در این متن یکی از پمپ های آب پروانه باز ابارا مورد بررسی و معرفی قرار می گیرد.
پمپ ابارا DWO در دسته پمپ های پروانه باز ابارا قرار می گیرد که حدوداً 8 مدل پمپ آب را در بر می گیرد. این پمپ آب برای تولیدکنندگان نوشیدنی و آبمیوه ها گزینه بسیار مناسبی است.

ابارا

 

معرفی پمپ ابارا DWO

پمپ ابارا DWO  از قطعات هیدرولیک و از استیل ضد زنگ ساخته شده است که مقاوم در برابر خوردگی است.
این پمپ آب، با عملکرد قابل اطمینان و بهره وری بالا، برای کار مداوم طراحی شده است و قطعات آن از جنس استیل ضد زنگ با کیفیت بالا و مستحکم ساخته شده است.
این پمپ آب ابارا دارای ابعاد مناسبی بوده و در مقایسه با پمپ های چدنی از وزن کمتری برخوردارد است. پمپ های سانترفیوژی ساخت ابارا، با قیمتی رقابتی و مقرون به صرفه، انتخابی بسیار مناسب می باشند.

 

مشخصات پمپ ابارا DWO

پمپ آب ابارا DWO می تواند حجمی بین 1.2 تا 2 NPT را جذب کند و حجمی معادل 2 NPT را تخلیه کند. قدرت این پمپ ابارا تا 4 اسب بخار تخمین زده می شود و دارای ظرفیتی معادل 250 GPM بوده و ارتفاعی بین 35 تا 65 فوت ( 5 الی 18 متر) را تحت پوشش قرار می دهد.
حداکثر فشار ایجاد شده در پمپ ابارا DWO برابر با  8 بار است و قادر است آب با دمای 90 درجه سانتی گراد را به گردش در آورد، این پمپ آب در دو نوع تک فاز و سه فاز موجود می باشد.
این پمپ آب برای مایعات با ذرات معلق و آب های نیمه کثیف با ذرات کوچک گزینه مناسبی است.

 

ویژگی و کاربردهای مهم پمپ ابارا DWO

این پمپ آب پروانه باز مناسب برای مواد معلق جامد در مایعات و آب های کثیف می باشد و دارای طراحی نزدیک و بهم  پیوسته  قطعات می باشد که باعث صرفه جویی در فضا می شود، همچنین نصب، نگهداری، تعمیر و راه اندازی آن آسان می باشد.
قطعاتی که در تماس با مایع هستند از جنس استیل ضد زنگ بوده و دارای کیفیت بالا و مقاوم در برابر خوردگی می باشند این پمپ آب ابارا دارای لوله آب خاردار برای مکش آب می باشد.
مونتاژ و تعمیرات اساسی  پروانه و پمپ آب می تواند بدون آسیب رساندن به اتصالات تخلیه و جذب صورت گیرد.
این پمپ آب ابارا دارای قدرت تخلیه بالایی است و تخلیه آن به طور کامل صورت می گیرد که باعث کاهش بیرون ریختن مایع درون لوله ها می شود، ضمناً با داشتن بهره وری بالا باعث کاهش هزینه های عملیاتی می گردد.
محور موتور و رینگ های این پمپ ابارا دارای کیفیت بالایی است که از الزامات دستگاه های پمپاژ استاندارد می باشد.
نکته قابل توجه اینکه می توان برای مایعات با دمای بالا و بهره برداری از مواد شیمیمایی نیز از این پمپ استفاده کرد.
پمپ ابارا DWO از موتور TEFC و IEC ساخت شرکت ابارا ژاپن بهره می برد.
به طور کلی پمپ ابارا DWO در زمینه پردازش مواد غذایی، شربت ها، آشامیدنی ها، نوشابه ها، بررسی مایعات کثیف یا دارای ذرات معلق، احیای آب، تصفیه آب در کشت و زرع، تجهیزات OEM، سیستم های خنک کننده، خدمات داروسازی، شستشو صنعتی، ساخت اسپری ها و رنگ های گیاهی کاربرد دارد.

 

 

مطالب مرتبط با پمپ آب: