پمپ آب ابارا سانتریفیوژ 2CDX 2CDU- مکش مرکزی EBARA

پمپ آب ابارا سانتریفیوژ 2CDX 2CDU – مکش مرکزی EBARA

شرکت ابارا در سال 1912 در ژاپن تاسیس شد. این شرکت توانست به عنوان یک الگوی جهانی در طراحی، توسعه و ساخت ماشین آلات صنعتی با تمرکز غالب در تولید پمپ، از جمله پمپ آب، سیستم های پمپاژ و طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی شناخته شده و مطرح شود که در حال حاضر 104 شرکت تابعه در 17 کشور را اداره می کند.
تنوع، اندازه و نوع پمپ های تولید شده توسط شرکت ابارا بسیار بالا است، این کارخانه با هدف قرار دادن سیستم های کاربردی خاص، در صنایع نفت، گاز، صنایع زیر ساخت آب و فاضلاب و پمپ های مقیاس بزرگ متمرکز شده است.
کارخانه فوجیساوا ابارا یکی از پیشرفته ترین کارخانه های تولید انبوه انواع پمپ های کوچک است که شامل سری D پمپ های چدنی می شود.
شرکت ابارا شهرت خود در تولید پمپ آب را در استفاده از مواد با دوام، قابل اطمینان،با کارایی بالا و مقاوم در محیط های سخت به دست آورده است، پمپ آب ابارا اغلب در زیر زمین، شناور در زیر آب یا در مناطق با رطوبت بالا در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند.
طراحی قوی، طول عمر بالایی را برای پمپ های آب ابارا به ارمغان آورده است.
پمپ های ابارا طیف گسترده ای از محصولات ، از جمله پمپ های سطحی، پمپ های طبقاتی عمودی و….را شامل می شود.
در این متن به معرفی پمپ آب ابارا سانتریفیوژ 2CDX 2CDU می پردازیم.

پمپ ابارا

مشخصات و کاربردهای پمپ آب ابارا سانتریفیوژ 2CDX 2CDU

پمپ آب ابارا سانتریفیوژ 2CDX 2CDU از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و مقاوم در برابر خوردگی، قابل اطمینان و با راندمان بالا می باشد. جنس استیل ضد زنگ آن با کیفیت بالا باعث می شود که وزنی سبک تر در مقایسه با پمپ های چدنی داشته باشد.
پمپ آب ابارا سانتریفیوژ 2CDX 2CDU برای پمپاژ آب تمیز و مایعات سازگار با استیل ضد زنگ استفاده می شود و از این پمپ آب نمی توان در تصفیه آب کثیف یا آب با ذرات جامد معلق یا آب حاوی اسیدها، مایعات خورنده، مایعات قابل اشتعال یا خطرناک استفاده نمود.
فشار آب ایجاد شده توسط پمپ آب ابارا سانتریفیوژ 2CDX 2CDUحداکثر معادل 9 بار باشد و مایع محفظه آن آب خالص می باشد.
صرفه جویی در فضا، نصب، نگهداری و راه اندازی آسان، استفاده از استیل ضد زنگ برای محفظه مایع، کیفیت بالا، نصب چند منظوره (می تواند هم به صورت افقی و هم عمودی نصب شود)، تخلیه مرکزی بالا، بهره وری زیاد و کاهش هزینه های عملیاتی از ویژگی های بارز پمپ آب ابارا سانتریفیوژ 2CDX 2CDU می باشد.
از کاربرد های مهم پمپ آب ابارا سانتریفیوژ 2CDX 2CDU می توان به سیستم های تامین آب، سیستم های خنک کننده، کارواش، آبیاری بارانی، تقویت فشار آب، انتقال مایعات و سیستم های گرمایشی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سابقه طولانی

17 سال سابقه فروش و ارائه محصولات

پوشش سراسری

ارسال کالا به تهران و سراسر ایران

تنوع در خرید

فروش کلیه برندهای معتبر موجود در بازار

خرید مطمئن

کیفیت بالا / اصالت کالا / قیمت پایین

Call Now Button