پمپ آبنما

اگر به دنبال خرید پمپ آبنما خانگی و باغی هستید، حتما این مقاله را تا انتهای مطالعه کنید. در این مقاله به توضیح نحوه انتخاب پمپ آبنما خواهیم پرداخت. همچنین بهترین پمپ برای آبنما را به شما معرفی می کنیم.

پیشنهاد ویژه: برای استعلام مناسب ترین قیمت پمپ آب خانگی با ما تماس بگیرید. همچنین برای انتخابی درست حتما مقاله پمپ آب برای ساختمان 4 طبقه را مطالعه کنید.

پمپ آبنما چیست
پمپ آبنما چیست

پمپ آبنما چیست

پمپ آبنمای با کیفیت، دوام و زیبایی خاصی را به برکه، حوضچه، آبنما یا حوض شما می بخشد. پرتاب کردن یک فواره آب به سمت بالا یا ایجاد یک ظاهر طبیعی که توسط آداپتورها ایجاد می شود، در یک پمپ آبنمای خوب گنجانده شده است. پروانه و شفت پمپ آبنما از جنس سرامیک است بنابراین برای آب شور و آب شیرین قابل استفاده می باشند.

اولین انتخاب کسانی که میخواهند از یک فضای باز استفاده کنند آبنما ها می باشد آبنما شامل پروانه و شستی از جنس سرامیک میباشد که بدون داشتن محدودیت برای آب شور و یا آب شیرین مورد استفاده قرار می گیرد آبنما راه اندازی و نگهداری آسانی داشته و دارای دوام و زیبایی خاصی می باشند.

پمپ آبنما کوچک نیز همواره زیبایی خاصی را به محیط هایی همچون پارک ها و فضای باز داده است. برای کسب اطلعات بیشتر مقاله پمپ فواره را مطالعه کنید.

پمپ آب برای آبنما

برای آنکه بتوانیم مدت زمان بیشتری از پمپ ابنما استفاده کنید پیشنهاد ما به شما این است که از پمپ های شناور استفاده کنید دلیل اینکه معمولاً پمپ های ابنما هزینه زیادی دارند توصیه ما به شما این است که از یک پمپ آبنما با راندمان بالا استفاده کنید راندمان بالا باعث میشود که عمر و دوام آبنما بهتر باشد.

لازم به ذکر است برای خرید پمپ آبنما نکاتی را حتما در نظر بگیرید.

 • شیرهای کنترل جریان پمپ آبنما در یک ردیف باشد.
 • پمپ آبنما دارای فیلتر متحرک برای تمیز کردن آسان باشد.
 • پمپ آبنما پایه های متحرک داشته باشد.
 • پمپ آبنما شامل آداپتور آبپاش و سر آبپاش باشد.

پیشنهاد ویژه: اگر برای راه اندازی آبنما در استخر در حال جستجو هستید، حتما برای دریافت مشاوره رایگان فروش تجهیزات استخری با ما تماس بگیرید.

نحوه انتخاب پمپ آبنما
نحوه انتخاب پمپ آبنما

نحوه انتخاب پمپ آبنما

برای اینکه بخواهیم آبنما بیشتر آشنا شویم ابتدا باید انواع پمپ آبنما را بشناسیم قبل از شروع بررسی انواع پمپ آبنما باید با نحوه انتخاب پمپ آبنما آشنا باشیم.

آنجا که از زمان های گذشته انسان ها همواره از دیدن آن شگفت زده می شدند آبنما ها یکی از از اولین گزینه ها برای طراحی فضای سبز می باشد یکی از مهمترین قطعات هر آبنما پمپ آب نما می باشد پمپ آب برای آبنما همانطور که میدانید هرچه پمپ آبنما خوب تر و با کیفیت تر باشد باعث میشود که برکه و یا حوضچه شما زیبایی منحصر به فردی پیدا کند نحوه کار مشخص است آبنما با پرتاب نمودن فواره آبی به سمت بالا و پایین زیبایی خاصی را به محیط مورد نظر شما می بخشد.

دیگر ابزارهای پرکاربرد در آبنما لوله های پلاستیکی آب می باشد در پمپ مخصوص آبنما به آن کمک میکند که آب بخش هایی از آب نما که دوست دارید منتقل شود انتقال یابد.

همچنین لازم به ذکر است خرید پمپ آبنما باید به طول سیم برق آن توجه داشته باشید چرا که پمپ اب نما با طول کوتاه محدودیت های خاصی در نمایش گذاشتن آبنما دارد همچنین هنگام خرید آبنما باید حواستان باشد که کلید خاموش و روشن بر روی سیم برق قرار گرفته باشد چرا که در بسیاری از پمپ ها مانند پمپ آبنما خانگی کلید خاموش و روشن کننده پمپ آبنما بر روی پمپ قرار دارد و بعضی دیگر بر روی سیم برق، که با توجه به گفته های بالا می توانیم بگوییم اگر کلید خاموش روشن بر روی سیم برق قرار گرفته باشد برای شما راحت تر خواهد بود.

انواع پمپ آبنما
انواع پمپ آبنما

انواع پمپ آبنما

پمپ آبنما در طیف گسترده ای از انواع، اندازه و بازدهی موجود می باشند. انتخاب پمپ مناسب برای آبنما و حوضچه یکی از مهم ترین تصمیم ها برای داشتن یک برکه یا آبنمای خوب می باشد. پمپ آبنما قلب اکوسیستم آبنما محسوب می شود، که آب را از کف، با فشار به فیلتر پمپ و سپس به سایر قسمتهای آبنما می رساند، در طول مسیر این چرخه به اکسیژن موجود در آب نیز اضافه می شود.

همانگونه که بالاتر نیز گفته شد انواع متعددی دارد هرکدام متناسب با طول سیم آن و همچنین کارکرد آن متفاوت می باشند ما در این بخش انواع پمپ آبنما را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

پمپ آبنما خانگی کوچک arn-2500 یکی از بهترین نوع پمپ آبنما می باشد که با کیفیت بوده و طول عمر بالایی را دارا است.
از آنجا که انسان همواره از دیدن آب آرامش می گیرد انتخاب زیبا تاثیر بسیار زیادی در فضا خواهد داشت.
برای آب نما می باشد از جمله دیگر اجزای مهم آبنما فیلتر آن می باشد فیلتر پمپ اب نما برای جلوگیری از ورود آشغال و مواد خارجی به سیستم آبنما بسیار ضروری می باشد.

از انواع مهم پمپ های آبنما، پمپ های شناور و خطی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید وارد صفحه پمپ آب خطی شوید.

برندهای پمپ آبنما

اگر به دنبال پمپ مخصوص آبنما هستید حتما از برندهای زیر استفاده کنید.

 • پمپ آبنما داب
 • پمپ آبنما پنتاکس
 • پمپ آبنما سایر
 • پمپ آبنما آکوا

پمپ آبنما داب

اگر به دنبال خرید پمپ آبنما داب هستید، ما مناسب ترین قیمت پمپ آب داب را به شما ارائه خواهیم کرد. برای خرید بهترین نوع پمپ آبنمای خانگی و باغی همین حالا با معتبرترین فروشگاه پمپ آب تهران تماس بگیرد. 02133997522 | 02133997661 | 09121882140.

شرکت پمپ آب داب بیش از 40 سال است که شرکت داب نقشی کلیدی و مهم در مدیریت منابع ارزشمند آب را داشته است. داب (Dab ) راه حل های تکنولوژیکی را با اطمینان، کارایی و بهینه سازی مصرف انرژی ارائه می دهد.

پمپ آبنما پنتاکس

اگر به دنبال پمپ اب ایتالیایی هستید ما خرید پمپ آب پنتاکس را به شما پیشنهاد می کنیم. برای این کار بهترین نمایندگی فروش پمپ آب پنتاکس ایتالیا اصل را انتخاب کنید. ما مناسب ترین قیمت پمپ آب پنتاکس را به شما ارائه خواهیم کرد.

شرکت مستر نمایندگی فروش  Pentax Pump  در انواع متعددی از جمله پمپ آب پنتاکس خانگی، پمپ آب پنتاکس کفکش، پمپ آب پنتاکس لجن کش، پمپ آب پنتاکس شناور و غیره در توان های مختلف از جمله نیم اسب، یک اسب، دو اسب و…  با جنس بدنه های متفاوت ازجمله استیل و چدن است.

پمپ آبنما سایر

شرکت پمپ اب saerelettropompe در سال 1951 توسط Carlo Favella تاسیس گردید و هم اکنون بعدد از نیم  قرن هنوز توسط پسران مالک اداره می شود. این شرکت تخصصا روی تولید پمپ های سانتریفیوژ، پمپ های شناور و الکتروموتور شناور فعالیت می کند.

برای خرید پمپ آب سایر با ما تماس بگیرید.

نصب پمپ آبنما
نصب پمپ آبنما

نصب پمپ آبنما

طریقه نصب پمپ آبنما خانگی را در این بخش برای شما عزیزان قرار داده ایم، از آنجا که پمپ های شناور نصب، راه اندازی و نگهداری آسانی دارند، اما در صورت بروز مشکل برای پمپ، به سختی تعمیر می شوند، اما پمپ های خطی قابل تعمیر هستند ولی نصب و راه اندازی آنها پیچیده تر است، زیرا برای نصب به محفظه ی ضد آب و عایق نیاز دارند.

توصیه ی ما استفاده از یک پمپ آبنمای شناور با راندمان بالا برای نصب در آبنما و اندازه ی درست برای رسیدن به سرعت جریان لازم برای رسیدن به ارتفاع مورد نظر می باشد.

برای اطمینان از انتخاب پمپ آبنما، بهتر است هزینه و طول عمر پمپ را در نظر بگیریم و با مقایسه بین پمپ ها، پمپ مناسب را انتخاب نماییم. پمپ های با بهره وری پایین بسیار ارزان هستند ولی بهره برداری از آنها خیلی هزینه بر است. پمپ های با راندمان بالا، هزینه بیشتری را در بردارند اما با توجه به کاهش هزینه انرژی در استفاده از این پمپ ها، یک سال بعد از بهره برداری از پمپ، هزینه اضافه کاملاً جبران می شود، ضمن اینکه پمپ های گرانتر و با راندمان بالا، دارای گارانتی طولانی مدت نیز هستند.

برای نصب پمپ آبنما خانگی باید بدانید که آبنما ها دارای حداقل 1 و حداکثر 2 پمپ هستند که در آب غوطه ور بوده و آب را به قسمت های بالایی آبنما منتقل می کنند. وظیفه پمپ ها انتقال آب در خلاف جهت گرانش زمین و به سمت بالا بوده و همچنین در افزایش کیفیت آب اثرگذار هستند.

نصب پمپ آبنما در آبنما هایی که دارای یک پمپ هستند، پمپ در مخزن نصب می شود. همچنین در آن دست از آبنما هایی که دارای 2 پمپ به فراخور حجم و اندازه ی آن هستند، یکی از پمپ ها در مخزن و دیگری در حوضچه ی بالایی قرار می گیرد تا آب در طول مسیر دارای کاهش فشار نشده و بتواند به خوبی و با فشار مناسب از قسمت بالایی آبنما خارج شود.

پمپ ها ممکن است دارای فیلتر باشند که فیلتر ها کمک می کنند تا آب از برگ ها، جلبک ها و… جدا شده و زباله ها درون فیلتر نگهداری شوند و آب تمیز به سمت بالا جریان یابد.

طریقه نصب آبنما طبقه ای

بعد از نصب و قرار دادن پمپ در قسمت هایی که گفته شد، ابتدا باید آن را به یک منبع تغذیه که می تواند پانل خورشیدی و یا کابل برق باشد متصل نمایید تا پمپ بتواند فعالیت خود را آغاز کند. لازم به ذکر است پمپ نباید تا زمانی که حوضچه را از آب پر نکرده اید، روشن شود چرا که پمپ های شناور، با کار کردن در خشکی دچار مشکلات و آسیب دیدگی می گردند.

نکات مهم برای خرید پمپ آبنما

در این بخش از جمله نکات مهم برای خرید پمپ ابنما را برای شما عزیزان قرار داده ایم که با توجه به این نکات میتوانید به راحتی یک پمپ ابنمای با کیفیت و با دوام را خریداری کنید.

 • دارای شیرهای کنترل جریان در یک ردیف باشد
 • دارای فیلتر متحرک برای تمیز کردن آسان  باشد
 • پایه های متحرک داشته باشد
 • شامل آداپتور آبپاش و سر آبپاش باشد

هزینه پمپ آبنما

معمولا هزینه پمپ آبنما متناسب با نوع و کارکرد ان مقداری متفاوت می بادش، برای اطلاع دقیق از قیمت و هزینه پمپ ابنما میتوانید با کارشناسان ما در شرکت مستر در زمینه پمپ ابنما مشاوره بگیرید.

آدرس:

تهران، خیابان سعدی، روبروی بانک ملی، مجتمع تجاری سعدی، طبقه پنجم، واحد 508

تلفن:

021-33997522 | 021-33997661
021-33996283 | 021-36058972
021-33957625 | 021-33956604
021-33919932 | 021-33923069

سوالات متداول

پمپ آبنما چیست ؟

پمپ آبنما یکی از مهمترین اجزای آبنما می باشد که وظیفه انتقال فشار اب مورد نیاز برای آبنما را دارد. داخل مقاله در رابطه با پمپ آبنما بیشتر صحبت کرده ایم.

هزینه پمپ آبنما چقدر است ؟

هزینه پمپ آبنما همواره متناسب با نوع و کارکرد ان متغیر می باشد، شما میتوانید با تماس گرفتن با متخصصان شرکت مستر از هزینه پمپ آبنما مطلع شوید.

انواع پمپ آبنما چیست ؟

پمپ آبنما انواع متفاوتی دارد که در این مقاله به صورت جامع انواع پمپ آبنما را مورد بررسی قرار داده ایم.

8 comments

 1. سلام خسته نباشید من یک پمپ با ویژگی های خاص نیاز دارم آیا شما قادر به طراحی و تولید هستید؟

  1. کارشناس مستر

   سلام
   درخصوص سوال شما
   لطفا اطلاعات کامل هدو دبی واینکه برای استفاده درچه موردی می خواهید ومشخصات ارسال فرمایید در خدمتیم .
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴و۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید.

 2. سلام،میخاسم بپرسم که پمپ اب خانگی درحوضچه ابنما مورد استفاده میباشد؟

  1. کارشناس

   سلام
   برای این کار معمولا از کف کش های آبنمایی استفاده می شود ولی می توانید از پمپ های نیم اسب یا یک اسب خانگی هم استفاده کنید. به شرطی که تغییر کاربری بر روی آنها انجام شود.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید.

 3. شهناز شمس

  نظر من اينست که نحوه تماس با ان شرکت را قيد فرمائيد .

  1. کارشناس

   سلام
   شماره های تماس با شرکت و کارشناسان ما 02133997522 و 02133956604 می باشد.
   در ضمن شما می توانید در بخش “تماس با ما ” از اطلاعات تماس با شرکت آگاهی پیدا کنید.

 4. رضازاده

  سلام. وقت خوش.
  بنده تولیدکننده انواع آبنماهای صخره ای و… خانگی هستم.
  بدنبال انواع مینی پمپ با ابعاد کوچک و آبدهی متفاوت هستم.
  ممنون میشم درصورتیکه در بین محصولات شما وجود داره، اطلاع رسانی بفرمایید.
  سپاس مجدد

  1. گروه مستر

   سلام
   لطفآ با مشاوران گروه مستر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط
دستگاه اوزون زن استخر

دستگاه اوزون زن استخر

برای خرید دستگاه اوزون زن استخر حتما بهترین مرکز فروش تجهیزات استخری در تهران را انتخاب کنید. در ادامه لیست قیمت انواع دستگاه ازن ساز

پمپ تصفیه استخر

پمپ تصفیه استخر

اگر به دنبال خرید پمپ تصفیه آب استخر خانگی و استخر ماهی هستید، حتما لیست قیمت پمپ تصفیه استخر را از ما استعلام کنید. 02133997522

پمپ آب طبقاتی عمودی و افقی

پمپ آب طبقاتی عمودی و افقی

اگر نمی دانید پمپ آب طبقاتی چیست، حتما این مقاله را تا انتهای بخوانید. در این مقاله در مورد انواع پمپ آب طبقاتی عمودی و

فیلتر شنی چیست

فیلتر شنی چیست

اگر نمی دانید فیلتر شنی چیست و به دنبال خرید فیلتر شنی استخر هستید، ما فروشنده بهترین انواع فیلتر شنی در تهران هستیم. برای دریافت