پمپ آب داب مناسب برای پمپ آب خانگی

این دفعه به سراغ محصولات داب رفته ایم و دسته‌ی پمپ آب داب جتی را برای بررسی انتخاب کرده‌ایم.

 

پمپ آب داب جتی برای استفاده به عنوان پمپ آب خانگی

پمپ آب جتی داب در دسته ی پمپ های آب خانگی این شرکت قرار می گیرد، که شامل پمپ های اکتیو جت، آکوآجت، جت اینوکس ،جتی، جت کام و …می باشد. پمپ آب داب جتی در نوع خود منحصر به فرد هستند و قابلیت خارق العاده مکش تا عمق 9 متری از سطح را دارا هستند. این پمپ آب با دو جنس چدن و استیل ضد زنگ ارائه می شود. این محصول برای آن دسته از آب هایی که دارای مواد خورنده و ساینده هستند طراحی شده است و برای برنامه هایی که نیاز به مکش و دهش برای هدایت آب به محل دیگری دارند گزینه‌ی خوبی است. پمپ آب داب جتی و قطعات آن دارای یک سال گارانتی هستند. این پمپ‌های افقی برای استفاده در بخش خانگی برای تامین آب و فشار، آبیاری باغ و انتقال آب از جایی به جای دیگر انتخاب خوبی هستند.

پمپ آب داب جتی جزء پمپ‌های خود مکش است و به دلیل حوضینگی ای که در جلوی پمپ قرار دارد مقدار قابل توجهی آب را در خود ذخیره می کند و بدین جهت استفاده از آن برای ویلاها بسیار مناسب است و نیاز به هواگیری در این پمپ ها از بین می‌رود.

پمپ های آکوآجت داب برای افزایش فشار آب، آبیاری و برنامه های شستشو گزینه‌ی خوبی است، همچنین برای پمپاژ آب از مخازن، رودخانه ها و سد ها نیز پرکاربرد است. این پمپ در سخت‌ترین محیط ها نیز قابل اعتماد است و انتقال آب را بسیار خوب انجام می دهد. درجه و سوئیچ فشار آن IP56 است که کاملا مطابق با استاندارد صنعتی است. پمپ آب جتی داب حتی با وجود حباب های هوا و ناخالصی های کوچکی از شن و ماسه نیز کار می کند و شامل یک مخزن با ظرفیت 20 لیتر، سوئیچ فشار برای عملیات اتوماتیک، فشار سنج، سیم و برق و اتصالات بین پمپ و مخزن است که به طور کامل مونتاژ شده و آماده‌ی نصب می باشد.

پمپ آب داب

GWS PressureWave Tanks که سیستم صرفه جویی در انرژی است و روی پمپ آب داب نصب شده است:

1- طول عمر پمپ آب را افزایش می دهد.

2- سر و صدای پمپ آب را کاهش می دهد.

3- استهلاک پمپ آب کاهش می یابد.

4- از پمپ آب در مقابل گسترش گرما محافظت می کند.

5- از اتلاف آب گرم از طریق هیترها جلوگیری می کند.

6- میزان مصرف انرژی را کاهش می دهد.

پمپ آب جتی داب، جت اینوکس و جت کام داب پمپ های سانتریفیوژ خود مکش با مکش عالی هستند که برای استفاده در تاسیسات داخلی، باغبانی و کشاورزی است. جنس بدنه در پمپ آب جتی از چدن، در جت اینوکس از استیل ضدزنگ و در جت کام از جنس تکنوپلیمر است. محدوده‌ی دمای مورد استفاده از 0 تا 35 درجه سانتی گراد برای استفاده داخلی، و از 0 تا 40 درجه سانتی گراد برای استفاده های دیگر است. مایع مورد استفاده‌ی این پمپ آب بایستی تمیز، بدون مواد جامد و یا ساینده باشد. حداکثر فشار کاری آن 6 بار است. مزایای استفاده از پمپ جت اینوکس این است که امکان استفاده از آب حبابدار را نیز دارد. ساختار قدرتمند و انعطاف پذیری دارد. تا ارتفاع 62 متر را پوشش می دهد و موتور آن خنک کنندگی مطلوبی دارد.

 

1397-1-31 23:47:08 +00:00 22 فروردین 1397|اخبار و مقالات|بدون ديدگاه

About the Author:

ثبت ديدگاه