آشنایی با پمپ آب فشار قوی خانگی

هنگامی که در یک مخزن آب باران را ذخیره کرده اید یا برای یک سیستم گردش آب فشار کافی وجود ندارد پمپ های فشار قوی خانگی مورد نیاز هستند. این نوع از پمپ ها، زمانی که شیر آب باز می شود از طریق یک سوئیچ فشار اتوماتیک، شروع به پمپاژ آب می کنند.

پمپ های DC، معمولا 1 یا 2 شیر آب را تامین می کنند و ممکن است نسبت به فشار آب منطقه ای که شما ساکن هستید، کوچک باشند. همچنین پمپ های DC اگر به طور مداوم استفاده شوند، نیاز به جایگزینی دیافراگم دارند بنابراین، توصیه ما به شما خرید پمپ های خانگی 240 ولت می باشد.

بوستر پمپ تقویت کننده فشار گراندفوس CM

یوستر پمپ های سری CM،پمپ تقویت کننده سانتریفیوژ افقی هستند که برای کاربردهای خانگی و صنعتی طراحی شده اند، این پمپ ها یکی از کم صدا ترین و قابل اطمینان ترین پمپ های فشار قوی در بازار هشتند. جنس همه قطعات آن از استیل ضد زنگ 304 بوده و ساخت آن مطابق با استاندارد های استرالیا و نیوزلند می باشند، این نوع از بوستر پمپ می توانند حتی با خاموش کردن ژنراتور، همچنان به کارشان ادامه دهند.

جریان آب بوستر پمپ آب فشار قوی گراندفوس

ویژگی و امکانات بوستر پمپ های CM، مدیریت فشار متراکم است. برنامه ی PM ویژه برای پمپ های ذخیره آب داخلی و خانگی طراحی شده است، همچنین PM با تغییر در جریان، برای بهینه سازی گردش آب و تضمین حداکثر محافظت از پمپ ارائه می شود.

بسیاری از خانه ها و ویلاها مخزن آب دارند که در کف مخزن خروجی آب قرار دارد، و از این طریق آب به راحتی خارج شود، مگر در مواقعی که فشار آب کم باشد و برای گردش آن به قدرت بیشتری نیاز باشد، که در این مواقع از یک پمپ خود مکش استفاده می کنیم. اگر نیاز به فشار بیشتری برای آب دارید ( برای ارتفاع بیشتر )  توصیه ما به شما خرید بوستر پمپ CM است که می تواند از ارتفاع 3 تا 47 متر را پوشش دهد.

پمپ های CMB تا 4000 لیتر در ساعت را پمپاژ می کنند و به اندازه ای قدرتمند هستند که یک ساختمان 4 طبقه به خوبی پاسخ گو باشند.

اگر شما نیاز به جریان آب قوی در یک ساختمان یک طبقه دارید، به شما CMB  را پیشنهاد می کنیم ( مصرف برق این پمپ فشار قوی، تنها 500 وات است).

 

در پایان یادآور می شود، بهترین انتخاب جهت تامین فشار آب ویلا، استفاده از پمپ آب فشار قوی، مدل جتی می باشد.

گروه بازرگانی مستر ، انواع پمپ های فشار قوی با برندهای معتبر را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای اطلاع از مشخصات و قیمت محصولات، اینجا کلیک کنید .