نکات مهم برای خرید پمپ آب دست دوم

خرید پمپ آب دست دوم

آیا شما هم جزو افرادی هستید که قصد خرید پمپ آب دارند ولی پمپ مورد نظرشان از قیمت بالایی برخوردار است؟

امروزه با توجه به اوضاع اقتصادی در سراسر کشور، افزایش قیمت در تمامی اجناس به امری عادی تبدیل شده است. با توجه به رشد صعودی قیمت ها در تمام بخش ها مخصوصا در بخش خرید و فروش پمپ آب، افراد را بر آن داشته که به خرید پمپ آب دست دوم روی بیاورند، از این رو بازار فروش پمپ های دست دوم رونق گرفته است.

پمپ آب نیز مانند هر وسیله برقی و تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده دیگر، نیاز به شناخت بیشتر جهت انتخاب و استفاده دارند. که البته وقتی سخن از خرید پمپ آب دست دوم پیش می آید، باید این دقت و شناخت دو برابر شود.

لذا ما در این مقاله بر آن آمدیم که نکات مهم جهت انتخاب و خرید پمپ آب دست دوم را به شما یاد آوری کنیم تا بتوانید یک خرید خوب داشته باشید. چراکه عدم توجه به این موارد می تواند باعث هدر رفتن وقت و بودجه شود.

نکات مهم هنگام خرید پمپ آب دست دوم:

پمپ آب دست دوم

  • با توجه به اینکه پمپ های آب به صورت همیشگی در مدار قرار دارند و فعالیت می کنند، طبیعی است که بعد از مدتی مستهلک گردند. پس هنگام خرید پمپ آب کارکرده باید به نوع و نحوه استفاده از آن توجه کنید.
  • پمپ های کف کش و لجن کش که در تماس با آب هستند به خصوص پمپ هایی که با آب شور یا اسیدی در تماسند، احتیاج به شناخت بیشتری دارند.
  • حتما انتظارات خود را از پمپی که به دنبال خرید آن هستید مشخص کنید و نا آگاهانه و صرفا بر اساس گفته های فروشنده یا تبلیغات خرید نکنید.
  • دقت کنید پمپ مورد نظر به جر آب چه سیالاتی را جابجا کرده است.
  • قبل از خرید باید نحوه کارکرد پمپ آب را از نزدیک ببینید. هرگونه سرو صدای اضافی یا قطع و وصل شدن، خبر از یک نوع ایراد را می دهد.
  • قبل از خرید سعی کنید قطعات داخل پمپ آب را بازدید نموده و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنید. در این صورت می توانید از یک نصاب کمک بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سابقه طولانی

17 سال سابقه فروش و ارائه محصولات

پوشش سراسری

ارسال کالا به تهران و سراسر ایران

تنوع در خرید

فروش کلیه برندهای معتبر موجود در بازار

خرید مطمئن

کیفیت بالا / اصالت کالا / قیمت پایین

Call Now Button