جاروی اتوماتیک استخری

جاروی اتوماتیک استخری به صورت اتوماتیک و با ولتاژ پایین کار می کند. این جارو کف زمین، پله ها و داخل استخر را جارو می کند. برندهای محبوب جاروی اتوماتیک استخری شامل Aquabot, Maytronics, Hayward, Dolphin و Polaris می شوند.

نیروی این دستگاه از آداپتوری تامین می شود که به یک پریز دیواری برق متصل شده و یک سیم برق با طول 30 تا 100 فوتی جاروی اتوماتیک استخری را به پریز متصل می کند.

جاروی استخری پمپ آب

امنیت در جاروی اتوماتیک استخری

نگران نباشید، جاروهای استخری کاملا ایمن هستند اگر چه آداپتور با ولتاژ 110 یا 220 ولت AC کار می کند، ولتاژ را به مقدار امن 24 ولت DC تغییر می دهد تا برق دستگاه را فراهم کند.

نحوه عملکرد جاروی اتوماتیک استخری

جاروی اتوماتیک استخری به وسیله دو موتور برقی کار می کند، اولی موتور پمپ آب است که مکش آلودگی ها را انجام می دهد و آن را به فیلتر دستگاه می فرستد و دیگری موتور درایو است که دستگاه را دور استخر می چرخاند در بعضی از مدل ها از یک جت درایو به جای چرخ در موتور برقی استفاده می شود.

بسیاری از جاروی های اتوماتیک استخری، امروزه به طور کامپیوتری کنترل می شوند و به طور اتوماتیک می دانند که راه مناسب برای تمیز کردن سطح استخر چگونه است این یعنی این که این جارو ها نسبت به دستگاه هایی که کمتر هوشمند هستند بسیار کاربردی و مقرون به صرفه هستند و موجب می شوند در مصرف انرژی و مواد شیمیایی صرفه جویی شود.

برخی از مدل های جاروی اتوماتیک استخری، ریموت کنترل دارند که با استفاده از آن می توان دستگاه را به کار انداخت و راه برد. (کاربردی برای تمیز کردن های موضعی)

هزینه های نگهداری و صرفه جویی در انرژی

از آنجایی که جاروی های اتوماتیک استخری به پمپ آب استخر متصل نیستند، برخلاف جاروهای مکنده یا پرشرها هیچ فشار اضافی به سیستم استخر برنمی گردانند و نیازی به اضافه کردن بوستر پمپ و نصب لوله کشی جدید نیست و از این رو بسیار مقرون به صرفه هستند.

فیلتراسیون عالی جاروی اتوماتیک استخری

جاروی اتوماتیک استخری درواقع یک فیلتر استخری عالی است که تمیز کردن آن آسان است. بسیاری از مدل های آن فیلترهای فوق العاده ای دارند که اندازه منافذ آن کمتر از 2 میکرون است بنابراین جلوی ریزترین ذرات را هم می گیرند.

گروه بازرگانی مستر ارائه کننده معتبرترین برندهای جاروی اتوماتیک استخری در ایران آماده تامین نیازهای شما در زمینه تجهیزات استخری می باشد، برای آشنایی با محصولات گروه مستر اینجا کلیک کنید

2 comments

  1. ناشناس

    جاروی استخری توانایی مکش آب را ندارد، چه مشکلی ممکن است داشته باشد؟

    1. گروه مستر

      احتمالاً واشر استرینر خراب شده یا شلنگ سر جارو، خوب آب بندی نشده است و هوا انتقال داده می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سابقه طولانی

17 سال سابقه فروش و ارائه محصولات

پوشش سراسری

ارسال کالا به تهران و سراسر ایران

تنوع در خرید

فروش کلیه برندهای معتبر موجود در بازار

خرید مطمئن

کیفیت بالا / اصالت کالا / قیمت پایین

Call Now Button