پمپ آب پنتاکس

صنعت پمپ آب پنتاکس در پنج کلمه خلاص می شود: کیفیت، اطمینان، سرعت، تنوع و انعطاف پذیری

کیفیت پمپ پنتاکس

جایی که کنترل باشد، کیفیت تضمین می شود. این اساس و مبنای موفقیت پنتاکس است.

صنعت پمپ آب پنتاکس محصولات خود را تحت آزمایش های کنترل کیفیت زیادی قرار می دهد. این آزمایش ها شامل همه ی موارد از گواهی نامه ها گرفته تا خط تولید می شود.

خطوط کنترل

تمام مواد پنتاکس یکی یکی (نه به صورت رندوم) تحت آزمایش های هیدرولیکی، الکتریکی و پایه ای قرار می گیرند تا خطوط تولید کاملا مطمئن و دور از خطا باشد.

گواهی نامه

سیاست شرکت بر مبنای پیشرفت همزمان همه ی محصولات و فرایندهای اجرایی با در نظر گرفتن حفظ محیط زیست می باشد: تعهدی تایید شده به همراه گواهی سیستم مدیریت کیفیت منطبق با استاندارد UNI EN 9001 و گواهی سیستم مدیریت زیست محیطی منطیق با استاندارد UNI EN ISO 14001. به علاوه، سیستم مدیریت امنیت و سلامت در محل کار مطابق با استاندارد OHSAS 18001 نیز در راه است.

واحد آزمایش، تحقیق و توسعه ی صنعت پمپ پنتاکس

پنتاکس دو اتاق تمام خودکار ساخته است که برای بررسی و آزمایش نمونه های جدید با پیشرفته ترین تکنولوژی تجهیز شده اند. در این اتاق ها تمام تجهیزات از نظر بهره وری و کار کردن در شرایط پرفشار آزمایش می شوند.

CERTIFICATE EN ISO 9001:2008
CERTIFICATE EN ISO 14001:2004

اطمینان

انتخاب پنتاکس یعنی انتخاب امنیت در هر فاز اجرایی

پنتاکس موفقیت خود را مرهون 25 سال تجربه و بودن در بازار پمپ الکتریکی و هیدرولیکی در سطح جهان می باشد. پنتاکس همواره آمادگی دارد تا نیاز مشتری را با اهداف حرفه ای و روحیه ی نوآوری برآورده کند.

پنتاکس خود را از طریق 5 مفهوم و ویژگی تعریف می کند که به اصول پنتاکس معروف هستند و هر کدام نشانگر قدرت و اعتباری است که شرکت پنتاکس بدان افتخار می کند.

پنتاکس مورد اعتماد مشتریان است و ضمنا برای همکاران خود احترام قائل است. پنتاکس فرایندهای تولید حرکتی و سیستم های توزیع منعطف در سطح جهانی را تضمین می کند. پنتاکس همواره تمرکز خود را بر نیاز بازار گذاشته است.