پمپ های آتش نشانی

 

دو مکش

 

پمپ های آتش نشانی دو مکشه و آتش نشانی اتا بزرگ، از محصولات پمپیران هستند.

برای تامین فشار لازم در شبکه آتش نشانی، از انواع پمپ های دومکشه و اتا بزرگ استفاده می شود. در این پمپ ها سیستم آب بندی محور از نوع نوار گرافیتی است و در مواقعی که آب آتش نشانی حاوی مواد خورنده باشد ( مانند آب شور ) از مواد مقاوم در برابر خوردگی استفاده می شود. در پکیج آتش نشانی برای پمپ های اصلی ترجیحا از پمپ های دومکشه استفاده می شود.

هدف اصلی سیستم محرکه پمپ های آتش نشانی فراهم نمودن نیروی محرکه در تمام شرایط ممکن و حتی مواقع بحرانی است

محرک های معمولی پمپ های آتش نشانی، موتور های الکتریکی و موتور های دیزل هستند. این پمپ ها با سیستم های محرکه دیزلی و الکتریکی، به صورت پکیج های کامل آتش نشانی، شامل سیستم کنترلی یکپارچه و دیگر ملزومات مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم های کنترل پمپ های آتش نشانی

فارغ از نوع سیستم محرکه، بیشتر پمپ های آتش نشانی به طور اتوماتیک و به وسیله یک سیگنال فشار از خط تخلیه پمپ، استارت می شوند. در این پکیج ها هر پمپ آتش نشانی، سیستم کنترل جداگانه ای برای خود دارد. سیستم های کنترل موتورهای دیزل به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که موتور بتواند به طور اتوماتیک یا دستی روشن شود. استارت دستی به منظور انجام تست های منظم در سیستم، مورد نیاز است.

کاربردها

اتا

پکیج های آتش نشانی در صنایع دریایی، سکوهای نفتی، شناورهای بزرگ، کشتی های نفتکش، پالایشگاه ها، کارخانجات بزرگ صنعتی، صنایع پتروشیمی، انبارهای عمومی، مراکز ذخیره نفت در کشور، فرودگاه ها و آشیانه های هواپیماها، برج ها و ساختمان های بزرگ مسکونی و تجاری کاربرد داشته و از اهمیت حیاتی برخوردار است.

 

گروه بازرگانی مستر، این محصول را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. برای اطلاع از مشخصات و قیمت محصول اینجا کلیک کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سابقه طولانی

17 سال سابقه فروش و ارائه محصولات

پوشش سراسری

ارسال کالا به تهران و سراسر ایران

تنوع در خرید

فروش کلیه برندهای معتبر موجود در بازار

خرید مطمئن

کیفیت بالا / اصالت کالا / قیمت پایین

Call Now Button