پمپ آب داب مناسب برای پمپ آب خانگی

پمپ آب داب جتی برای استفاده به عنوان پمپ آب خانگی

پمپ آب جتی داب در دسته ی پمپ های آب خانگی این شرکت قرار می گیرد، که شامل پمپ های اکتیو جت، آکوآجت، جت اینوکس، جتی، جت کام و…می باشد. پمپ آب داب جتی در نوع خود منحصر به فرد هستند و قابلیت خارق العاده مکش تا عمق 9 متری از سطح را دارا هستند. این پمپ آب با دو جنس چدن و استیل ضد زنگ ارائه می شود. این محصول برای آن دسته از آب هایی که دارای مواد خورنده و ساینده هستند طراحی شده است و برای کاربردهایی که نیاز به مکش و دهش برای هدایت آب به محل دیگری دارند گزینه‌ی خوبی است. پمپ آب داب جتی و قطعات آن دارای یک سال گارانتی هستند. این پمپ‌های افقی برای استفاده در بخش خانگی برای تامین آب و فشار، آبیاری باغ و انتقال آب از جایی به جای دیگر انتخاب خوبی هستند.

پمپ آب داب جتی جزء پمپ‌های خود مکش است و به دلیل حوضینگی که در جلوی پمپ دارند، مقدار قابل توجهی آب را در خود ذخیره می کند و بدین جهت استفاده از آن برای ویلاها بسیار مناسب است و نیاز به هواگیری در این پمپ ها وجود ندارد.

پمپ های آکوآجت داب برای افزایش فشار آب، آبیاری و برنامه های شستشو، گزینه‌ی مناسبی است، همچنین برای پمپاژ آب از مخازن، رودخانه ها و سد ها نیز پرکاربرد است. این پمپ در سخت‌ترین محیط ها قابل اعتماد است و انتقال آب را بسیار خوب انجام می دهد. درجه و سوئیچ فشار آن IP56 است که کاملا مطابق با استاندارد صنعتی است. پمپ آب داب حتی با وجود حباب های هوا و ناخالصی های کوچکی از شن و ماسه نیز کار می کند و شامل یک مخزن با ظرفیت 20 لیتر، سوئیچ فشار برای عملیات اتوماتیک، فشار سنج، سیم و برق و اتصالات بین پمپ و مخزن است که به طور کامل مونتاژ شده و آماده‌ی نصب می باشد.

پمپ آب داب

GWS PressureWave Tanks که سیستم صرفه جویی در انرژی است و روی پمپ آب داب نصب شده است، دارای مزیت های زیر می باشد:

1- طول عمر پمپ آب را افزایش می دهد.

2- سر و صدای پمپ آب را کاهش می دهد.

3- استهلاک پمپ آب کاهش می یابد.

4- از پمپ آب در مقابل گسترش گرما محافظت می کند.

5- از اتلاف آب گرم از طریق هیترها جلوگیری می کند.

6- میزان مصرف انرژی را کاهش می دهد.

پمپ آب جتی داب، جت اینوکس و جت کام داب پمپ های سانتریفیوژ خود مکش با مکش عالی هستند که برای استفاده در تاسیسات داخلی، باغبانی و کشاورزی می باشند. جنس بدنه در پمپ آب جتی از چدن، در جت اینوکس از استیل ضدزنگ و در جت کام از جنس تکنوپلیمر است. محدوده‌ی دمای مورد استفاده از 0 تا 35 درجه سانتی گراد برای استفاده داخلی، و از 0 تا 40 درجه سانتی گراد برای استفاده های دیگر است. مایع مورد استفاده‌ی این پمپ آب بایستی تمیز، بدون مواد جامد و یا ساینده باشد. حداکثر فشار کاری آن 6 بار است. مزایای استفاده از پمپ جت اینوکس این است که امکان استفاده از آب حبابدار را نیز دارد. ساختار قدرتمند و انعطاف پذیری دارد. تا ارتفاع 62 متر را پوشش می دهد و موتور آن خنک کنندگی مطلوبی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سابقه طولانی

17 سال سابقه فروش و ارائه محصولات

پوشش سراسری

ارسال کالا به تهران و سراسر ایران

تنوع در خرید

فروش کلیه برندهای معتبر موجود در بازار

خرید مطمئن

کیفیت بالا / اصالت کالا / قیمت پایین

Call Now Button