قصد داریم یکی از محصولات ابارا را در اینجا معرفی کنیم . این پمپ در دسته پمپ های پروانه باز ابارا قرار می گیرد که حدودا شامل 8 مدل پمپ می باشند . این پمپ برای تولیدکنندگان نوشیدنی ها و آبمیوه ها گزینه بسیار مناسبی می باشد .

ابارا

 

معرفی پمپ سانترفیوژ ابارا مدل DWO

 

پمپ سانترفیوژ  DWO  ابارا مدل پروانه باز ( با قطعات هیدرولیک ) ،  از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده و مقاوم در برابر خوردگی می باشد . این پمپ ، با عملکرد قابل اطمینان و بهره وری بالا ، برای کار مداوم طراحی شده است .  قطعات آن از جنس استیل ضد زنگ با کیفیت بالا و مستحکم می باشد . ابعاد این پمپ مناسب بوده و دارای وزنی سبک تر در مقایسه با پمپ های از جنس چدن معمولی می باشد . پمپ های سانترفیوژ ساخت ابارا ، با قیمت رقابتی و مقرون به صرفه ، انتخابی مناسب و مفید می باشند .

 

مشخصات پمپ DWO ابارا

این پمپ می تواند حجم بینnpt  2 تا 2 و 2/1  را جذب کند و حجمnpt  2 را تخلیه کند . قدرت آن بین 1و2/1 تا 4 اسب بخار می باشد . دارای ظرفیتgpm  250 بوده و ارتفاع بین 35 تا 65 فوت ( 18-5 متر) را تحت پوشش قرار می دهد . حداکثر فشار آبی که ایجاد می کند برابر با  8 بار است . دمای مایع آن تا 90 درجه سانتی گراد می تواند باشد . این پمپ در دو نوع تک فاز و سه فاز موجود است . این پمپ برای مایعات با ذرات معلق ، و آب های نیمه کثیف با ذرات کوچک گزینه مناسبی می باشد.

 

ویژگی های مهم پمپ DWO ابارا

دارای پروانه باز ( مناسب برای مواد معلق جامد در مایعات و آب های کثیف ) می باشد .

دارای طراحی نزدیک  و بهم  پیوسته  قطعات می باشد که باعث صرفه جویی در فضا می شود . همچنین نصب و نگهداری و تعمیر و راه اندازی آن آسان می باشد .

قطعاتی که در تماس با مایع هستند از جنس استیل ضد زنگ می باشند . این محصول ابارا دارای کیفیت بالا و مقاوم در برابر خوردگی می باشد .همچنین دارای لوله آب خاردار برای مکش آب می باشد .

مونتاژ و تعمیرات اساسی این پمپ و پروانه آن می تواند بدون آسیب رساندن به اتصالات تخلیه و جذب آن صورت بگیرد. دارای قدرت تخلیه بالا بوده و تخلیه آن به طور کامل صورت می گیرد که باعث کاهش بیرون ریختن مایع درون لوله ها می شود .این پمپ دارای بهره وری بالا بوده که باعث کاهش هزینه های عملیاتی می گردد. محور موتور و رینگ های آن دارای کیفیت بالایی می باشد که از الزامات دستگاه های پمپاژ استاندارد می باشد . نکته قابل توجه آن است که می توان برای مایعات با دمای بالا و بهره برداری از مواد شیمیمایی از این پمپ ابارا  استفاده کرد.

موتور TEFCو   IECآن توسط شرکت ابارا ساخته شده است .

 

کاربردها

کاربرد این پمپ در زمینه پردازش مواد غذایی، فرایند آشامیدنی ها ، بررسی مایعات کثیف ، احیای آب ، تصفیه آب و در زمینه کشت و زرع و کاربرد تجهیزات OEM، سیستم های خنک کننده ، خدمات داروسازی ، ساخت اسپری ها  و رنگ های گیاهی می باشد .

این پمپ همچنین برای مایعات با ذرات معلق جامد مانند شربت یا نوشابه یا سایر آشامیدنی ها و سایر خدمات صنعتی از قبیل آب ماشین های شستشوی صنعتی گزینه بسیار مناسبی می باشد.