آشنایی با انواع پمپ آب ایرانی

پمپ آب ایرانی

آب همواره یک مایع حیاتی در زندگی بشر بوده، و تقویت آن به یکی از الزامات در دنیای امروزی تبدیل گشته است. به همین دلیل استفاده از پمپ آب در افزایش فشار در مصارف خانگی و صنعتی، یک امر ضروری است.

کشورهای مختلفی در سراسر جهان به طراحی و تولید انواع پمپ آب پرداختند که از جمله ی معروف ترین آنها، کشور ایتالیا می باشد. البته کشور ایران نیز از تولید پمپ آب خانگی و صنعتی، عقب نمانده و توانایی طراحی و ساخت این ماشین آلات را پیدا کرده اند.

انواع برند های سازنده پمپ آب ایرانی

پمپ آب ایرانی در شرکت های مختلفی تولید می گردد و دارای کیفیت بالایی هستند. از جمله ی آنها می توان به شرکت های پمپیران، راد پمپ، نوید موتور، نوید سهند، جهان پمپ، اسپیکو، ارس، توان تک، فدک، بهار پمپ، بهاران نوین، آزاد البرز، ایران سهند، بلند کاست وسمنان انرژی اشاره کرد.

محصولات همه ی این شرکت ها دارای کیفیت های مطلوبی هستند و قادر به رقابت با برند های خارجی می باشند. این محصولات در زمینه های پمپ های خانگی، سیرکولاتور، کف کش، شناور و لجن کش ساخته می شوند و جنس آنها عموما از استیل، چدن، برنج و برنز می باشد.

از قدیمی ترین تولید کننده های پمپ آب ایرانی ، شرکت پمپ آب پمپیران می باشد که با 45 سال سابقه در این زمینه، هم اکنون نیز در این زمینه فعالیت می کند. این شرکت هم اکنون تبدیل به یک هلدینگ بزرگ گشته است و شرکت های دیگری را نیز در زیر مجموعه خود دارد.

پمپ آب ایرانی

پمپ آب پمپیران فعالیت خود را در زمینه ی طراحی و ساخت و تولید پمپ های مخصوص آب، نفت، آب دریا، انرژی و صنایع وابسته ادامه داده و محصولاتی مطابق با استاندارد های روز تولید می کند.

پمپ آب نوید موتور از شرکت های زیر مجموعه پمپیران بوده و اقدام به تولید الکترو پمپ های خانگی و تاسیساتی می نماید.

شرکت نوید سهند، از دیگر شرکت های زیر مجموعه پمپیران است که به تولید انواع پمپ های صنعتی، معدنی، دریایی، نفت و پتروشیمی، پمپ های مستغرق ملخی و فاضلابی می پردازد.

شرکت اسپیکو هم جزو شرکت های ایرانی است که تولید کننده انواع پمپ های لجن کش، کف کش و شناور می باشد و دارای 30 سال سابقه در این زمینه است.

پمپ آب ارس، جزو شرکت های سازنده ی پمپ می باشد که از جمله ی محصولات آن می توان به پمپ های سیرکولاتور، پمپ شوفاژ و موتورخانه و پمپ آب گرم اشاره کرد.

شرکت توان تک در سال 1362 با هدف ساخت و تولید ماشین آلات و تجهیزات جانبی احداث شد. این شرکت در ابتدا به تولید پمپ های کف کش می پرداخت، اما هم اکنون انواع کف کش و لجن کش تولید می کند.

شرکت پمپ آب فدک از سال 1360 اقدام به تولید انواع پمپ آب کف کش های می نماید. تولید محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش عالی، از اهداف خط مشی های این شرکت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سابقه طولانی

17 سال سابقه فروش و ارائه محصولات

پوشش سراسری

ارسال کالا به تهران و سراسر ایران

تنوع در خرید

فروش کلیه برندهای معتبر موجود در بازار

خرید مطمئن

کیفیت بالا / اصالت کالا / قیمت پایین

Call Now Button