معرفی شرکت مجهز سازه تدبیر روش

(گروه صنعتی و بازرگانی مستر)

آشنایی با مستر

گروه صنعتی و بازرگانی مستر در سال 1380 تاسیس شد و در زمینه تولید، واردات و فروش تکنولو‍‍ژی های مدرن کنترل، هدایت و بهینه سازی شبکه ­های آبرسانی، تاسیساتی، عمرانی و کشاورزی فعالیت می کند. مجهز سازه تدبیر روش مفتخر است که با بهره گیری از کارشناسان مجرب و دلسوز و همچنین تجهیزات مدرن و با استفاده از متدهای پیشرفته، هر ساله سهم عمده ای در تامین نیازهای آبرسانی خانگی و صنعتی کشور عزیزمان را عهده دار باشد. برای اطلاع مشتریان و همکاران گرامی لازم به ذکر است شرکت مجهز سازه تدبیر روش (شماره ثبت 514136) با نام تجاری مستر در حال فعالیت می باشد.

 
 
کارگاه گروه بازرگانی مستر
کارگاه گروه بازرگانی مستر
تولید بوستر پمپ آب
انبار شرکت مجهز سازه تدبیر روش

واحد تولیدی

در این واحد تولیدی عملیات کوپله کاری و شاسی انواع پمپ های اتا و وکائل پمپیران، روغن داغ، پمپ کارواش، دیزل ژنراتور، پمپ های جارو استخری، پمپ های دنده ای و همینطور تعمیر و تعویض قطعه انواع پمپ های تحت فشار، اتا (پمپیران)، کارواش، روغن داغ و دنده ای صورت می پذیرد.
از دیگر فعالیت های این واحد تولیدی عملیات نصب سیل مکانیکی روی پمپ های اتا و وکائل پمپیران، تراش پروانه، تراش کوپلینگ و فولی نیز می باشد. در این واحد تولیدی که مجهز به انواع جرثقیل، گیربکس، کمپرسور، اطاق رنگ، اطاق جوشکاری آهن، آرگون، برنز و آلومینیوم می باشد. بوستر پمپ های آبرسانی، آتش نشانی و آبیاری به صورتی کاملا تخصصی ساخته و پس از آن از طریق تست هوا در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد. در ضمن این واحد تولیدی قادر است که بوستر پمپ هایی تا قدرت 25 اسب را نیز از طریق استخر تست و تابلو دور متغیر موجود در این واحد مورد تست فشار قرار داده و در اختیار شما خریدار محترم قرار دهد.
تابلو فرمان دور متغیر همراه با اینورتر، PLC، HMI و همینطور تابلو فرمان دور ثابت تک ضرب و دو ضرب (ستاره – مثلث) همراه با PLC، تماما توسط نیروهای مجرب و متخصص این مجموعه تولید و پس از آن بر روی بوستر پمپ نصب می گردد.
بوستر پمپ های گروه صنعتی و بازرگانی مستر دارای 18 ماه گارانتی تمام قطعات می باشد و کارت گارانتی در زمان راه اندازی بوستر پمپ در اختیار مشتریان این مجموعه قرار می گیرد.

واحد بازرگانی:

گروه صنعتی و بازرگانی مستر در طی 6 سال فعالیت بازرگانی خود اقدام به وارد کردن کالاهایی به شرح زیر نموده است:

 • منبع تحت فشار زیلمت از کشور ایتالیا
 • منبع تحت فشار آکواپرس از کشور ایتالیا
 • منبع تحت فشار امرا از کشور ترکیه
 • منبع تحت فشار یورپین آکوا از کشور چین
 • تیوب سفا Se.Fa از کشور ایتالیا (EPDM)
 • تیوب یورپین از کشور چین (EPDM) (Butyl)
 • شلنگ منابع تحت فشار امرا از کشور ترکیه
 • فلنج پرسی یورپین آکوا از کشور چین

واحد فروش:

واحد فروش گروه صنعتی و بازرگانی آماده ارائه انواع محصولات صنعتی و کشاورزی از قبیل:

 • پمپ آب خانگی، کشاورزی، صنعتی شامل پمپ های سانتریفیوژی تک پروانه، دو پروانه، طبقاتی افقی، طبقاتی عمودی، شناورها، کف کش ها، لجن کش ها، وکائل (WKL)، پمپ های اتاتروم، دیزل پمپ ها، پمپ سیرکولاتور، بوستر پمپ های آبرسانی، آبیاری، آتش نشانی، پمپ های تصفیه استخری، پمپ های جت جکوزی.
 • پمپ های کارواش شامل پمپ های پیستونی و کارواش های خانگی.
 • پمپ های روغن داغ شامل پمپ های دنده ای و پمپ های اتاتروم.
 • پمپ های انتقال مواد سوختی شامل پمپ های دنده ای و پمپ های تحت فشار برنزی.
 • پمپ های انتقال مواد غذایی شامل پمپ های استنلس استیل سانتریفیوژی تک پروانه، پمپ های دنده ای و مونو پمپ ها
 • تجهیزات استخر و جکوزی
 • دیزل ژنراتور ها و دیزل پمپ ها
 • پمپ های وکیوم آبی و بادی
 • تابلو فرمان های دور متغیر و دور ثابت
شرکت مجهز سازه تدبیرروش
شرکت مجهز سازه تدبیر روش
شرکت مجهز سازه تدبیر روش

واحد خدمات مشتریان:

گروه صنعتی و بازرگانی مستر علاوه بر تامین قطعات انواع پمپ ها قادر به تعمیر، تعویض قطعه در تعمیرگاه مجهز خود بوده و علاوه بر این قادر به تعمیر و تعویض قطعه در محل نیز می باشد به غیر از بعضی موارد خاص که نیاز به انتقال پمپ مذکور به تعمیرگاه را داشته باشد.

تجهیزات جانبی : این گروه قادر به تامین تجهیزات جانبی نظیر اتصالات، قطعات الکتریکی (کلید اتوماتیک، پرشر)، گیج یا مانومتر، انواع فلوترها، ترموستات، شیرهای برقی، سیل مکانیکی با بهترین و پائین ترین قیمت می باشد.

واحد انبار و ارسال:

عمده فعالیت این واحد حفظ و نگهداری از محصولات وارداتی این گروه که شامل انواع منابع، تیوب و قطعات جانبی از کشورهای ایتالیا، ترکیه و چین می باشد.

نزدیکی انبار به واحد های تولیدی، امکان برآورده کردن نیازهای این واحد ها را فراهم می سازد در نتیجه تولیدات، در مدت زمان اندکی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

واحد انبار و ارسال

همکاران ما منتظر خدمت رسانی به مشتریان محترم

سابقه طولانی

17 سال سابقه فروش و ارائه محصولات

پوشش سراسری

ارسال کالا به تهران و سراسر ایران

تنوع در خرید

فروش کلیه برندهای معتبر موجود در بازار

خرید مطمئن

کیفیت بالا / اصالت کالا / قیمت پایین

Call Now Button