تجهیزات ضدعفونی کننده هایوارد

 کلرزن خطی اتوماتیک هایوارد

دستگاه کلرزن هایوارد

یکی از راه های پاکیزه نگاه داشتن استخر خانگی یا عمومی استفاده از تجهیزات ضدعفونی کننده آب می باشد. از معروفترین و پرکاربرد ترین این تجهیزات می توان به دستگاه های کلرزن اشاره کرد. امروزه شرکت هایوارد آمریکا با تولید کلرزن های خطی اتوماتیک امکان تزریق کلر به استخر را برای مشتریان فراهم می کند. با کلرزن های خطی اتوماتیک هایوارد، عمل ضدعفونی کردن استخر بسیار آسان شده است.

دستگاه کلرزن خطی اتوماتیک هایوارد راهی آسان و اقتصادی برای نظافت خودکار استخر شما

دستگاه کلرزن خطی اتوماتیک هایوارد قابل نصب در زیرزمین و یا روی زمین می باشد. امکان نصب دستگاه کلرزن خطی اتوماتیک هایوارد هم در موقع ساخت استخر و هم پس از آن وجود دارد. مدل های مختلف آن به صورت خطی مستقیم و خطی غیر مستیم برای تجهیز هر نوع سیستم لوله کشی و مناسب با هر مساحت و فضایی وجود دارد. این دستگاه ها با داشتن بدنه ABS مقاوم و سخت، سیل ویتون با کیفیت و طراحی ارگونومیک پوسته ی خود که باز کردن سرپوش را راحت و ایمن می کند موجود می باشد.

دستگاه کلرزن خطی مستقیم هایوارد در دو مدل CL100 و CL200 و کلرزن خطی غیر مستقیم هایوارد در دو مدل CL110 و CL220 در بازار موجود می باشند. همانطور که در شکل زیر مشاهده می نمایید، در کلرزن خطی مستقیم از یک ورودی و خروجی تشکیل می شود و کونکتور در آن اختیاری است. آب ابتدا وارد فیلتر می شود و سپس آب وارد شده وارد کلرزن شده و به استخر می ریزد. در کلرزن خطی غیر مستقیم، کلرزن در کنار یک سیستم فیلتر قرار دارد و باسیستم فشار دیفرانسیلی کار می کند و به راحتی به کوپلینگ ها متصل می شود. تمام تیوپ ها و کونکتورهای مورد نیاز هم به همراه هر کلرزن وجود دارند.

ویژگیها و مزایای کلرزن خطی اتوماتیک هایوارد:

اندازه ی کلرزن خطی اتوماتیک هایوارد به گونه ای طراحی شده است که برای بیشتر استخرها و اسپاها مناسب باشد.

وزن مدل های مختلف کلرزن خطی اتوماتیک هایورد حدود 5 کیلو و 2 کیلو است.

کلرزن و بروم زن هایوارد در مدل های متنوع موجود است.

قرص های بزرگ و کوچک، حلال، قرص های کلرین و برومین در کلرزن خطی اتوماتیک هایوارد استفاده می شود.

امکان نصب آسان برای ساختمان های جدید، خدمات پس از فروش و تعویض با کلرزن های خطی و اتوماتیک هایوارد

داشتن شیر کنترل شماره ای بزرگ برای تنظیم آسان

پوشش آسان بازشو برای دسترسی آسان به قرص ها

قطعات مقاوم در برابر خوردگی و کیفیت بالای سیل ویتون برای عمر بیشتر کلرزن خطی اتوماتیک هایوارد

گروه صنعتی و بازرگانی مستر به عنوان عامل فروش انواع تجهیزات استخری و تجهیزات ضد عفونی آب HAYWARD اعلام می نماید که کلرزن خطی هایوارد از قیمت فروش مناسب برخوردار می باشد، لذا خرید آن را برای مصرف کننده توصیه می نماید. ضمنا کلرزن های اتاترون ETATRON هم با کیفیت و قیمت مناسب توسط گروه صنعتی و بازرگانی مستر به مشتریان محترم عرضه می شود. شما همواره می توانید برای سفارش تجهیزات استخری یا هر نوع مشاوره و اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سابقه طولانی

17 سال سابقه فروش و ارائه محصولات

پوشش سراسری

ارسال کالا به تهران و سراسر ایران

تنوع در خرید

فروش کلیه برندهای معتبر موجود در بازار

خرید مطمئن

کیفیت بالا / اصالت کالا / قیمت پایین

Call Now Button