ست کنترل پمپ آب

ست کنترل پمپ آب 

ست کنترل پمپ آب و یا کلید اتوماتیک دیجیتال پمپ آب قطعه ای است که در بین مصرف کنندگان این نوع محصول به نام کلید اتومات پمپ آب شناخته می شود. ست کنترل از برد الکترونیکی ساخته شده است و وظیفه ی اتومات کردن پمپ آب را بر عهده دارد و به نحوی عمل می کند که زمانی که شیر آب را باز می کنید این دستگاه به پمپ آب فرمان می دهد و پمپ آب شروع به پمپاژ کردن آب می کند.بهترین و کامل ترین نوع ست کنترل دارای پریز، کابل، درجه و پیچ تنظیم است.

ست کنترل پمپ آب یا کلیداتوماتیک دارای سیم ، پریز و درجه برای استفاده راحت و نصب آسان می باشد. با استفاده از این کلید اتوماتیک پمپ آب یا ست کنترل دیگر نیازی به منبع تحت فشار ندارید و دیگر پمپ ها فضای زیادی را در ساختمان ها اشغال نمی کنند و این ست کنترل برای آپارتمانها بسیار مناسب می باشد.

در واقع ست کنترل قطعه ای الکترونیکی، مکانیکی می باشد که لزوم نصب لوازم تحت فشار را بر روی پمپ آبرسانی خانگی کوچک از میان می برد.

 

مزایای نصب ست کنترل دیجیتالی:

1- کاهش اشغال فضا (در بعضی از خانه های مسکونی ، نصب لوازم تحت فشار به دلیل نداشتن فضا غیر ممکن می باشد، لذا بهترین گزینه استفاده از ست کنترل است)

2- نصب آسان و راحت

3- در زمانی که آب شهری قطع می گردد به صورت اتوماتیک پمپ آب را از مدار خارج می کند و مانع سوختن آن می شود.

معایب نصب ست کنترل دیجیتالی

1- حداکثر قدرتی که ست کنترل قادر به نصب شدن بر روی پمپ آب خانگی را دارد تا 3 اسب است، لذا از این قدرت به بالاتر باید از لوازم تحت فشار استفاده گردد.

2- میزان استهلاک پمپ را بالا می برد، زیرا میزان روشن و خاموش شدن پمپ آب بر اثر استفاده ی مصرف کننده نسبت به لوازم تحت فشار ( منبع تحت فشار، کلید و پنج راهی) بیشتر می باشد.

گروه بازرگانی مستر ، این محصول را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد . برای اطلاع از مشخصات و قیمت محصول اینجا کلیک کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سابقه طولانی

17 سال سابقه فروش و ارائه محصولات

پوشش سراسری

ارسال کالا به تهران و سراسر ایران

تنوع در خرید

فروش کلیه برندهای معتبر موجود در بازار

خرید مطمئن

کیفیت بالا / اصالت کالا / قیمت پایین

Call Now Button