شرکت پمپ آب داب

بیش از 40 سال است که شرکت داب نقشی کلیدی و مهم در مدیریت منابع ارزشمند آب را داشته است. داب راه حل های تکنولوژیکی را با اطمینان، کارایی و بهینه سازی مصرف انرژی ارائه می دهد. پمپ های تولیدی این شرکت در بخش های مسکونی، تجاری و کشاورزی قابل استفاده هستند. داب برای هر هدفی، در عملکرد و استراتژی، رضایت مصرف کنندگان را در نظر می گیرد.

شركت داب ايتاليا يكي از بزرگترين و معتبرترين توليدكنندگان پمپ‌هاي زميني، خطي، سيركولاتور، دور متغير، جتي و بشقابي، قابل استفاده در تمامي موارد، مي باشد.

شرکت پمپ آب داب

این شرکت در سال 1975 به عنوان طراح و سازنده‌ پمپ آب با هدف برآورده کردن بخشی از نیاز های بازار در این خصوص، در شمال ایتالیا تاسیس شد. در حال حاضر شرکت داب در استرالیا و در قسمتهای مختلف جهان به عنوان یکی از مهم ترین تولید کنندگان پمپ آب شناخته شده و هر ساله حدود 2 میلیون پمپ آب تولید می‌کند.

مهمترین ویژگی های تولید پمپ آب داب:

پمپ آب داب و صرفه جويي در مصرف انرژي

در دنیا همواره به خاطر صرفه جويي در مصرف انرژي، همچنين حفاظت از محيط زيست قوانيني وضع گرديده كه تمامي توليدكنندگان و مصرف كنندگان انرژي در تمامي سطوح ملزم به رعايت هستند و هر ساله با تجديد نظر در ساختار اين قوانين و بهينه كردن آن سعي شده با بالا بردن كيفيت، در مصرف انرژي صرفه جويي گردد. در رابطه با پمپ ها و الكتروموتور ها نيز چنین قوانيني وضع شده است كه توليد كنندگان اروپايي را با توجه به بروز رساني استاندارد هاي بين المللي NEMA IEC وادار ساخته تا الكتروموتور هاي با راندمان بالاتر و مصرف انرژي كمتر را جایگزین الكترو موتور های معمولي کنند. شركت داب ايتاليا كه بيشترين محصولات خود را در اروپا و آمريكا عرضه مي نمايد تمامی این استانداردها را همگام با استاندارد IEC رعايت کرده و حتی پیشگام در به روز شدن آنها است.

پمپ آب داب و استاندارد زيست محيطي اروپا

برخي از اقدامات صورت گرفته در كارخانه داب ایتالیا در جهت همسان سازي محصولات با مفاد استاندارد زيست محيطي اروپا و اعتمادسازي در اين راستا عبارتند از:

طراحي و ساخت تمامي انواع سيركولاتورهاي روتور مرطوب مطابق با استانداردهاي سال 2015 (EEI≤0/23) شامل:

 • سيركولاتورهاي خانگي (EVOSTA – EVOTRON)
 • سيركولاتور براي مصارف و مكانهاي كوچك (EVOPLUS SMALL)
 • سيركولاتور براي مصارف و مكانهاي بزرگ (EVOPLUS)
 • انواع پمپ آب مدل (KDN – NKM – G/NKP-G)
 • پمپ آب داب عمودي مدل NKV (CM – CP –DCM – DCP)
 • پمپ آب سري K
 • پمپ آب داب استخري
 • بوستر پمپ آب داب

تمامي پمپ هاي محوري، پمپ هاي خطي، شناورها و پمپ هاي عمودي چند مرحله اي داب مطابق با مقدار شاخص مصرف انرژي MEI ≥ 0.40 كه در سال 2015 مورد تصويب پارلمان اروپا قرار گرفت، طراحي و ساخته ميشوند.

 • پمپ هاي محوري با ساپورت ESOB
 • انواع پمپها با نيروي محوري افقي ازقبيل NKM – G/NKP – KC – KVC
 • پمپ هاي داراي نيروي محوري خطي از قبيل KLM – KLP
 • پمپ هاي عمودي چند مرحله KVC – KVCX
 • شناورهاي چند مرحله اي )شناورهای s4 چهار اینچ و s6 شش اینچ)

رعايت استاندارد در ساختار شركت داب

در رابطه با الزامات رعايت استاندارد و تطابق آن با صرفه جويي در مصرف و همچنين سرويس و تغيیرات راحت تر، شركت هاي اروپايي ملزم به رعايت استاندارد در الكتروپمپ هاي سانتريفيوژ سريال G كرده است كه مزایای آن نسبت به الكتروموتور هاي معمولي به شرح ذيل اعلام مي شود:

 • به دليل جداسازي آسان الكترو موتور از پمپ آب داب، سرويس و تعمير الكتروموتور نيازي به باز كردن كل پمپ آب داب ندارد و به راحتي مي توان الكتروموتور را به طور كامل جدا سازي كرده و با يك الكتروموتور استاندارد تعويض نمود و سپس الكترو موتور معيوب را سرويس و تعمير نموده و به عنوان يك الكتروموتور يدكي در انبار براي زمان مورد نظر نگهداري کرد. در صورتي كه در پمپ هاي آب با ساختار قبلي و ديگر شركت ها چون شفت پمپ آب با شفت الكتروموتور متصل و یکپارچه است، سرويس و تعميرات آن فوق العاده مشكل است و قابليت تعويض الكتروموتور وجود ندارد و براي تسریع در رفع عيب بايستي تمامي الكترو پمپ تعويض گردد، كه سختي باز كردن فلنچ هاي پمپ آب و زمان توقف كارايي و هزينه زياد خريداري كابل پمپ آب از معايب توليدات قديمي است.
 • به دليل بلند بودن شفت و دو تكه بودن آن اگر سيل مكانيكي پمپ آب داب خراب شده و نشتي آب صورت گيرد، مسلماٌ به داخل الكتروموتور نفوذ نكرده و به آن صدمه وارد نمي شود. ولي در مدل هاي قديمي كوچكترين نشتي آب باعث سوختن الكتروموتور شده و در تعميرات پمپ آب نيز بايستي تمام الكتروموتور دمونتاژ شود تا سيل مكانيكي آن تعويض گردد.
 • به دليل به روز بودن شفت در صورتي كه از پمپ آب داب براي انتقال سيالات گرم استفاده شود. اين گرما به الكتروموتور نمي رسد و باعث از بين رفتن گريس نسوز بلبرينگ نشده و به آن صدمه زده نمي شود. ولي در الكتروپمپ هاي معمولي و قديمي به دليل انتقال گرما عمر الكتروموتور فوق العاده كم شده و اولين صدمه آن به بلبرينگ ها رسيده و ممكن است با فشار زياد و آمپر بيش ازحد مصرف الكتروموتور فوق صدمه بزند.
 • موضوع بعدی نحوه انتخاب پمپ در رابطه با سرعت الكتروموتور است، اصولاٌ در مواردي كه از پمپ آب ها و يا الكترموتور ها به طور مستمر استفاده نمي شود و زمان كاركرد آنها در روز به صورت دائم و يكنواخت نبوده و دوره ای كار مي كنند، مي توان از الكتروموتور ها و الكتروپمپ ها با دور 2800 استفاده نمود كه هم از حجم كمتري برخوردار هستند و هم قيمت ارزانتري براي تهيه آن پرداخت مي شود، ولي به هر حال به سرويس و نگهداري بيشتري نسبت به پمپ آب هاي سرعت كم نيازمند است، ولي اگر از الكتروپمپ هايي براي كاركرد مداوم و يكنواخت استفاده مي شود ( بيش از 2 ساعت كاري يكنواخت در روز) مي بايستي براي جلوگيري از اعمال قانون خستگي از الكتروموتور ها با دور كمتر يعني 1400 دور در دقيقه استفاده نمود. براي كارهاي سيركولاتور و آبرساني با كاركرد طولاني از اين پمپ های آب استفاده مي شود و اگر اين نوع پمپ آب كه از بوش هاي (wet pump) براي كار دائم با انتقال آب گرم باشد براي قدرت هاي كوچك بايستي از پمپ آب هاي مخصوص آب در گردش استفاده كرد.

در رابطه با كيفيت الكترو موتورهای مورد استفاده در توليدات شرکت داب و رعايت دستورالعمل استاندارد زيست محيطي 2009/125/EU كه سبب صرفه جويي در مصرف انرژي الكتروپمپ ها می شود، به سه گروه IE1 , IE2 , IE3 تقسيم مي شوند. اين سه گروه كه توسط اتحاديه اروپا در متن استاندارد تعريف شده اند جايگزين شاخص هاي قديمي Eff1 , Eff2 , Eff 3 مي باشند كه در اين ميان شاخص Eff 3 كه نشانگر كمترين حد مصرف انرژي بوده اما ديگر قابل ارائه به بازار نميباشد.

محصولات شرکت پمپ آب داب به طور عمده در سه بخش ارائه می شود که عبارتند از:

پمپ آب خانگی داب

شرکت پمپ آب داب در بخش داخلی (خانگی) خود، محصولات قابل اعتمادی را تولید می‌کند که از لحاظ فنی پیشرفته، دارای نصب آسان و کارایی بالا و اثربخش می باشند و استفاده‌ی از این پمپ ها صرفه جویی در مصرف انرژی در بخش های خانگی و مسکونی را به دنبال دارد. این پمپ‌ها در بخش خانگی و داخلی برای مصرف در سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع، تامین آب و فشار، آبیاری و باغبانی، جمع آوری آب باران، تخلیه و دفع فاضلاب و سیستمهای گردش آب به کار می روند.

 پمپ آب داب صنعتی

شرکت پمپ آب داب با توسعه راه حل های پیشرفته تکنولوژیکی، پمپ هایی بسیار کارآمد و قابل اعتماد تولید می کند. این پمپ ها در بخش تجاری برای سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع، سیستم های گردش آب، سیستم های تامین آب تحت فشار و آتش نشانی و دفع فاضلاب به کار می روند.

پمپ آب داب کشاورزی

شرکت داب راه حل های مختلفی برای استخراج آب از زیر زمین را ارائه می دهد که این یکی از موضوعات مهم در بحث کشاورزی و آبیاری می‌باشد. پمپ های مورد استفاده‌ی این بخش در واقع پمپ و موتور با کیفیت بالا هستند و قابلیت فروبردن در آب یا همان شناور بودن را دارند. این پمپ‌ها قابل اعتماد و قادر به تضمین بهره‌وری انرژی در سطح بالایی هستند. پمپ‌های مورد استفاده در این بخش طیف گسترده ای از پمپ‌ها را شامل می‌شوند که قادر به پاسخگویی به نیازهای هر نوع سیستم حتی تا برنامه های صنعتی و آبرسانی نیز می‌باشد.

راه حل های ساده و کارآمد بزرگترین نوع نوآوری در شرکت پمپ آب داب هستند. برای راحتی همه‌ی افرادی که محصولات این شرکت را خریداری می کنند یا از آن استفاده می‌کنند کاتالوگ محصولات این شرکت به چند زبان تهیه شده است.

در پکیج های ایزی باکس و ایزی باکس مینی داب از تکنولوژی و نوآوری جدید استفاده شده است.

حضور پمپ آب داب در ایران

محصولات داب بیش از 20 سال است که در ایران وارد شده است که گروه صنعتی و بازرگانی مستر با 16 سال سابقه، بیش از 10 سال است که نمایندگی محصولات داب را عهده دار می باشد.

گروه بازرگانی مستر در زمینه های تولید، واردات و خدمات پس از فروش در راستای فناوری های نوین کنترل، هدایت و بهینه سازی شبکه های آبرسانی، تاسیساتی، عمرانی، کشاورزی و برآورده کردن نیازهای مختلف جامعه فعالیت دارد. بی تردید حضور مستمر محصولات داب در ایران با تفکر مبتنی بر واردات با استاندارد و کیفیت مطلوب محصولات و رضایت مشتری، از اهداف مهم گروه بازرگانی مستر محسوب می گردد.

این گروه مفتخر می باشد که با استفاده از کادری متخصص و کارشناسان مجرب و دلسوز، با مشاوره در حوزه ی انتخاب پمپ آب داب و فروش آن به مشتریان عزیز، سهمی در تسریع روند آبرسانی و کاهش هزینه ها برای مشتریان عزیز داشته باشد.

گروه بازرگانی مستر انواع پمپ‌ آب داب را با یک سال گارانتی با قیمت مناسب به مصرف کنندگان محترم عرضه می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سابقه طولانی

17 سال سابقه فروش و ارائه محصولات

پوشش سراسری

ارسال کالا به تهران و سراسر ایران

تنوع در خرید

فروش کلیه برندهای معتبر موجود در بازار

خرید مطمئن

کیفیت بالا / اصالت کالا / قیمت پایین

Call Now Button