پمپ آب ابارا DVS

باز هم به سراغ یکی از محصولات ابارا رفته ایم و قصد داریم تا توضیحات کاربردی و مفیدی در خصوص پمپ آب ابارا مدل DVS به شما ارائه دهیم.

پمپ آب ابارا سری DVS

این پمپ آب ابارا در خانواده‌ پمپ های لجن کش ابارا قرار می گیرد که در کنار مدل‌های DW DML و DL پمپ های لجن‌کش ابارا را تشکیل می دهند.

این پمپ‌های فاضلاب ورتکس ابارا، پمپ‌هایی مناسب برای کار مداوم زیر آب تا عمق 65 فوت هستند.

وقتی این پمپ آب ابارا قرار است به صورت خودکار و مستقل کار کند طراحی و قرار گیری آن باید به گونه‌ای باشد تا هنگامی که فاضلاب تخلیه می‌شود به طور اتوماتیک به محل تخلیه متصل باشد. این پمپ آب ابارا برای بازرسی و سرویس بدون نیاز به آچار و پیچ و مهره یا چفت و بست خاصی جدا می‌شود و نیاز به جدا شدن اجزای آن به صورت جداگانه نمی‌باشد. موتور و پمپ بهتر است توسط تولید کننده‌ی آن، طراحی، تولید و مونتاژ شود.

تمام قسمت های اصلی پمپ آب ابارا که شامل بدنه، پروانه، قاب موتور و زانویی تخلیه آن است از چدن خاکستری ASTM A-48 کلاس 30 می باشد. بدنه بیرونی آن صاف و یکدست است. پروانه آن به صورت نیمه باز ورتکس و چند پره طراحی شده است که توانایی عبور ذرات جامد را بدون هیچ مشکلی داشته باشد.

زمانی که سطح آب در مخزن به سطح شروع می رسد پمپ به طور اتوماتیک شروع به کار می کند و هنگامی که سطح آب به سطح استو می رسد متوقف می شود.

این پمپ آب ابارا می‌تواند برای آب‌های گرم تا 176 درجه فارنهایت به کار رود.

سایز خروجی این پمپ فاضلاب ابارا 2 تا 3 اینچ است و هد آن 10 تا 75 فوت می باشد.

بدنه و پروانه‌ی این پمپ آب ابارا از جنس چدن است و شفت آن از استیل ضد زنگ 403 است.

ویژگی های اصلی این پمپ آب ابارا :

-موتور پر قدرت این پمپ می‌تواند تا 20 ساعت در شبانه روز کار کند.

-این پمپ دارای یک خنک کننده با راندمان بالا است و موتور آن دارای حفاظت در برابر گرما و اضافه بار است. این پمپ قابلیت اعتماد بالایی با هزینه های نگهداری پایین را دارد.

-پروانه ورتکس نیمه باز این پمپ باعث جلوگیری از اشباع شدن و مسدود شدن پمپ می‌شود هنگامی که در سیال مورد استفاده آن مواد رشته ای و الیافی وجود داشته باشد.

-این پمپ می‌تواند ذرات جامد تا اندازه ی ¼ 2 اینچ را خرد کند و عبور دهد.

-این پمپ‌ها علاوه بر آببندی خود یک محفظه روغن نیز دارد که باعث عمر طولانی‌تر و هزینه های تعمیر و نگهداری پایین‌تر پمپ آب می‌شود.

-نصب و راه اندازی این پمپ می تواند روی ریل باشد که لغزنده است و باعث می شود نصب، تعمیر و نگهداری آن به سهولت انجام پذیرد. (‌البته فقط در مورد فضاهای کوچک امکان پذیر است)

کاربردهای این پمپ برای آب، فاضلاب، زه کشی و آب گرم مناسب است.

طراحی پروانه نیمه باز ورتکس این پمپ باعث می شود که گزینه بسیار مناسبی برای فاضلاب عفونی، کارخانه های نساجی و پشم، فرآورده های غذایی، کارخانه لبنیات و چرم و….باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سابقه طولانی

17 سال سابقه فروش و ارائه محصولات

پوشش سراسری

ارسال کالا به تهران و سراسر ایران

تنوع در خرید

فروش کلیه برندهای معتبر موجود در بازار

خرید مطمئن

کیفیت بالا / اصالت کالا / قیمت پایین

Call Now Button