پمپ آب بشقابی

اگر نمی دانید پمپ آب بشقابی چیست این مقاله را تا انتها بخوانید.

پیشنهاد ویژه: اگربه دنبال خرید پمپ آب هستید، ما بهترین فروشگاه پخش پمپ آب خانگی را به شما معرفی می کنیم. همین حالا تماس بگیرید. 02133997522 | 02133997661 | 09121882140

پمپ آب بشقابی چیست؟ امروزه با تغییر زندگی افراد و شهر نشینی شدن آنها، خود به خود زندگی به سمت آپارتمان نشینی کشیده شده است. اغلب افراد در آپارتمان ها با مشکلاتی مانند فشار پایین آب، درگیر هستند. به دلیل اینکه از این اتفاق گریزی نیست، باید برای رفع مشکل چاره ای اندیشید.

بهترین راه حل استفاده از پمپ های مناسب آن ساختمان است. پمپ های بشقابی به دلیل هد و دبی مناسبی که ایجاد می کنند بهترین نوع پمپ آب برای مصارف خانگی می باشد.

CALPEDA-SINGLE-IMPELLER.jpg” alt=”پمپ آب بشقابی” class=”wp-image-39155″/>

تعریف پمپ آب بشقابی

پمپ آب بشقابی مانند سایر پمپ ها وسیله ای جهت انتقال مایعات و افزایش فشار می باشد که قسمت جلویی آنها به صورت کاملا مسطح و پهن تر در آمده است. آب پس از ورود به داخل پمپ، توسط پروانه که معمولا از جنس چدن، برنج یا استیل می باشد، سرعت بخشیده می شود و به خارج هدایت می گردد. این پمپ ها میزان آبدهی بالاتری نسبت به نوع جتی دارند. پس بنابراین جهت استفاده در ساختمان های کم ارتفاع و با تعداد واحد های بالا مناسب ترهستند.

کاربرد پمپ آب بشقابی

  • استفاده در مصارف خانگی
  • استفاده در مصارف صنعتی و تجاری

انواع پمپ بشقابی در برند های مختلف

PENTAX-CM-SERIES.jpg” alt=”پمپ آب بشقابی” class=”wp-image-39156″/>

برند های مختلفی اقدام به تولید پمپ های بشقابی می کنند. پمپ آب بشقابی سری CM از شرکت پنتاکس می باشد. حداکثر فشار کاری در این پمپ ها در مدل های CM45-100 شش بار بوده و در سایر مدل های آن 8 بار است. پروانه ی این پمپ از نوع نوریل یا برنج است و بدنه ی آن از چدن می باشد. این پمپ ها در دو نوع تک فاز و سه فاز ارائه می شوند.

برند بعدی داب می باشد که پمپ های بشقابی آن شامل سری k12 الی k50 است و در مواردی مانند مصارف خانگی، تجاری و صنعتی کاربرد دارد. این پمپ ها دارای حداکثر فشار کاری 6 بار هستند و پروانه ی آنها از تکنوپلیمر می باشد. دمای قابل قبول در این پمپ ها بین 10- الی 50 درجه سانتی گراد است.

پمپ آب بشقابی در برند لوارا شامل سری CEA و مدل 80/5 می باشد. این پمپ دارای 8 بار فشار کاری است و بدنه و پروانه از جنس استنلس استیل می باشد. این پمپ علاوه بر مصارف خانگی، در مواردی مانند تغذیه بویلر و صنایع غذایی نیز کاربرد دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ وارد صفحه پمپ آب لوارا شوید.

و اما در برند ابارا، پمپ های بشقابی شامل سری CMB و CMA می گردد. این پمپ ها در مصارف خانگی و صنعتی و به طور کلی در سیالات غیر خورنده و افزایش فشار آنها کاربرد دارد. این پمپ ها بسته به مدل انتخابی دارای فشار کاری 6 و 8 بار هستند. بدنه ی این پمپ ها از جنس چدن و پروانه از جنس استنلس استیل می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ وارد صفحه پمپ آب ابارا شوید.

برند کالپدا نیز دارای پمپ های بشقابی می باشد که سری NM شامل آن می شود. این پمپ ها با موتور سه فاز عرضه می شوند و قابلیت تحمل دما را تا 90 درجه سانتی گراد دارند. این پمپ ها در مواری مانند سیستم های آتش نشانی، آبیاری، سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های سرمایشی و گرمایشی کاربرد دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ وارد صفحه پمپ آب کالپدا شوید.

معایب پمپ اب بشقابی

پمپ‌های آب بشقابی جهت انتقال یک جریان سیال به وسیله انتقال انرژی چرخشی از یک یا چند روتور در حال چرخش، یعنی پروانه ها، تشکیل شده‌اند. این جریان سیال بعد از ورود به پروانه به سرعت در امتداد محور خود چرخانده شده و از طریق نیروی گریز از مرکز منتقل خواهد شد.

برای مطالعه » بوستر پمپ

پمپ آب خانگی بشقابی

پمپ آب خانگی بشقابی یک دستگاه مکانیکی است که برای انتقال یک جریان سیال به وسیله انتقال انرژی چرخشی از یک یا چند روتور در حال چرخش، یعنی پروانه ها، طراحی شده است.

این جریان سیال پس از ورود به پروانه به سرعت در امتداد محور خود چرخانده می شود و از طریق نیروی گریز از مرکز منتقل می شود.

برای مطالعه » پمپ آب پنتاکس

 پمپ آب بشقابی یک اسب

پمپ بشقابی یک اسب الکتروژن دارای پروانه استیل بوده و کیفیتی بسیار مناسب دارد. در بین انواع پمپ این پمپ بسیار کم صدا بوده و برای ساختمان ها و افرادی که به دنبال پمپ آب بی صدا هستند، این پمپ توصیه می شود.

برای مطالعه » پمپ آب نوید موتور

پمپ آب بشقابی نیم اسب

پمپ بشقابی نیم اسب الکتروژن دارای پروانه استیل بوده و کیفیتی بسیار مناسب دارد. در بین انواع پمپ این پمپ بسیار کم صدا بوده و برای ساختمان ها و افرادی که به دنبال پمپ آب بی صدا هستند، این پمپ توصیه می شود.

برای مطالعه » قیمت پمپ اب سایر ایتالیا

پمپ آب بشقابی ایتالیایی

پمپ آب بشقابی ایتالیایی سایر CMP یکی از محصولات پر فروش و کاربردی برند خوشنام ایتالیایی پمپ سایر است. این پمپ نیز از نوع پمپ بشقابی تک فاز بوده و دارای توان 0.5 اسب بخار می باشد. آب دهی این پمپ 8 متر مکعب بر ساعت بوده است و حداکثر ارتفاع آن نیز 59 متر می باشد که با توجه به آن می توان در موارد خانگی و یا صنعتی استفاده کرد. جنس پروانه این پمپ برنجی می باشد.

برای مطالعه » پمپ آب کوچک ارزان

قیمت پمپ آب بشقابی

جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

برای مطالعه » پمپ آب چینی

برای مطالعه » پمپ آب آلمانی

برای مطالعه » انتخاب پمپ آب مناسب برای ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط
دستگاه اوزون زن استخر

دستگاه اوزون زن استخر

برای خرید دستگاه اوزون زن استخر حتما بهترین مرکز فروش تجهیزات استخری در تهران را انتخاب کنید. در ادامه لیست قیمت انواع دستگاه ازن ساز

پمپ تصفیه استخر

پمپ تصفیه استخر

اگر به دنبال خرید پمپ تصفیه آب استخر خانگی و استخر ماهی هستید، حتما لیست قیمت پمپ تصفیه استخر را از ما استعلام کنید. 02133997522

پمپ آب طبقاتی عمودی و افقی

پمپ آب طبقاتی عمودی و افقی

اگر نمی دانید پمپ آب طبقاتی چیست، حتما این مقاله را تا انتهای بخوانید. در این مقاله در مورد انواع پمپ آب طبقاتی عمودی و

فیلتر شنی چیست

فیلتر شنی چیست

اگر نمی دانید فیلتر شنی چیست و به دنبال خرید فیلتر شنی استخر هستید، ما فروشنده بهترین انواع فیلتر شنی در تهران هستیم. برای دریافت