معرفی پمپ دو مکشه پمپیران DSPH &DSPV

معرفی پمپ دو مکشه پمپیران DSPH &DSPV

معرفی پمپ دو مکشه پمپیران DSPH &DSPV

شرکت صنایع پمپ سازی ایران ( پمپیران ) ، در سال 1354 هجری شمسی ، با هدف تولید انواع پمپ برای مصارف شهری ، کشاورزی و صنعتی تاسیس شده است . پمپ ایران کلیه محصولات خود را تحت استاندارد ISO 9001-2000  تولید می نماید و مصرف کنندگان پمپ آب را از کیفیت محصولات خود مطمئن می سازد .

در اینجا به معرفی یکی از محصولات شرکت پمپ ایران می پردازیم .

پمپیران

 

پمپ دو مکشه DSPH &DSPV  پمپیران

این پمپ آب از نوع گریز از مرکز افقی با محفظه حلزونی و یک طبقه و از نوع پمپ های کم صدا یا بی صدا می باشد.

حلزونی و پروانه پمپ از جنس چدن و محور آن از جنس فولاد ضد زنگ می باشند . محفظه پمپ از نوع دو تکه محوری بوده که امکان جا به جا کردن محور و متعلقات آن را برای بازدید و تعمیر و تعویض اجزای گردان ، بدون نیاز به جدا کردن پمپ از موتور با خط لوله فراهم می سازد . در این پمپ محفظه پمپ به صورت حلزونی دوبل ساخته می شود تا تغییر شکل محور به حداقل رسیده و بار عمودی وارد بر یاتاقان ها به به مقدار اطمینان بخشی کاهش یابد. در این مدل روی محفظه ، رینگهای سایش قابل تعویض وجود دارد که محفظه را از سایش مستقیم به وسیله پروانه محافظت می کند . در ضمن ، پمپ هایی که برای تولید ارتفاع زیاد طراحی شده اند ، علاوه بر رینگ های سایشی محفظه ، از رینگ های قابل تعویض برای پروانه نیز برخوردارند . فلنج های رانش و مکش پمپ به نیمه پایینی محفظه متصل بوده که هر دو فلنج در یک خط موازی مرکز قرار دارند ( پمپ خطی ). پروانه پمپ از نوع  بسته با پره های خمیده دوبل بوده که متقارن بوده و دارای دو ورودی سیال می باشد که در حالت ایده آل موجب بالانس کامل نیروی محوری می شود . محور پمپ از لحاظ نشت سیال مورد پمپاژ کاملا آب بندی بوده و روی محور ، در محل آب بندها ، با بوش محافظ پوشش داده شده است . یاتاقان های پمپ در هر سمت دارای یک عدد بلبرینگ شیار عمیق بوده که پوشش دار هستند و نیاز به روانکاری مجدد در طول عمر بلبرینگ نخواهند داشت.

 

 

 

ویژگی خاص پمپ های DSPH &DSPV شرکت پمپیران

برای از بین بردن خوردگی ، محور آن کاملا خشک و آب بندی شده است . بوش های روی محور قابل تعویض می باشد . اجزای روتور سریع و آسان مونتاژ می شود .دارای فضای کافی برای بازدید و سرویس بلبرینگ ها می باشد .

 

مشخصات کلی پمپ های آب پمپیران سری  DSPH &DSPV

است  قطر خروجی آن  تا 700 میلیمتر

می تواند باشد . ظرفیت آبدهی آن  تا 9000 متر مکعب در ساعت

تا ارتفاع 190 متر را می تواند تحت پوشش قرار دهد .

درجه حرارت مایع آن  تا 140 درجه سانتیگراد می تواند باشد و حداکثر فشار آبی که ایجاد می کند برابر با 30 بار است .

 

کاربرد پمپ های  DSPH &DSPV

 

ایستگاه های پمپاژ آبرسانی

سیستم های فاضلاب

نیروگاه ها

سیستم های تامین آب صنعتی

پمپ آتش نشانی

صنایع دریایی

پالایشگاه ها

 

 

 

 

1397-1-31 23:47:09 +00:0019 فروردین 1397|اخبار و مقالات|بدون ديدگاه

About the Author:

ثبت ديدگاه