پمپ های آتش نشانی

پمپ های آتش نشانی

 

دو مکش

اتا

 

پمپ های آتش نشانی دو مکشه و آتش نشانی اتا بزرگ ، از محصولات پمپیران هستند.

برای تامین فشار لازم در شبکه آتش نشانی ، از انواع پمپ های دومکشه و اتا بزرگ استفاده می شود. در این پمپ ها سیستم آب بندی محور از نوع نوار گرافیتی است و در مواقعی که آب آتش نشانی حاوی مواد خورنده باشد ( مانند آب شور ) از مواد مقاوم در برابر خوردگی استفاده می شود . در پکیج آتش نشانی برای پمپ های اصلی ترجیحا از پمپ های دومکشه استفاده می شود . هدف اصلی سیستم محرکه پمپ های آتش نشانی فراهم نمودن نیروی محرکه در تمام شرایط ممکن و حتی مواقع بحرانی است . محرک های معمولی پمپ های آتش نشانی ، موتور های الکتریکی و موتور های دیزل هستند . این پمپ ها با سیستم های محرکه دیزلی و الکتریکی ، به صورت پکیج های کامل آتش نشانی ، شامل سیستم کنترلی یکپارچه و دیگر ملزومات مورد استفاده قرار می گیرد .

سیستم های کنترل پمپ های آتش نشانی

فارغ از نوع سیستم محرکه ، بیشتر پمپ های آتش نشانی به طور اتوماتیک و به وسیله یک سیگنال فشار از خط تخلیه پمپ ، استارت می شوند . در این پکیج ها هر پمپ آتش نشانی ، سیستم کنترل جداگانه ای برای خود دارد . سیستم های کنترل موتورهای دیزل به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که موتور بتواند به طور اتوماتیک یا دستی روشن شود . استارت دستی به منظور انجام تست های منظم در سیستم ، مورد نیاز است .

کاربردها

پکیج های آتش نشانی در صنایع دریایی ، سکوهای نفتی ، شناورهای بزرگ ، کشتی های نفتکش ، پالایشگاه ها ، کارخانجات بزرگ صنعتی ، صنایع پتروشیمی ، انبارهای عمومی ، مراکز ذخیره نفت در کشور ، فرودگاه ها و آشیانه های هواپیماها ، برج ها و ساختمان های بزرگ مسکونی و تجاری کاربرد داشته و از اهمیت حیاتی برخوردار است .

 

گروه بازرگانی مستر ، این محصول را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد . برای اطلاع از مشخصات و قیمت محصول اینجا کلیک کنید .

 

 

 

1397-1-31 23:47:14 +00:00 1 فروردین 1397|اخبار و مقالات|بدون ديدگاه

About the Author:

ثبت ديدگاه