تهیه کنید به احتمال زیاد این نوع پاسخگوی نیاز شما نخواهند بود چراکه با توجه به حد فشار آب ایجاد شده توسط پمپ آب کوچک خانگی کمتر خواهد شد.

اگر به دنبال پمپی بیصدا هستید پمپ آبگرمکنی کوچک خانگی تنها انتخاب مناسب برای شما می باشد.
معمولاً اکثر پمپهای آب کوچک خانگی موجود در بازار کلی بوده و از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند که شما می توانید با انتخاب نوع پمپ آب کوچک خانگی موردنظرتان را در واحد مسکونی خود نصب کنید.

شرکت پمپ آب کالپدا تولید کننده انواع پمپ های تک پروانه، دوپروانه، جتی، طبقاتی افقی وعمودی، پمپ های سیرکولاتور، لجن کش و کف کش می باشد که بنا به خواسته ی مشتریان قابل ارائه می باشد.

پمپ آب کوچک 220 ولت
پمپ آب کوچک 220 ولت

پمپ آب کوچک 220 ولت

پمپ آب کوچک ۲۲۰ ولت یکی از بهترین پمپ آب کوچک قوی در بازار می باشد که معمولاً با توان مصرفی کم می باشد که جهت استفاده بهینه از پمپ پس از اتصال لوله پلاستیکی به خروجی پمپ انتهای لوله پلاستیکی را تا حد ممکن باریک کنید.
شرکت پمپ آب کوچک ۲۲۰ ولت پنتاکس یکی از شناخته شده ترین و بهترین تولید کنندگان پمپ آب و تجهیزات استخری و مرتبط با آب و فاضلاب در دنیا می باشد که همواره بهترین پمپ کوچک آب ۲۲۰ ولت را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است یکی از دلایل محبوبیت زیاد این نوع پمپ آب کارایی بالای این پمپ و همینطور هزینه مقرون به صرفه آن می باشد.
شما میتوانید با شماره گیری یکی از شماره های: 021-33997522 | 021-33997661 با کارشناسان مربوطه صحبت کرده و بهترین مشاوره را در رابطه با خرید پمپ آب کوچک ۲۲۰ ولت بگیرید.

پمپ لوارا ایتالیا یکی از بزرگترین تولید کنندگان پمپ در جهان می باشد. تنوع محصولات این شرکت تولید کننده پمپ، مجموعه ای از نیازهای سیالات در تمامی صنایع را پوشش می دهد.

پمپ آب با برق ماشین
پمپ آب با برق ماشین

پمپ آب با برق ماشین

پمپ آب دستگاهی است که حجم مشخصی از آب را از یک عمق مشخص به نام منبع مکش به یک ارتفاع مشخص که منبع رانش نامیده می شود انتقال می دهد.

منبع مکش شامل: آب دریا ، آب رودخانه ، آب چاه ، آب مخزن طبیعی و یا آب مخزن مصنوعی زیرزمینی و …

منبع رانش شامل: آبیاری یک مزرعه یا زمین کشاورزی ، تامین آب مخازن تصفیه خانه یک شبکه آبرسانی شهری ، پر کردن یک استخر آب و یا تأمین آب شهرک مجتمع های ساختمانی و …

منبع تحت فشار در حفظ فشار آب در سیستم آبرسانی، کاهش استهلاک پمپ آب و کاهش مصرف برق به شما کمک خواهد کرد.

انتخاب پمپ آب مناسب سبب کاهش هزینه سوخت و برق مصرفی ، افزایش طول عمر چاه و استفاده بهینه می شود، لذا باید نکات زیر را در نظر گرفت:

1- تعیین نوع و مشخصات شیمیایی مایع قابل انتقال شامل: آب آشامیدنی ، آب کشاورزی ، فاضلاب شهری ، فاضلاب صنعتی و …

2- تعیین مشخصات فیزیکی مایع قابل انتقال شامل: محدوده درجه حرارت ، میزان گرانروی ، میزان املاح و ذرات جامد ، ظرفیت و مقدار آبدهی، ارتفاع آبدهی

مقدار آبدهی (Capacity) : مقدار حجم آبی که توسط یک پمپ در واحد زمان انتقال داده می شود

ارتفاع آبدهی (Head) : اندازه بلندی آب مورد انتقال از سطح منبع رانش تا سطح منبع مکش

پمپ گراندفوس مهمترین تولید شرکت Grundfos دانمارک می باشد، شرکت گراندفوس که در سال 1945 توسط پاول دی جنسن و با هدف ساخت پمپ آب (Grundfos Water Pump) تاسیس شد، همواره با رویکرد تولید بهترین الکتروپمپ ها تا به امروز به کار خود ادامه داده است. شرکت گراندفوس به طور مستقیم و غیر مستقیم در 83 کشور جهان دارای شبکه فروش است و سالانه بالغ بر 16 میلیون پمپ را به این کشورها ارسال یا در آنها تولید می نماید که این وظیفه بر عهده حدود 20000 نفر کارمند می باشد.

مشخصات دو نمونه از پمپ آب کوچک 12 ولت:
مشخصات دو نمونه از پمپ آب کوچک 12 ولت:

در این بخش فیلم آموزش ساخت پمپ آب کوچک 12 ولت را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

مشخصات دو نمونه از پمپ آب کوچک 12 ولت:

پمپ آب مدل: TL76

 • مایع مورد استفاده : آب
 • نیروی محرکه: برق
 • میزان فشار: 1 بار
 • ساختار: سانتریفیوژی
 • حداکثر جریان : 16 لیتر بر دقیقه است
 • دسته ی پمپ آب: پمپ خطی
 • نیروی مورد استفاده : برق، باتری، برق خورشیدی
 • ولتاژ: 12 ولت
 • قدرت: 120 وات
 • جنس پمپ: برنز
 • طول عمر موتور: میانگین 2 سال
 • وزن: 0.8 کیلوگرم
 • اندازه ی پمپ آب: 17 *10 *6 سانتی متر
 • موارد کاربرد: استفاده در آکواریوم و مواردی که آب بر روی آن سوار باشد

اگر به دنبال قیمت پمپ آب سایر ایتالیا هستید، ما بهترین قیمت پمپ آب saer در تهران را به شما پیشنهاد می کنیم. همین حالا با ما تماس بگیرید. 09121882140 – 02133997661

 • حداکثر ارتفاع: 10 مترپمپ آب 12 ولت

پمپ آب مدل: SPC WWB-06618

 • مایع مورد استفاده : آب
 • نیروی محرکه : برق
 • میزان فشار:1 بار
 • ساختار : سانتریفیوژ
 • حداکثر جریان :15 لیتر بر دقیقه است
 • دسته ی پمپ آب: پمپ خطی
 • ولتاژ: 12 ولت
 • جنس پمپ: برنج، آهن
 • موارد کاربرد: آکواریوم و مواردی که آب روی آن سوار باشد
 • میزان آبدهی: 1 متر مکعب

اگر به دنبال خرید بوستر پمپ آبرسانی هستید، ما بهترین قیمت بوستر پمپ آب را به شما ارائه می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید. 021-33997522 | 021-33997661 | 09121882140

 • حداکثر ارتفاع : 10 مترپمپ آب کوچک KickAss

ویژگی های کلیدی یک پمپ آب 12 ولت به شرح زیر است:

 • عملکرد روان و آسان آن
 • خود مکش (در بعضی مدل ها)
 • نصب آسان
 • مصرف برق پایین
 • وزن کم
 • بیصدا در حین کار کردن

برای کسب اطلاعات فنی بیشتر درباره پمپ آب کوچک 12 ولت با کارشناسان گروه بازرگانی مستر تماس حاصل فرمایید.

مرکز خرید پمپ آب کوچک ارزان کجاست؟

اگر به دنبال خرید پمپ آب کوچک ارزان هستید، ما خرید پمپ آب 12 ولت ارتفاع زیاد را به شما پیشنهاد می کنیم.

قیمت پمپ آب 12 ولت فشار قوی چقدر است؟

قیمت پمپ آب ۱۲ ولت فشار قوی نسبت به هزینه پمپ آب ۱۲ ولت کمی بیشتر بوده اما متناسب با کارایی آن می توان گفت این هزینه بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

راهنمای خرید پمپ آب 12 ولت ارتفاع زیاد

پمپ آب کوچک خانگی معمولاً بی صدا بوده و یا صدای بسیار کمی از خود تولید می کند و به همین دلیل یکی از محبوبترین پمپ آب ها در بین ساختمان ها و واحدهای مسکونی می باشد.

 

274 comments

 1. بابایی

  سلام علیکم لطفا یک پمپ با مشخصات زیر معرفی بفرمایید، فشار آب ورودی به پمپ ۱ bar, فشار خروجی توسط پمپ bar ۸، مدار پمپاژ مدار مخزن انبساط با برداشت آب بصورت دستی و اتوماتیک دبی مصرفی ۷ الی ۸ لیتر بر دقیقه تا ۱۰ لیتر حداکثر اگر مدل و مشخصات را همراه با قیمت بفرمایید ممنون میشم

  1. سلام دوست گرامی لازم هست ما از شما سوالاتی بپرسیم جهت پاسخگوبی‌بهتر لطفا با شماره تماس ۳۳۹۹۷۶۶۱ داخلی ۱۰۳ یا ۱۰۴ تماس حاصل فرمایید

 2. روح الله

  سلام
  پمپ اب ۱۲ ولت اتومات دار دیافراگمی یا غرقابی چه مدلهایی دارید؟
  یه مخزن اب بیست لیتری داخل صندوق عقب بزارم و با بازکردن شیر به صورت اتوماتیک اب در خروجی داشته باشم برای شستن دست یا دوش گرفتن

  1. سلام دوست عزیز مدل ها متنوع و زیاد هست لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید 33956604-021 داخلی 103

 3. محمدحسین

  سلام
  برای افزایش فشار آب علمک دوش، میخواهم خروجی شیر را به پمپ وصل کنم و بعد از پمپ به علمک دوش هدایت نمایم. دمای آب همان دمای استحمام است و طبعاً آب سرد نیست.
  1) آیا این کار برای افزایش فشار آب دوش راهگشا است؟
  2) کدامیک از پمپهای شما برای این کار مناسب است؟

  1. با درود فراوان
   در خصوص سوال شما بله اینکار باعث افزایش فشار میشود اما در حالت کلی پمپ پیشنهادی برای افزایش فشار آب پمپ آب نیم اسب ابارا به قیمت 1850.000 به همراه یک ست کنترل استریم به قیمت 400.000 تومن می باشد

 4. حمید میرزایی

  سلام و خسته نباشید.
  من یک استخر 4000 لیتر دارم به ارتفاع 120 سانتیمتر. آیا با این پمپ میتوانم آب را کامل تخلیه کنم؟

  1. حمید میرزایی

   ببخشید منظورم 120 سانتیمتر عمق از سطه زمین بود

  2. با درود فراوان
   در خصوص سوال شما دوست عزیز بله میتونین از این پمپ جهت خالی کردن آب استخر استفاده کنید اما مدت زمان استفاده نهایتا تا 4 ساعت می باشد.

  3. کارشناس مستر

   با سلام
   در خصوص سوال شما
   بله با پمپ 12 ولتی به مدت حدود4 ساعت میشود آب استخررا تخلیه کرد جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴و۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید.

 5. سلام خسته نباشید
  ی پمپ میخوام با برق ۱۲ ولت کارکنه
  از نظر قیمت مناسب باشه
  توان این پمپ در حدی باشه که ی کولر کوچک ابرسانی کنه

  1. کارشناس

   با سلام
   درخصوص پرسش شما : اگر ارتفاعی که لازم دارید 10 متر باشد و دبی یک متر مکعب در ساعت باشه میتوانید یک پمپ 12 ولتی TL24 به قیمت 1.650.000 تومان خریداری کنید در خصوص اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید.02133956604

 6. علی معمازیان

  سلام من قصد دارم آب یک استخر ۱۰۰۰ لیتری رو تصفیه کنم آیا ازاین پمپ با یک صافی ذر مسیر میتونم استفاده کنم؟

  1. کارشناس

   با سلام
   در خصوص سوال شما
   بله میتوانید استفاده کنید این پمپ در مدت زمان یک ساعت کار مورد نظر را انجام می دهد.

 7. وحید روستا

  سلام یه پمپ میخوام بهم معرفی کنید که از اب سد پمپ کنم به باغ انگور که کاشتیم با برق ماشین کار کنه .فاصله اب سدتا باغ ۱۰ قدم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. کارشناس

   سلام
   تنها پمپی که با برق ماشین کار می کند همان پمپ های 12 ولتی است که تا ارتفاع 10 متری کار کرده و میزان آبدهی آن 1000 لیتر در ساعت است.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید.

 8. علی جاوید

  سلام وقت بخیر من یکی مثل همینو دارم اما متاسفانه شن کشید و دندش خراب شد ،یدکش پیدا میشه؟

  1. کارشناس

   سلام
   به دلیل اینکه این پمپ ها قابلیت تعمیر ندارند، اگر با خارج کردن شن ها پمپ شروع به کار نکرد، باید از یک پمپ جدید استفاده نمایید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید.

 9. لطفا قیمت هم بزنید

  1. کارشناس

   سلام
   به دلیل نوسانات بازار، فعلا تا اطلاع ثانوی امکان درج قیمت و آپدیت آن وجود ندارد.
   جهت اطلاع از قیمت ها شما می توانید با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید.

 10. علی عبدی

  با سلام یه پمپ میخوام از داخل استخر عملیات آبرسانی رو تا طول ۱۵متر به صورت قطره ای انجام بده ولی با ولتاژ ض۱۲ ولت ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید،لوله۱۶میلیمتر میباشد

  1. کارشناس

   سلام
   پمپ های 12 ولت نهایت ارتفاعی که دارند 10 متر می باشد که جوابگوی کار شما نمی باشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید.

 11. سلام برای گردش آب گرم 80 درجه درون لوله نیم اینچی 100متری چه پمپی مناسبه کوچیک و ارزون باشه

  1. کارشناس

   سلام
   اگر سیستم شما یک سیستم سیرکوله است، که باید از پمپ سیرکولاتور یک اینج s100 استفاده نمایید. ولی اگر سیستم شما یک سیستم معمولی و باز است باید از یک پمپ نیم اسب استفاده نمایید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید.

 12. شهریاری

  سلام
  شما پمپی دارید که بشه به مخزن الکل وصل کرد که الکل رو به داخل یه افشانه اسپری کنه؟
  و اینکه خب طبیعتاً توان بالایی نیاز نیست

  1. کارشناس

   سلام
   شما به یک نازل ، پایه ، 45 متر شیلنگ و یک کارواش 110 بار نیاز دارید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید.

 13. باقرپور

  سلام قیمت این پمپ چنده

  1. کارشناس

   سلام
   به دلیل نوسانات نرخ ارز ، لطفا جهت اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس حاصل فرمایید.

 14. سلام. قیمت پمپ آب کوچک 12 ولت چقدر است؟

  1. کارشناس

   سلام
   به دلیل نوسانات بازار، جهت اطلاع از قیمت با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس بگیرید.

 15. برا خرید پمپ به تمام شماره هاتون یک هفتست زنگ میرنم دریغ ار جواب

 16. سلام ببخشید این پمپها بطور مداوم تا چند ساعت میتونن کار کنند

  1. کارشناس

   سلام
   حداکثر 8 ساعت بصورت مداوم کار می کنند.

  2. سلام وقتتون بخیر .یه مغازه ۱۵ متری دارم به دلیل کم بودن فشاره آب ،بعضی مواقع آب به کولر نمی‌رسه وارتفاع حدود ۳ متر می‌باشد .میخاستم ببینم که پمپ ۱۲ وات جوابگو هس که بخرم ؟؟؟لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

  3. سلام و روز بخیر دوست گرامی
   بله پمپ ۱۲ ولتی مناسب کار شما هست مدل TL76
   جهت اطلاع از قیمت با شماره تماس ۳۳۹۹۷۶۶۱ داخلی ۱۰۳ یا ۱۰۴ تماس حاصل فرمایید

 17. سلام .ببخشید این پمپ برای آب تا چه دمایی مناسبه؟ ما واسه سیستم خنک کاری میخوایم استفاده کنیم.

  1. کارشناس

   سلام
   این پمپ ها برای دماهایی حداکثر تا 30 درجه سانتی گراد مناسب می باشد.
   در ضمن جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید

 18. علیرضا راد

  سلام می خواستم سوال کنم این پمپ برای گردش آب ۲ درجه بالای صفر مناسب هست یا نه اگه هست لطفا قیمت رو بفرمایید.

  1. کارشناس

   سلام
   خیر، متاسفانه مناسب نیست
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید

 19. حمیدپورآصف

  باعرض سلام بنده نیازبه یک پمپ 12 ولتی دارم که درآب جوش هم براحتی کارکند و قوی حدود 4 لیتر دردقیقه اگرمی توانیدتهیه کنیدقیمت آن چقدرمی باشد

  1. کارشناس

   سلام
   متاسفانه پمپی با این مشخصات را موجود نداریم

 20. نوشین عزیزی

  با سلام و خسته نباشید، منزل ما در طبقه چهارم است و جهت استفاده برای تک واحد از کدام نوع پمپ پیشنهاد می نمایید

  1. کارشناس

   سلام
   ممنونم
   شما می توانید از یک پمپ نیم اسب به همراه ست کنترل برای واحد خود استفاده نمایید
   در ضمن جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید

 21. سلام میشه این پمپ رو جهت آبیاری باغ استفاده کرد؟؟البته به تانکر آب وصل میشه ها آب لوله کشی نیس

  1. کارشناس

   سلام
   خیر نهایتا جهت آبیاری از یک درخت ، میتوان از آن استفاده کرد
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید.

 22. علیرضا م

  سلام
  پیش فاکتور ارسال میکنید

  1. کارشناس

   سلام
   جهت دریافت پیش فاکتور باید با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس حاصل فرمایید

 23. علیرضا

  سلام
  با برق خودرو کار میکنه؟
  همه ما میکنه پیش فاکتور ارسال کنید ممنون

  1. کارشناس

   سلام
   بله با برق خودرو کار میکنن
   جهت دریافت پیش فاکتور باید با بخش فروش با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس بگیرین.

 24. سلام
  یه پمپ می‌خوام که از کانال آب رو پمپاژ کنه و حدود صدمتر افقی با اختلاف سطح ۲متر وارد مخزن کنه
  چی پیشنهاد می‌کنید؟

  1. کارشناس

   سلام
   شما می توانید از پمپ های 12 ولت خود مکش که با باتری کار می کنند، استفاده نمایید و یا اینکه اگر دسترسی به برق 220 ولت دارید می توانید از پمپ های پنتاکس سری AP استفاده نمایید.
   سلام
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید.

 25. غلامرضا احمدى بيداخويدى

  سلام وقت بخير من پمپى ميخوام كه به خروجه منبع نصب بشه وجهت روشوئي به ارتفاع دومتري استفاده كنم ولى بايد هروقت شير باز شد اب جريان پيداكنه بسته شد قطع بشه قيمت هم بفرمائيد

  1. کارشناس

   سلام
   اگر ممکنه اطلاعات رو دقیق تر بفرمایید
   منظورتون از روشویی چیه ؟ و چه حجم آبی مورد نیاز شماست
   به طور کلی برای روشویی پمپ های نیم اسب یا 1 اسب رو استفاده میکنند ولی باز بهتره که اطلاعات بیشتری به ما بدین تا بهتر راهنمایی کنیم .
   در ضمن جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید

 26. سلام ببخشید
  میشه یه لوله ۴متری عمودی به ورودیش ویه لوله ۴متری عمودی به خروجیش نصب بشه؟

  1. کارشناس

   سلام
   این پمپ قابلیت نصب به صورت خطی رو داره ولی سوال شما واضح نیست . آب که به صورت عمودی خودش ضریب روندگی داره …
   لطفا بیشتر توضیح بدین

  2. فرض کنیم پمپ طبقه ۲ قرار داره اب از طبقه۱ به طبقه ۳ پمپاژ بشه (فرضآ ارتفاع هرطبقه۴ متر مجموعآ۸متر ارتفاع دارن)
   ایا این پمپ توانایی پمپاژ داره؟

  3. کارشناس

   سلام
   این پمپ توانایی مکش با این ارتفاع رو نداره
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید

 27. باسلام
  وسایل جانبی مثل باطری داره؟مستقیم به باتری وصل میشه؟

  1. کارشناس

   سلام نه نداره لوازم جانبی
   ولی هم به باطری وصل می شه و هم به آداپتور های مبدل برق

 28. سلام یک پمپ آب میخوام که از ارتفاع 30متری آب بکشه و نیاز به برق هم نداشته باشه قیمتش هم بالا نباشه با تشکر

  1. کارشناس

   سلام
   شما باید از پمپ های دیافراگمی استفاده نمایید.
   در ضمن جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس حاصل فرمایید

 29. سلام
  این پمپ در اب درجه حرارت بالا کاربرد داره؟
  قیمتش چنده؟

  1. کارشناس

   سلام
   این پمپ در درجه حرارت بالا کاربرد نداره . و جهت اطلاع از قیمت شما می توانید با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس بگیرید.

 30. سلام . من یک پمپ مناسب برای تخلیه آب آکواریوم که قابلیت مکش بالا داشته باشد تا از کف آکواریوم بشود عمل مکش را انجام داد

  1. کارشناس

   سلام
   شما می توانید از پمپ های کف کش 12 ولتی استفاده نمایید
   در نهایت شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید.

 31. عباس روشنایی

  با سلام و خسته نباشید یه پمپ خونگی مقرون به صرفه میخوام متراژ خونه 70متر و ویلایی می باشد بعلت اینکه خونه در منطقه بالادست شهر می باشد لذا در ساعات اوج مصرف فشارش کم میشود

  1. کارشناس

   شما می توانید برای یک واحد خود از یک پمپ 1 اسب جتی به همراه ست کنترل اهواز استفاده نمایید

   در نهایت شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید.

  2. نادر افشار

   بادرود وسلام وسپاس از اینکهاطلاعات را در اختیار متقاضیانی چون من قرار میدهید من نیاز به پمپ ۱۲ ولت برای استفاده سم پاش برای سی اصله درخت نیاز دارم لطفا راهنمائی فرمائید

  3. سلام دوست گرامی پمپ 12 ولتی موجود داریم جهت هماهنگی خرید و اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید. 33956604-021 داخلی 104

 32. سلام وقت بخیر پمپی معرفی کنید که دمای حداقل ۱۰۰ درجه را بتواند تحمل کند ودر محفظه موتور ۲۰۶ بتواند آب را در ۷۰ سانتیمتری به راحتی جابجا کند ومدام در حالت گردش آب باشد

  1. کارشناس

   سلام
   ممنون
   متاسفانه چنین پمپی موجود نداریم

 33. سلام لطفاپمپی معرفی بفرماییدکه بتوانم برای سمپاشی درختان ازآن استفاده کنم ،درضمن برق وموتوربرق ندارم،فقط یک مبدل برق 12 به 220 دارم که با آن مینی دریل را کارمی اندازه،.ازبزرگواری شمامتشکرم

  1. کارشناس

   سلام
   شما می توانید از موتور پمپ های سمپاش بنزینی استفاده نمایید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و یا 02133997522 تماس حاصل فرمایید.

 34. محمد تقی امیدی

  با سلام بنده امیدی هستم . نیاز به یک دستگاه پمپ آب 12 ولت ( که با برق ماشین کار کند) که از جوی آب همجوار منبع به داخل منبع پمپاژ نماید و از آنجا برای آبیاری درختان . ممنون می شوم راهنمایی و در صورت موجودی پیش فاکتور ارسال نمایید

  1. کارشناس

   سلام
   شما می توانید جهت استفاده از آب جوی برای پرکردن مخزن از پمپ کف کش 12 ولتی استفاده نمایید . و چهت آبیاری درختان نیز باید بعد از مخزن از یک پمپ 12 ولتی دیگر استفاده نمایید.
   در صورت کسب اطلاعات بیشتر، شما می توانید با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس جاصل فرمایید .

  2. محمد تقی امیدی

   باسلام پیش فاکتور را در صورت امکان ارسال نمایید

  3. کارشناس

   سلام
   بله حتما

 35. سلام
  چطوری باید این پمپ سفارش بدیم قیمتش چقده

  1. کارشناس

   سلام
   به دلیل نوسانات قیمت و موجودی های لحظه ای، شما باید به صورت تلفنی از قیمت اطلاع حاصل نمایید.
   شما می توانید جهت خرید و مشاوره، با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس حاصل فرمایید.

 36. سلام
  یک پم= اب میخوام 12 ولت که به صورت قطره ای مثل دبیی که یک سرم پزشکی داره دبی داشته باشه برای دستگاه جوجه کشی

  1. کارشناس

   سلام
   شما می توانید از این پمپ آب 12 ولتی استفاده نمایید که حداکثر 4 متر ارتفاع را پر می کند و دارای خروجی 3.4 اینچ هم می باشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس حاصل فرمایید

 37. سلام
  پمپ تا ارتفاع ۳۰متربه بالا که با برق ۱۲ یا۲۴ولت کار کن هم دارید ممنون میشم راهنمایی کنید چون واقعا نیاز داریم

  1. کارشناس

   سلام
   نه متاسفانه ، پمپ هایی که با ولتاژ درخواستی ارائه می شوند، نهایتا 10 متر ارتفاع دارند.
   لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس حاصل فرمایید.

 38. سلام آیا این وسیله میتواند با باطری ماشین، در باغ، آب را به ارتفاع 10 متر به تانکر آب هدایت بکند؟

  1. کارشناس

   سلام
   بله، این پمپ ها توانایی هدایت آب، حداکثر تا ارتفاع 10 متر را دارند.
   شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس حاصل فرمایید.

 39. سلام
  دمای کاری این پمپ چقدر هستش؟ میخوام بعد از آبگرمکن بذارم ک آب گرم برای بگردش در اومدن استفاده کنم…. میتونه تا 70 درجه رو تحمل کنه؟ آیا همین پمپ با موتور ولتاژ 220 یا 24 ولت هم هست؟

  1. کارشناس

   سلام
   این پمپ میتونه تا دمای 70 درجه رو تحمل کند و زمان کاری آن 8 ساعت است که بعد از این 8 ساعت باید استراحت کند.
   خیر
   شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ و ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ درتماس باشید.

 40. سلام خسته نباشید با این پمپ میشه یه کارواش که با برق فندک ماشین کار کنه ساخت؟

  1. کارشناس

   سلام
   خیر
   شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های 02133997522 و 02133956604 درتماس باشید.

 41. سلام. من یه راکتور طراحی کردم به ارتقاع یک متر. میخوام آب از ته این راکتور بره و از سر آن دوباره به مخزن آب سر ریز بشه. مخزن آب از راکتور جدا هست و ظرفیت آن در حدود ده لیتر است. به عبارتی آب از این مخزن به راکتور بره و دوباره از سر راکتور به مخزن برگرده. قطر مسیری که آب باید طی کنه در حدود نیم سانتی متر است. ایا از این پمب میتونم استفاده کنم؟

  1. با سلام
   لطفا جهت راهنمایی کامل و بهتر با کارشناسان ما در تماس باشید.
   ممنونم

 42. سلام لطفا لیست محصولات و قیمت عمده ارسال کنید ممنون

  1. کارشناس

   سلام
   لطفا جهت اطلاع از قیمت ها و لیست محصولات با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید

 43. سلام . من طبقه سوم یه مجتمع هستم . میخوام با پمپی پایین دارم یه مخزن حدودا 80 لیتری (که تو خونه میذارمش) پر کنم و یه پمپ بذارم که آب رو بده به وسایل و … داخل خونه . این مناسبه ؟؟؟ اگه نیست کدوم پمپ رو توصیه میکنید ؟؟؟

  1. کارشناس

   سلام
   این پمپ میتونه مخزنتون رو پر کنه . ولی فشاری ایجاد نمیکنه
   در واقع فشار برای پشت شیر کم است
   شما باید از یک پمپ نیم اسب استفاده کنید.
   در ضمن می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس حاصل فرمایید.

 44. سلام من یه پمپی میخوام که بتونم از مخزن های ۲۰ لیتری اب مکش کنه تا باهاش بالکن و موتور کولرمو باهاش بشورم ٫به نظرتون این پمپ برای شستن موتور کولر اسپیلت جواب میده؟

  1. کارشناس

   سلام
   بله شما می توانید از پمپ 12 ولتی مدل (TL76) استفاده نمایید، به شرطی که مخزن آب بالاتر از پمپ قرار گیرد. (به دلیل اینکه این پمپ ها مکش ندارند)
   در ضمن شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های 02133997522 و 02133956604 تماس حاصل فرمایید.

 45. سلام
  منزل ما طبق دوم هست و فشار آب کمی داریم، آیا یبا استفاده از این پمپ در داخل منزل مشکل فشار آب ما حل میشه؟
  ارتفاع حدود 10 متر هست.

  1. کارشناس

   سلام
   این پمپ که قطعا جواب شما را نخواهد داد
   ولی اگر شما برای واحد خود پمپ نیاز دارید باید از پمپ نیم اسب به همراه ست کنترل البته در پایین و بیرون واحد استفاده نمایید.
   و اگر بخواهید در داخل واحد خود نصب نمایید باید از پمپ آب 1 اسب بشقابی به همراه ست کنترل استفاده نمایید.
   در صورت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس حاصل فرمایید.

 46. طریقه خریدپمپ12 چیست

  1. کارشناس

   سلام
   جهت خرید، مشاوره و اطلاع از قیمت ها، شما می توانید با کارشناسان ما با شماره های 02133997522 و 02133956604 تماس حاصل فرمایید.

 47. دانیال

  با سلام آیا این پمپ میتونه تا به طور عمودی 8 متر آب رو پمپ کنه ؟ سوال دوم این که این پمپ تا چه دمایی رو میتونه تحمل کنه و آیا میتونه به طور مداوم روشن باشه؟

  1. کارشناس

   سلام
   این پمپ میتونه 8 متر رو پمپاژ کنه ، ولی نیاز به استراحت بین هر کارکرد دارد، در واقع دائم کار نیست
   جهت کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید

 48. سلام،
  از این پمپ برای انتقال آب شرب از مخزن تا ارتفاع 1.5 متر میشه استفاده کرد؟

  1. کارشناس

   سلام
   بله

 49. سلام
  من یک پمپ تخلیه برای آب کولر گازی میخام محل آب رو ندارد

  1. کارشناس

   سلام
   شما می توانید از پمپ Drain که مخصوص کولر گازی می باشد، استفاده نمایید.
   در ضمن شما می توانید جهت اطلاع از قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید

 50. با سلام من یک پمپ خیلی کوچیک میخام برا کولر آبی ماشین میخام درست کنم میخام خیلی کم آب بیرون بده …همچین پمپی دارید!؟؟؟

  1. کارشناس

   سلام
   اگر منظورتون کولر ماشینه ، که ما متاسفانه موجود نداریم
   ولی اگر منظورتون کولری به غیر از ماشینه ، می توانید از پمپ آب کف کش 12 ولتی استفاده نمایید که موجود نیز می باشد
   در ضمن شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 تماس حاصل فرمایید.

 51. سلام من یه پمپ آب میخوام برا گردش آب موتور ماشین در حالتیکه ماشین تازه خاموش شده تا سرد شدن کامل موتور از چه نوع پمپی میتونم استفاده کنم
  1- با برق 12 ولت کار کند
  2-فشار آب مورد نیازم نیست
  3-آبگرم تا 70 یا 75 درجه جواب بده
  4- آب بصورت خیلی ملایم داخل موتور گردش کند
  5- ورودی وخروجی پمپ از حداقل 1سانت تا حداکثر 1 اینچ تفاوتی ندارد
  توضیح اینکه آب بصورت ملایم گردش کند

  1. کارشناس

   سلام
   متاسفانه پمپ های مورد نیاز ماشین، در حوزه کاری این شرکت نمی باشد.

 52. عباسی

  سلام عرض ادب
  برای آبیاری چند تا درخت تو زمین شیب دار از چه پمپی باید استفاده کنیم فاصله چشمه آب تا اولین درخت حدود ۱۰متر ارتفاعه

  1. کارشناس

   سلام
   جهت تشخیص دقیق شما باید طول مسیر و تعداد درختان خود را نیز اعلام نمایید.
   لطفا جهت کسب اطلاعات دقیق تر با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس حاصل فرمایید.

 53. افشین

  سلام ببخشید همین پمپ رو از کجا میشه تهیه کرد شما فروش اینترنتی ندارین ممنون

  1. کارشناس

   سلام
   شما جهت کسب اطلاعات بیشتر، همچنین خرید محصولات می توانید با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس حاصل فرمایید.
   به دلیل نوسانات قیمت و عدم ثبات آن، متاسفانه تا اطلاع ثانوی امکان فروش اینترنتی وجود ندارد.

 54. محمد جواد جعفری

  سلام
  منزل من یک طبقه است و کولر روی پشت بام و شلنگ آب کولر از داخل آشپز خانه به پشت بام رفته با توجه به کم بودن فشار آب در منطقه ما آیا میشه از این پمپ به عنوان کمکی استفاده کرد به عبارتی ورودی آب را به ورودی پمپ و خروجی پمپ را به شلنگ انتقال آب کولر وصل کرد

  1. کارشناس

   سلام
   بله می توانید از این پمپ جهت استفاده خود ، بهره ببرید .
   در ضمن شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 استفاده نمایید.

 55. مرتضی

  سلام میخواستم بدونم با این پمپ ها میشه گازوئیل رو از تانکر هزار لیتری کشید بیرون ؟ یعنی موتور این پمپ ها با خود مایعاتی که میکشه درگیر نیست که باعث اتش سوزی بشه درسته؟

  1. کارشناس

   سلام
   امکان استفاده از این پمپ به دلیل حمل مواد منفجره نیست
   شما می توانید از پمپ های ضدجرقه استفاده کنید .
   در ضمن شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید .

 56. حسین سالم

  سلام لابراتوار عکاسی هستیم . نیاز بقه دستگاهی داریم که بتونه داروهای داخل دستگاه چاپ رو تخلیه بکنه خیلی سریع و لازم به ذکر هستش که دارو ها حالت اسیدی دارند و بتونیم دارو رو از داخل تانک که ابعاد9/30 هستش. آیا پمپ کوچک 12 ولت میشه استفاده کرد ؟ و قطعات این پمپ هستش اگه به مشکلی بخوره

  1. کارشناس

   سلام
   شما باید از پمپ های پلی اتیلن استفاده کنید ، اما برای تشخیص دقیقتر نوع پمپ باید حداکثر ظرفیت و ارتفاع خود را مشخص نمایید.
   در ضمن شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید

 57. محمود

  سلام. خسته نباشید. می خوام به اندازه اب لوله خانه یا نهایتا ۱ اینچ اب جوی را بالای تپه با ارتفاع حدود ۲۰ متر انتقال بدم. برق ماشین می تونم در اختیار داشته باشم. موتور ۵ اسب تک سیلندر هم دارم که پمپ نداره. کدام پمپ مناسب هست؟معرفی کنید ممنونم

  1. کارشناس

   سلام
   شما می توانید از یک پمپ کف کش 1 اینچی 10 تا 12 متری استفاده نمایید که قادر به کارکرد با موتور برق 5 اسب نیز می باشد
   در ضمن شما می تونید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید .

 58. سلام و خسته نباشید

  برای ساخت کارواش خانگی نیاز به پمپ دیافراگمی دارم ،آیا این پمپ جوابگوی کار من هست یا خیر اگر نیست پیشنهاد شما چیست ؟ در ضمن شلنگ و نازل مخصوص نیز میبایست نصب شود.

  با تشکر فراوان

  1. کارشناس

   سلام
   پمپ کارواش یک نوع پمپ پیستونی می باشدکه با توجه به این پمپ ها ی دیافراگمی دارای مکانیزمی متفاوت هستند.
   شما باید از یک پمپ کارواش خانگی استفاده کنید که تا 150 بار فشار تولید می کند و در بازار نیز موجود می باشد
   در ضمن شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید

 59. پیمان صادقی

  سلام خسته نباشید بنده طبقه 5هستم ومشکله آب دارم ایادرطبقه 5جواب میده فشار داره ازکجا تهیه کنم قیمتش چقدر است ممنون

  1. کارشناس

   سلام
   ممنون
   این پمپ 12ولت جوابگوی کار شما نمی باشد.ولی شما در صورتی که بخواهید پمپ را داخل واحد نصب نمایید، باید از پمپ نیم اسب به همراه ست کنترل استفاده نمایید. درغیر اینصورت می توانید پمپ را در پارکینگ نصب کنید که باید از پمپ آب پنتاکس سری PM80 استفاده نمایید.
   در صورت دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 60. سلام
  احتیاج به یک پمپ 12 ولت کوچک با فشار 3-4بار دارم. ایا چنین پمپی موجود دارید؟ شبیه به پمپ شارژی سمپاش.

  1. کارشناس

   سلام
   جهت اطلاع از قیمت و موجودی لطفا با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و یا 02133997522 تماس بگیرید.

  2. کارشناس

   سلام
   لطفا جهت اطلاع از قیمت و موجودی با کارشناسان ما با شماره های 02133997522 و 02133956604 تماس حاصل فرمایید.

 61. توکلی

  سلام من برای استخر به این پمپ نیاز دارم در حد یک شیر دستشویی آب بده کافیه.
  از کجا بخرم؟
  ممنون میشم اگر بهم ادرس و تلفن فروشنده بدین و قیمت تقریبی

  1. کارشناس

   سلام
   شما می توانید از پمپ کفکش 12 ولتی استفاده نماییدکه حدود 3 الی 4 متر ارتفاع میزند.
   شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید این محصول با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس حاصل فرمایید.

 62. احمد

  سلام .میخوام ازیه تانکرکه پشت وانته اب رو ده مترجلو ببرم وتوی یه تانکر دیگه بریزم برق هم ندارم با باتری ماشین میشه واینکه از لوله سفید استفاده میکنم

  1. کارشناس

   سلام
   شما می توانید از پمپ آب 12 ولت و یا موتور پمپ روبین استفاده کنید .
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید .

 63. رضا رجبی

  سلام.برای تخلیه آب از بک تانکر ۱۰۰۰ لیتری که روی ماشین سوار شده چه مدل پمپی پیشنهاد میکنید در ضمن برق شهری ندارییم میخواهیم سرعت تخلیه افزایش یابد.

  1. کارشناس

   سلام
   شما می توانید از یک کف کش 12ولتی استفاده کنید که با باطری ماشین نیز کار میکند

 64. سلام از این پمپ آیا میشود از فاصله ۵۰ متری با ۱۰ متر ارتفاع تانکر را آب کرد؟؟

  1. کارشناس

   سلام
   خیر . برای مورد استفاده شما، پمپ برقی 1 اسب یا نیم اسب با موتور برق روبین مناسب می باشد.
   شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید

 65. با سلام . این پمپ با برق کار میکند؟

  1. کارشناس

   سلام
   بله

 66. سید حسبن

  سلام خسته نباشید
  قیمتش چند هست؟چطوری میشه تهیه نمود؟

  1. کارشناس

   سلام
   جهت اطلاع از قیمت و سفارش کالا شما باید با شماره های 2133997522 و 02133956604 تماس حاصل فرمایید

 67. من برای اب دادن به گلدون ها می خواهم

  1. کارشناس

   سلام
   این پمپ مناسب شما می باشد .
   لطفا جهت اطلاع از موجودی، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 68. با سلام
  من یک پمپ برای اب در حد انتقال تانکر به تانکر میخواستم
  لطفا قیمت و اینکه از کچا باید سفارش بدم رو بهم اطلاع دهید
  در ضمن من ساکن شیراز هستم
  با تشکر

  1. کارشناس

   سلام
   جهت پاسخگویی به این سوال باید مواردی مانند فاصله بین دو تانک،قرارگیری تانک ها به صورت افقی و عمودی، حجم تانک ها و مدت زمانی که باید تانک ها پر شوند، مشخص گردند
   لطفا جهت راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های 33956604-021 و 33997522-021 تماس حاصل فرمایید.

  2. رضامسرت

   باسلام برادر بزرگوار وقت همگی بخیر بنده پمپ اب کوچک بیصدا مثل پمپ پکیج دیواری ولی مکشی وقدرت ابدهی به طبقات بالا ونصب در اشپزخانه میخوام ودر ضمن بنده ازاین پمپ اگه مورد تایید کارمان باشد هر ماه سیصد تا میخوام باتشکر

  3. کارشناس

   سلام
   مشکل شما یا خرابی بلبرینگ است یا پروانه پمپ رسوب گرفته است
   شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید

 69. سلام ایا از این پمپ ها میشه در روبات نیز استفاده کرد ؟

  1. کارشناس

   سلام
   انتخاب این پمپ ، بستگی به نوع کار شمادارد .
   اگر هد و دبی آنها، جوابگوی شما باشد، می توانید از آن استفاده کنید
   شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 در تماس باشید

 70. سلام
  من جهت انجام پروژه ای نیاز به دبی 200لیتر در روز نیاز دارم . به نظرتون چگونه این دنی رو تامین کنم؟
  خیلی ممنون

  1. کارشناس

   سلام
   دبی مورد نظر شما بسیار پایین است و تقریبا هیچ پمپی آن را ساپورت نمی کند

  2. با سلام
   فکر می کنم با یک قطع کن برق که با افزایش فشار آب کار میکنه (در صورت بستن مدار یا مخزن آب) بتونید برق پمپ رو قطع کنید.

 71. هدایت اله

  سلام علیکم ضمن عرض ادب و احترام
  خواستم برای آبگرمکن دیواری داخل دستشویی
  یه پمپ کوچک نصب کنم که که با فشار آب آبگرمکن روشن
  لطفاً راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم
  مستدام باشین

  1. کارشناس

   سلام
   شما می توانید از پمپ پمپ پکیجی خطی از برند ابارا یا گراندفوس یا داب مناسب حال شما می باشد

 72. سلام خسته نباشید
  من واسه ساختن یه پروژه نیاز به یه پمپ کوچک دارم که بتونه آب رو تا ارتفاع حدودا ۱ تا دو متر بالا ببره و قابلیت تنظیم فشار آب رو داشته باشه
  کدوم مدل به نظرتون مناسب خواهد بود؟

  1. کارشناس

   سلام
   ممنون
   شما می توانید از یک پمپ 220 ولتی خطی استفاده کنید که جوابگوی شما می باشد ولی این پمپ قابلیت تنظیم فشار را ندارد که باید از شیر فلکه برای تنظیم فشار استفاده کنید
   در صورت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید

 73. سلام.
  وقت بخیر.
  من شغلم حفاری چاه آب است.که به صورت دستی(با بیل و کلنگ)انجام میدم.که هم برای منازل و هم برای زمینهای کشاورزی و مرغداریها حفاری می کنم.اما مشکلم برای تخلیه ی آب زمینهایی کشاورزی هست.یک پمپ آب شارژی قوی میخوام که کار انتقال آب رو تا ارتفاع ۲۵ تا ۳۰ متر واسم انجام بده.لطفاً راهنمایی ام کنید.لازم به ذکر است که اصلاً به برق هم دسترسی ندارم.

  1. کارشناس

   سلام
   در خصوص پمپ های 12 ولتی باید گفت، از این پمپ ها نمی توان 25 تا 30 متر انتقال آب به صورت عمودی دریافت کرد. و به دلیل اینکه شما برق شهری ندارید، بهترین گزینه استفاده از پمپ های خودمکش داب ایتالیا سریDP با اجکتور سایز 30 به همراه یک عدد موتور برق بنزینی یا گازوئیلی جهت روشن کردن الکتروپمپ استفاده کنید .
   مزیت پیشنهاد فوق در امکان جابجایی راحت و هزینه ی پایین می باشد ، همچنین پمپ های خودمکش DP خاصیت مکش آب از عمق سی متری و تخلیه تا ارتفاع 50 متر را دارند.
   در صورت اطلاعات بیشتر شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید

 74. سلام و عرض ادب
  در شهر تبریز کدام فروشگاه از این پمپ آب موجود دارد تا ببازدید و خرید شود رنج قیمت در چه حدود است ؟؟؟؟
  من میخوام حمام صحرایی رو برای موارد تفریحی شنا کنار دریا استفاده کنم منتهی با مظالب اینجا قانع نشدم من این پمپ رو میخوام رو درب ظرف 20 لیتری ایجاد کنم و با تعویض درب مخزن پر در اختیار داشته باشم نمیدونم این پمپ چه سایز شیلنگ میخوره و از کف 20 لیتری آب بالا میکشه یا نه و نوع فرمونش از طریق کلید قطع و وصل هم آیا امکان پذیر هست …..؟؟؟؟
  لطفا اگر در تبریز نمایندگی دارید معرفی کنید با تشکر

  1. کارشناس

   سلام
   متاسفانه ما در تبریز نمایندگی نداریم و همچنین از موجودی این محصول در این شهر اطلاع خاصی نداریم .
   ولی این شرکت پمپ ها ی 12 ولتی را در چند مدل موجود دارد .
   در ضمن جهت اطلاعات دقیق تر و کامل تر شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید

 75. نادر صدر ممتاز

  با سلام
  قسمت یخ ساز یخچال فریزر های ساید بای ساید نیاز به فشار اب حداقل 1.5 بار دارند با دبی 60 سی سی در ثانیه ایا پمپهای 12 ولتی شما برای اینکار مناسب است؟
  جهت قطع و وصل اتوماتیک چه راهی پیشنهاد میکنید

  1. سلام
   پمپ های 12 ولت کلید اتوماتیک ندارند ولی شما می توانید از آنها به صورت دستی استفاده کنید و یا اگر تمایل دارید از پمپهای اتوماتیک استفاده کنید، باید از پمپ های پکیجی کوچک که ماکزیمم 1.5 بار فشار تولید می کنند و دبی مورد نظر را نیز تامین می کنند، استفاده کنید.
   شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید .

 76. نصراله ولی زاده

  سلام
  نیاز به یه پمپ آب ۱۲ ولتی دارم که بتونم از آن بعنوان حمام صحرایی و استفاده در اتومبیل ، استفاده کنم
  آیا این پمپ دبی لازم را برای این کار دارد؟
  و اینکه از چه نوع دیگری میتونم استفاده کنم؟

  1. سلام
   بله این امکان وجود دارد

 77. با سلام
  این پمپ به محض باز کردن وبستن شیر آب ، اتومات روشن و خاموش میشود یا خیر ؟
  قیمت آن چند است ؟
  با تشکر

  1. سلام
   خیر مدل های موجود از این نوع پمپ در بازار متاسفانه کلید اتوماتیک ندارند.
   شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید

 78. سلام-
  من یک پمپی میخوام که از داخل رودخانه ، اب را با آن وارد تانکر یا بشکه بریزم . آیا با این پمپ مقدور هست. لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

  1. سلام
   انتخاب پمپ آب بستگی به میزان ارتفاع مورد نیاز شما دارد، ولی در کل پمپ های 12 ولت در مدل های موجود در بازار حداکثر تا 10 متر پمپاژ دارند.
   جهت اطلاعات بیشتر شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید

  2. دوست عزیز اگه بخای با این پمپ تانکر آب رو پر کنی باید کلا چند روز پمپ رو روشن بزاری تا شاید پر بشه

   آب لوله کشی منزل حدودا در هر یک دقیقه 60 لینر آب دهی دارن
   این پمپ در هر دقیقه 4 لیتر آب دهی داره
   پس باید دنبال یه پمپ قویتر باشی

 79. اکبر علی وردی

  سلام
  لطفا قیمت این پمپ را از طریق ایمیل اطلاع دهید.
  باتشکر

  1. کارشناس

   سلام
   جهت اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید
   متشکرم

 80. محسن اصغری

  سلام میخوام یه کارواش کوچولو درست کنم با فشار کم به نظرتون جواب میده ومیتونه تو اب نشب بشه.ممنون.

  1. کارشناس

   سلام
   مدل غرقابی های پمپ آب 12 ولت ماکسیمم نیم بار فشار تولید می کنند .شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 81. سلام خسته نباشید من یک حوض سه طبقه خریدم برای داخل گلخونه.ی پمپ کولر گرفتم برای جریان آب ک خیلی پمپ صدا داره ی پمپ میخوام ک بی صدا باشه چون داخل منزل گذاشتم حوض رو نمیخوام صداش اذیت کنه.چ پیشنهادی میدید? ممنون

  1. کارشناس

   سلام
   ممنون
   پمپ های 12 ولتی معمولا به اندازه ی پمپ های کولر صدا تولید می کنند، ولی شما در صورت امکان می توانید از پمپ های زمینی استفاده کنید، که پمپ های مدل خطی پکیجی نمونه های کاملا بی صدا از آنها هستند.
   شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 82. سلام
  موجود دارید ؟

  1. کارشناس

   از این پمپ مدل های متفاوتی موجود است، جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید

 83. الیاس عرب

  مجددا سلام ببخشید من کولر آبی دارم طراحی میکنم آیا اگه آب کولر تموم بشه این پمپ بدون آب کار کنه میسوزه.با تشکر

  1. کارشناس

   سلام
   بله ، همه ی پمپ ها به خشک کار کردن حساس می باشند

 84. الیاس عرب

  سلام خسته نباشید آیا این پمپ ۱۲ولت داخل آب شناور هست من میخوام داخل آب باشه مشکل واسه پمپ نداره و اینکه این پمپ چند ساعت بدون خاموش شدن میتونه کار کنه.ممنون

  1. کارشناس

   سلام
   ممنونم
   شما می توانید از پمپ های 12 ولت مدل 515GPH استفاده کنید .
   پمپ های 12 ولت در حالت کلی می توانند حداکثر 2 ساعت کار کنند.

 85. محمد جواد

  با سلام
  من یه پمپ آبا یا کف کش 12 یا 24 ولت نیاز دارم برا آبیاری قطره ای
  سایز خروجی هم 2 اینچ کافیه
  چه محصولی پیشنهاد میکنید؟

  1. کارشناس

   سلام
   اگر منظور شما پمپ ابارا است، این برند 12 یا 24 ولت ندارد، این پمپ به صورت تک فاز می باشد.
   در خصوص اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید

 86. سلام من به یک پمپ اب نیاز دارم که اب استخر را تخلیه کنه. به اندازه شیر 2 یا 3 خانگی هم فشار داشته باشه کافیه.فقط میخام از برق اتو مبیل استفاده کنه.اگر موردی هست من را راهنمایی کنید..ممنون

  1. کارشناس

   سلام
   شما می توانید از دو نوع پمپ استفاده کنید
   1- پمپ 12 ولتی TL76 که این کار را انجام می دهد ولی لازم به ذکر است که این پمپ عمل مکش را انجام نمی دهد
   2- پمپ 550GPH که حداکثر 1 تا 1.5 متر ارتفاع آب را پمپاژ می کند

 87. سلام من یه پروژه تحقیقاتی دارم انجام میدم و نیاز به یه پمپ دارم که بتونه حداکثر ۱۰ متر زیر اب ابو پمپشاژ کنه و در عین حال کمترین وزن رو هم داشته باشه
  این پمپ بدردم میخوره؟
  اگه بدردم نمیخوره شما چه پمپیو پیشنها میکنید؟

  1. کارشناس

   سلام
   این پمپ جوابگوی کار شما نمی باشد، شما می توانید از پمپ آب کف کش پنتاکس ایتالیا مدل DP80 استفاده کنید.

 88. شماره تماس کارشناس فروش

  1. کارشناس

   سلام
   021-33956604
   021-33997522

 89. سلام خسته نباشید.
  من خونه ام طبقه چهارم. فشار آب کمه آیا برای افزایش فشار آب میتونم این پمپ رو داخل واحد خودم نصب کنم؟

  1. کارشناس

   سلام
   متشکرم
   اگر قطعی آب به طور کامل وجود نداشته باشد، بله می توانید

 90. سلام،میشه از این پمپ برای مکش آب شیلنگ کولر اسپیلت استفاده کرد؟

  1. کارشناس

   سلام
   بله از مدل کف کش آن می توانید استفاده کنید

 91. سید بهمن

  سلام ایا ازاین پمپ میتونم واسه تقویت فشار اب ابگرمکن دیواری استفاده کنم اگر جواب منفی چه پمپی پیشنهاد میدید ممنوم

  1. کارشناس

   سلام
   بله این امکان وجود دارد

 92. سلام شماره تماس بری خرید بدین

  1. کارشناس

   سلام
   33956604
   33997522
   33996283

 93. با سلام این پمپ قیمتش چند میباشد و آیا مشهد نمایندگی دارید و قابلیت نصب کلید قطع و وصل اتومات آب رو دارد

  1. کارشناس

   سلام
   بله این پمپ ها قابلیت نصب کلید قطع و وصل اتومات آب را دارند
   اما متاسفانه در مشهد نمایندگی نداریم
   و برای اطلاع از قیمت لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید

 94. سلام. ایا این پمپ میتواند مستقیما با اتصال به باطری خورشیدی عمل کند ؟ در صورت امکان مشخصات سلول خورشیدی مورد نیاز از نظر ولت و وات چیست؟

  1. کارشناس

   سلام
   بله می تواند
   اگر پنل خورشیدی قادر به تامین 9 آمپر برق باشد، پمپ می تواند فعالیت کند .

 95. چطوری بخریم؟قسمت فروش دارین؟

  1. کارشناس

   سلام
   جهت خرید باید به صورت تلفنی با کارشناسان فروش ما در تماس باشید

 96. سلام
  این پمپ برای چاهی که حداکثر ۱۰متر ارتفاع داره مناسبه ؟ اگه آره قیمتش چنده ؟
  اگه نیست چه پمپی پیشنهاد میکنید ؟فقط ۱۲ ولت باشه

  1. کارشناس

   سلام
   خیر ، این پمپ جهت ارتفاع های محدود به کار می رود، لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 97. سلام قیمت پمپ چقدر است وایا در استانها نمایندگی دارید

  1. کارشناس

   سلام
   جهت اطلاع از قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.
   و در تعدادی از استانها نمایندگی داریم .

 98. سلام ایا از این پمپ۱۲ وات میتونم بداخل چاهی که حدود ۵متر ابش پایین تر از سطح زمینه به بالا مکش کنه و باباطری ماشین کار کنه استفاده کنم؟ایا این قابلیتو داره؟؟ اگه پاسخ منفیف چ پیشنهادی دارید؟

  1. کارشناس

   سلام
   خیر، اینگونه پمپ ها حداکثر تا 3 متر عمق را پشتیبانی می کنند. شما جهت برطرف کردن نیاز خود به موتور پمپ های بنزینی یا پمپ های تک فاز نیاز دارید.
   جهت اطلاعات بیشتر شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 99. سلام
  قیمت این پمپ آب 12 ولت رو میخواستم بپرسم و اینکه آیا امکان سفارش انلاین هست؟

  1. کارشناس

   سلام
   در حال حاضر امکان سفارش آنلاین وجود ندارد.
   جهت استعلام قیمت و سفارش محصول شما می توانید با کارشناسان ما در گروه بازرگانی مستر تماس حاصل فرمایید.

 100. سلام میخوام یه ابشار خونگی کوچک بسازم با این میشه ساخت؟

  1. کارشناس

   سلام
   بله این امکان وجود دارد.
   شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در گروه بازرگانی مستر تماس بگیرید.

 101. سلام از این پمپ میشه از چاه 7متری اب کشید
  و اینکه با باطری ماشین کار میکنه

  1. گروه مستر

   با سلام

   قابلیت استفاده از باتری ماشین را داراست و برای نیاز شما مناسب نیست

 102. سلام واسه فست فود سیار منظورم کانکس هست مناسبه

  1. گروه مستر

   با سلام

   نیاز خود را توضیح دهید یا تماس حاصل فرمایید

 103. زینالی

  سلام من یک باغ دارم که برای آبیاری قطره ای از این پمپ میخواهم برای چند خط استفاده کنم و از تانکر اب را با فشار به درختها برسونم میشه از این پمپ استفاده کرد؟ ضمنا چند ساعت میتونه مدام کار کنه ؟

  1. گروه مستر

   با سلام

   برای این منظور مناسب نیست و استفاده صنعتی ندارد

 104. سلام خسته نباشید از این پمپ جهت پر کردن تانکر تا ارتفاع 4 متر میشه استفاده کرد ممنون

  1. گروه مستر

   با سلام

   بله می توانید استفاده کنید

 105. سلام
  پیرو سوال دوست مون در خصوص استفاده برای کولر آبی، آیا نیاز به استفاده از تجهیزات جانبی دیگری هم هست و یا اینکه فقط نصب پمپ به تنهایی کافی می باشد؟

  1. گروه مستر

   با سلام

   در صورت استفاده از برق شهر می بایست از آداپتور استفاده کنید و کلید اتومات برای خودکار روشن شدن پمپ آب.

 106. سلام میشه از این پمپ برای کارواش خانگی استفاده کرد؟

  1. گروه مستر

   با سلام

   خیر برای کارواش مناسب نمی باشد می توانید از پمپ خانگی استریم استفاده کنید

 107. سلام وقتتون بخیر
  شما در مشخصات این پمپ درسایتتون نوشتید ارتفاع آب تا 45متر و دبي ۴ لیتر بردقیقه
  ولی در بخش پاسخگویی در مدل خطی( زمینی)فرمودید ارتفاع حداکثر 15متر و دبي ۴ مترمکعب ب ساعت
  من یک پمپ با فشار حدود ۵_٧بار ودبي 4_5لیتربردقیقه نیاز دارم
  لطفا راهنماییم کنید خیلی سپاسگذارم.

  1. گروه مستر

   با سلام

   پمپ تک فاز PM 90 پنتاکس برای نیاز شما مناسب است

 108. سلام. سرعت انتقال فشار آب چند میباشد؟

  1. گروه مستر

   با سلام

   1.5 بار فشار

 109. سلام
  الان موجود دارید؟
  قیمتش چنده؟

  1. گروه مستر

   سلام

   بله موجود است
   تماس بگیرید

 110. با سلام.ایا می توان از این پمپ برای اب رسانی به کولر ابی در مناطقی که فشار اب پایین است استفاده کرد؟برای ساختمان یک طبقه.

  1. گروه مستر

   سلام

   بله می توانید استفاده کنید

 111. محمد

  آیا این همان پمپ آب است که در دستگاههای تصویه آب خانگی بکار می رود و برای روشن شدن این پمپ اول باید آب به ورودی وارد شود یا باید برق وصل شود

  1. گروه مستر

   با سلام

   خیر برای روشن و خاموش شدن به صورت خودکار نیاز به کلید اتوماتیک دارید
   و برای برق از باتری و برق تک فاز و آداپتور می توانید استفاده کنید

 112. حمید

  سلام آیا از این پمپ میتوان بعنوان پمپ مه پاش استفاده کرد؟

  1. گروه مستر

   با سلام

   بله بسته میزان و تعداد نازل ها می توان استفاده کرد

 113. هادی

  ضمنا میخوام وصلش کنم به یه مخزن ٢0لیتری روی زمین پمپ با مخزن در یک سطح نصب میشه خودش مکش میکنه؟

  1. گروه مستر

   بله مکش انجام میشه
   حدودا دو متر

 114. هادی

  سلام من میخوام از این پمپ به عنوان پمپ یه سیستم مه ساز خونگی با حدود ۸ نازل پاشش استفاده کنم آیا جوابگو هست؟

  1. گروه مستر

   با سلام

   مدل زمینی مناسب نیاز شماست

 115. سلام خسته نباشید من میخوام برای داخل ماشینم اب خوردن آیا از این پمپ برای رساندن آب از صندوق عقب به داخل ماشین میتوان استفاده کرد.(برای آب خوردن)

  1. گروه مستر

   سلام
   از دو مدل پمپ آب 12 ولتی که به فندک ماشین وصل می شوند می توانید تهیه کنید

 116. سلام
  ببخشید از این پمپ میشه به عنوان پمپ سم پاش استفاده کرد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  1. گروه مستر

   با سلام

   بله می توان استفاده کرد

 117. محمدرضا شکاری

  ببخشید من برای آبیاری انفرادی درخت یه پمپ کوچک مثل این نیاز دارم اگه میشه قیمت این پمپ رو بگید و گزینه های دیگر رو هم معرفی کنید

  1. گروه مستر

   سلام
   جهت اطلاعات بیشتر و ارائه قیمت لطفا با کارشناسان بازرگانی مستر تماس حاصل فرمائید.

 118. با سلام وخسته نباشید
  ارتفاع پمپاز این پمپ چند متر است آیا این پمپ مشخصات منحنی ارتفاع وآبدهی دارد

  1. گروه مستر

   سلام
   از پمپ های 12 ولتی دو مدل موجود می باشد:
   1- پمپ غرق آبی (کفکش) که حداکثر 4 متر ارتفاع و 3 متر مکعب آبدهی بر ساعت را پوشش می دهد.
   2- پمپ خطی (زمینی) که از 2 متر عمق مکش انجام می دهد و حداکثر 15 متر ارتفاع و 4 متر مکعب آبدهی بر ساعت را پوشش می دهد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان بازرگانی مستر تماس بگیرید.

 119. سلام وقت بخیر من ی پمپ میخوام برای برگشت کامل بنزین از داخل لوله های انتقال
  اگر امکان دارد راهنمایی کنید.
  کوچک و سریع باشه.
  با باتری هم کار کند.

  1. گروه مستر

   سلام
   برای این کار شما باید از پمپ های ضد انفجار 12 ولتی استفاده نمائید.
   جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه بازرگانی مستر تماس بگیرید.

 120. با سلام.ایا پمپهای بالا قابلیت تولید برق 12 ولت را دارند؟یعنی آب با فشار 2 تا 3 بار را به ورودی پمپ اعمال کنیم و از سیم های موتور برق 12 بگیریم؟

  1. گروه مستر

   سلام
   برای اینکار شما باید از موتور های پنل خورشیدی برای تولید برق استفاده کنید.

 121. سلام من نیم اسب قدرت میخوام و از آب گرم میخوام استفاده کنم این میتونه تامین کنه

  1. گروه مستر

   سلام
   پمپ نیم اسب خانگی تا دمای حداکثر 80 درجه تحمل حرارت دارند.

 122. سلام مخزن آب 1500 لیتری بالای پشت بام مغازه دارم میتونم با این پمپ فشار آب رو بالا ببرم .ممنون

  1. گروه مستر

   سلام
   بله میشه استفاده کنید.

 123. سلام قیمت و نهوه خرید میخوام متشکرم

  1. گروه مستر

   سلام
   لطفآ با مشاوران گروه مستر تماس بگیرید.

 124. سلام. از این پمپ میشه برای افزایش فشار آب گرم یه واحد قبل از ورود آب به پکیج استفاده کرد؟

  1. گروه مستر

   سلام
   لطفا با کارشناسان گروه مستر تماس بگیرید.

 125. یاسرنوری

  سلام قیمت پمپ دوازده ولتی چنده

  1. گروه مستر

   سلام
   لطفا با کارشناسان بازرگانی مستر تماس بگیرید.

 126. هوشنگ. پوروهاب

  سلام. آیا یک پمپ ۱۲ ولت برای یک فواره داخل حوض مناسب هست ؟ یا پیشنهاد شما چیست ؟

  1. گروه مستر

   سلام
   بستگی به میزان ارتفاع فواره و سایز لوله دارد.
   جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه بازرگانی مستر تماس بگیرید.

 127. مهدی عزیزی

  با سلام
  در مورد این پمپ کیکاس
  میخواستم بدونم
  این پمپ ها باید به عنوان کف کش استفاده بشن
  ای این که خودشون میتونن تا نیم متر آب رو بالا بکشن و پمپاژ بکنن

  1. گروه مستر

   سلام
   در مدل های متفاوت مانند کفکش و پمپ خطی موجود می باشد.
   جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان مستر تماس بگیرید

 128. الان پمپ را شما دارید برای فروش! چطوری می شه تهیه کرد

  1. گروه مستر

   جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش مستر تماس بگیرید.

  2. قیمت پمپ اولی چیده واسه شهرستان ارسال دارین

  3. کارشناس

   سلام
   به دلیل نوسانات قیمت شما باید با کارشناسان ما با شماره های 02133956604 و 02133997522 تماس حاصل فرمایید.
   لازم به ذکر است ارسال به تمام نقاط کشور امکان پذیر است.

  4. سلام من یه پمپ کوچک برای خانه ویلایی می خوام اینجا آب خیلی ضعیفه تاحدی که آب گرمکن روشن نمیشه قیمت چنده

  5. کارشناس

   سلام
   شما می توانید از یک پمپ 1 اسب جتی به همراه ست کنترل استفاده نمایید
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط
دستگاه اوزون زن استخر

دستگاه اوزون زن استخر

برای خرید دستگاه اوزون زن استخر حتما بهترین مرکز فروش تجهیزات استخری در تهران را انتخاب کنید. در ادامه لیست قیمت انواع دستگاه ازن ساز

پمپ تصفیه استخر

پمپ تصفیه استخر

اگر به دنبال خرید پمپ تصفیه آب استخر خانگی و استخر ماهی هستید، حتما لیست قیمت پمپ تصفیه استخر را از ما استعلام کنید. 02133997522

پمپ آب طبقاتی عمودی و افقی

پمپ آب طبقاتی عمودی و افقی

اگر نمی دانید پمپ آب طبقاتی چیست، حتما این مقاله را تا انتهای بخوانید. در این مقاله در مورد انواع پمپ آب طبقاتی عمودی و

فیلتر شنی چیست

فیلتر شنی چیست

اگر نمی دانید فیلتر شنی چیست و به دنبال خرید فیلتر شنی استخر هستید، ما فروشنده بهترین انواع فیلتر شنی در تهران هستیم. برای دریافت