آشنایی با پمپ سانتریفیوژ ابارا (مکش مرکزی ) EBARA

 

شرکت ابارا در سال 1912 در ژاپن تاسیس شد.این شرکت توانست به عنوان یک الگوی جهانی در طراحی، توسعه و ساخت ماشین آلات صنعتی با تمرکز غالب در تولید پمپ ها،از جمله پمپ آب ، سیستم ها و کمپرسورهای پمپاژ و طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی شناخته شده و مطرح شود .

شرکت ابارا در حال حاضر 104شرکت  تابعه در 17 کشور را اداره می کند .

تنوع اندازه و نوع پمپ های تولید شده توسط شرکت ابارا بسیار بالا است . این کارخانه بر هدف قرار دادن سیستم های کاربردی خاص در نفت و گاز و صنایع زیر ساخت آب و فاضلاب و پمپ های مقیاس بزرگ متمرکز شده است . کارخانه فوجیساوا ابارا یکی از پیشرفته ترین کارخانه های تولیدی برای تولید انبوه پمپ های کوچک است که شامل سری D پمپ های چدنی می شود .

شرکت ابارا شهرت خود را در استفاده از مواد با دوام ، قابل اطمینان، با کارایی بالا و مقاوم در سخت ترین محیط ها در تولید پمپ به ویژه پمپ آب  به دست آورده است . پمپ های ابارا  اغلب در زیر زمین ، شناور در زیر آب و یا در مناطق با رطوبت بالا در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد . طراحی قوی این پمپ ها باعث می شود که این پمپ ها به ویژه پمپ های آب ،چندین سال بعد از نصب به راحتی کار کند .

پمپ های ابارا طیف گسترده ای از محصولات ، از جمله پمپ های سطحی، پمپ های طبقاتی عمودی و ….را شامل می شود.

در اینجابه معرفی پمپ سانتریفیوژ ابارا (مکش مرکزی ) 2CDXU/2CDU می پردازیم .

پمپ ابارا

پمپ سانتریفیوژ ابارا (مکش مرکزی ) CDXU/2CDU 2 ، از فولاد ضد زنگ ساخته شده و مقاوم در برابر خوردگی ، قابل اطمینان و با راندمان بالا می باشد . جنس استیل ضد زنگ آن با کیفیت بالا باعث می شود که وزنی سبک تر در مقایسه با پمپ های چدنی داشته باشد .این پمپ آب ابارا ، برای پمپاژ آب تمیز و مایعات سازگار با استیل ضد زنگ استفاده می شود . از این پمپ نمی توان در تصفیه آب کثیف یا آب با ذرات جامد معلق یا آب حاوی اسیدها ، مایعات خورنده ، مایعات قابل اشتعال و یا خطرناک استفاده کرد .

این پمپ ابارا  می تواند حجم 11/4NPT تا 11/2  را استخراج نماید . ظرفیت آن 5/5gpm  تا 66  می باشد . حداکثر فشار آبی معادل 9 بار ایجاد می کند . مایع محفظه آن آب خالص می باشد .

صرفه جویی در فضا ، نصب ، نگهداری و راه اندازی آسان ، استفاده  از استیل ضد زنگ برای محفظه مایع ، کیفیت بالا ، مقاومت در برابر خوردگی ، نصب چند منظوره ( می تواند هم به صورت افقی و هم عمودی نصب شود ) ،تخلیه مرکزی بالا ، بهره وری بالا و کاهش هزینه های عملیاتی  از ویژگی های این پمپ آب ابارا می باشد.

کاربرد این پمپ آب ابارا در کارخانه ها ، سیستم های تامین آب ، سیستم های خنک کننده ، کارواش ، آبیاری بارانی ، تقویت فشار آب ، انتقال مایعات و سیستم های گرمایشی و …می باشد .