پمپ آبMMD4  و CDA  ابارا

شرکت ابارا ، یک شرکت تولید ماشین‌آلات صنعتی ژاپنی است، که در زمینه طراحی، ساخت و فروش پمپ‌های صنعتی و پمپ خلأ، انواع کمپرسورها، چیلر و دستگاه‌های تهویه مطبوع، انواع توربین‌ها، پیل‌های سوختی، برج‌های خنک‌کننده و رآکتورهای هسته‌ای فعالیت می‌نماید.

شرکت ابارا در سال ۱۹۱۲ توسط اینوکوچی آریا راه‌اندازی شد و در حال حاضر مالک شرکت‌هایی چون ساموتو در ایتالیا و گروه الیوت در آمریکا می‌باشد. دفتر مرکزی این شرکت در اوتا، توکیو قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازار بورس توکیو معامله می‌شود . از پمپ های تجاری این شرکت CDA ، 2CDX-2CDXL ، 3-3L SERIES_2POLES ، 3-3L_4POLES ، 3D SERIES ، CD ، CDX-CDXL ، DWO ، DWC ، ENR ، EVM SERIES – NEW EVMS, EVM ، MATRIX ، MD-MMD ، SP SERIES ، E-DRIVE ، E-POWER ، EP SERIES (SD) ، 1EPBH SERIES می باشند . در اینجا به دو دسته از پمپ آب ها , یعنی پمپ آب MMD4  و  CDA می پردازیم .

پمپ آب MMD4 از پمپ های آب سانتریفیوژ ابارا است که در زمینه تجاری ، یکی از پمپ های آب پر مصرف این شرکت است .

 

mmd4

پمپ آب سانتریفیوژ MMD4 ابارا

این پمپ آب ، پمپ های چدنی سانتریفیوژ یک تکه مطابق با استاندارد EN 733 هستند .

کاربردها :

برای استفاده و دستیابی به آب تمیز برای شهرها ، بخش کشاورزی و صنعتی و همچنین برای واحد فشار ، تاسیسات گرمایشی و تهویه مطبوع در کارخانه ها ، ابیاری در مجموعه های کشاورزی ، مجموعه های ورزشی و شستشو این پمپ آب می تواند به کار برده شود .

این پمپ آب در پروژه القصر در عربستان و  مرکز فنی تکنوپول در ایتالیا و …به کار برده شده است .

ویژگی خاص این پمپ آب این است که با سیستم آببندی ویژه نیز موجود می باشد .

در خصوص مایع مورد استفاده این پمپ آب بهتر است دمای آن بین 5- تا 90 درجه سانتی گراد باشد . حداکثر فشار کاری این پمپ آب تا 10 بار است .

موتور IE2 این پمپ آب ، موتور با بهره وری بالای انرژی است و از قدرت 0.75KW  و موتور IE3 که از قدرت 7.5KW به بالا برای مدل های MMD  می باشد . در موتور های IE3 که با بهره وری بالای انرژی است از قدرت 75KW  برای مدل های MD شروع می شود .

در خصوص مواد به کار رفته شده در ساخت پمپ آب ، بدنه پمپ از چدن ، شفت آن از استیل ضد زنگ AISI 304 ( در مدل MD ) و از استیل ضد زنگ AISI 420 برای مدل MMD آن استفاده شده است . پروانه آن در مدل MD  از استیل ضد زنگ و در مدل MMD از جنس چدن است .

 

cda

پمپ آب سانتریفیوژ دو پروانه CDA ابارا

این پمپ آب سانتریفیوژ دو پروانه ، در مواردی از قبیل تقویت فشار خانگی ، آبیاری بخش های کوچک ، استفاده در صنایع و بخش عمرانی برای مایعات غیر خورنده ، شستشو و شستن وسایل نقلیه به کار می رود .

این پمپ آب با پروانه برنجی نیز موجود است که برای ماشین آلات با استفاده های صنعتی گزینه ی مناسبی است .  حداکثر فشار کاری این پمپ آب تا 6 بار و دمای مایع تا 40 درجه سانتی گراد است .

بدنه این پمپ از چدن و  شفت آن از استیل ضد زنگ AISI 303 است و درجه حفاظت آن 44 IP  است .

هر دوی این پمپ ها ، از پمپ آب های پر طرفدار شرکت ابارا می باشند .

 

 

گروه بازرگانی مستر ، این محصول را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد . برای اطلاع از مشخصات و قیمت محصول ، اینجا کلیک کنید .