پمپ روغن داغ پمپیران

پمپ روغن داغ پمپیران

 

 

انواع پمپ شرکت پمپیران

گروه پمپیران بزرگترین گروه پمپ سازی خاورمیانه است و در زمینه تولید الکتروپمپ های شناور ، گریز از مرکز ، فشار قوی ، دومکشه ، نیروگاهی ، صنعتی و معدنی ، دریایی و نفت و پتروشیمی فعالیت دارد .

یکی از این محصولات پمپ روغن داغ پمپیران است .

 

ویژگی های پمپ روغن داغ پمپیران

این پمپ روغن داغ از نوع گریز از مرکز با طرح مخصوص بوده و برای پمپاژ و گردش روغن داغ تا دمای 300 درجه استفاده می شود . ساختمان این پمپ به صورت افقی یک طبقه و یک مکشه گریز از مرکز با محفظه حلزونی است . ابعاد اصلی ومشخصات کاری پمپ مطابق استاندارد EN733 می باشد .

 

مشخصات فنی پمپ روغن داغ پمپیران

پروانه این پمپ از نظر هیدورلیکی بالانس بوده و به صورت یکسر آویز نصب می شود . محفظه حلزونی آن از نوع پایه دار بوده و محفظه بلبرینگ آن بدون پایه می باشد . پمپ روغن داغ دارای دو عدد بلبرینگ شیار عمیق مطابق استانداردDIN625  است و قادر می باشد انواع روغن تا دمای 300 درجه سانتی گراد را پمپاژ نماید . جهت مکش ، افقی و رانش عمودی بوده و فلنج ها مطابق استاندارد DIN 1092 -2-PIN10  می باشد .

آب بندی محور این پمپ از دو بخش تشکیل شده و در محفظه آن که پمپ بر روی سرپوش آن قرار دارد ، برای آب بندی محور از نوار گرافیتی نسوز استفاده شده و در انتهای محفظه بلبرینگ آن نیز آب بند مکانیکی نصب می گردد .

این پمپ دارای قطر خروجی 32 تا 100 میلی متر است . دارای ظرفیت آبدهی تا 350 متر مکعب در ساعت می باشد .فشار آن 15 بار است .  همچنین این پمپ تا ارتفاع 95 متر را پوشش می دهد و درجه حرارت سیال آن تا 300 درجه می تواند باشد .

 

 

اجزا تشکیل دهنده پمپ روغن داغ پمپیران

محفظه حلزونی آن از جنس 40- GGG  است، پروانه آن 25 GG، سرپوش محفظه آن 40 GGG، محور آن 1.72 و محفظه بلبرینگ آن 25 GG  است.

 

کاربرد پمپ روغن داغ پمپیران

  • صنایع شیمیایی و دارویی
  • صنایع غذایی
  • صنایع پلاستیک
  • صنایع نساجی
  • چرم و کاغذ
  • صنایع رنگ
  • صنایع الکتریکی
  • صنایع فولاد
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سابقه طولانی

17 سال سابقه فروش و ارائه محصولات

پوشش سراسری

ارسال کالا به تهران و سراسر ایران

تنوع در خرید

فروش کلیه برندهای معتبر موجود در بازار

خرید مطمئن

کیفیت بالا / اصالت کالا / قیمت پایین

Call Now Button